Doporučení pediatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Brno

• „Nejlepší doktorka co může být.Chodila jsem k ní už jako dítě.A ted u pani doktorky mám i 3 děti a jsem s její péči moc spokojená vždy dokáže pomoc i mimo svoji pracovní dobu jsem ráda že jsou dobří doktoři moc a moc děkuji za to že je :-D Jen mohu doporučit budet vážně spokojeni nej doktorka :-D Více

Masarykova 48, Rajhrad Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná! Je vždy milá, empatická, vyslechne rodiče, dobře stanoví diagnózu i léčbu. Nemá problém napsat doporučení na další vyšetření k odbornému lékaři. Sestřička je rázná, v dobrém slova smyslu, a také moc hodná. Jsem ráda, že jsem se syny mohla chodit do této ordinace. Více

Černopolní 20, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě,byla na mě vždy moc milá,i když už jsem k ní chodila bez rodičů.Teď, když hledám pediatra pro svého syna který se každou chvíli narodí,jsem moc potěšena že paní doktorka stále ordinuje kousek od našeho domku.Rozhodně syna přihlásím sem.Už se zase těším na ten příjemný, chlácholivý hlas a tichou, klidnou atmosféru ordinace.Možná je mé hodnocení zkresleno nostalgií dětství, ale kolik lidí takto s láskou vzpomíná na svého doktora?Za mě plný počet. Více

Potoční 4, Brno Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „K doktorce Stejskalové jsem chodil do svých 19 let. Nevím, jaký má přístup k cizím pacientům při zástupu, ale z vlastní zkušenosti mohu s čistým svědomím napsat, že jako lékařka byla velmi důsledná, nikdy nic nezanedbala a mé zdravotní potíže vždy vyřešila buď sama, nebo odesláním ke specialistovi. Rozhodně není typ, který zametá problémy pod koberec, právě naopak. Pokud jde o lidský přístup, tak s negativními hodnoceními MUDr. Stejskalové se dá částečně souhlasit. Je přísná, dominantní, dejmu tomu i náladová, odměřená a povýšená. Na druhou stranu umí být někdy velmi milá a její chování nikdy nezašlo za hranice lidské slušnosti. Pokud hledáte za každých okolností laskavou, příjemnou, tuťu nuňu lékařku, která se na vás bude usmívat už od dveří, tak k ní nechoďte, to je bez debat. Nedělejte z ní ale čarodějnici, kterou není. Na děti čeká v životě ještě hodně nepříjemných zážitků, návštěva u doktorky Stejskalové ale rozhodně nebude patřit k těm nejhorším. Především za její lékařskou profesionalitu ji celkově hodnotím velmi dobře. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Ordinace dětského lékaře

• „Já jsem spokojená. Po přečtení zdejších komentářů jsem čekala v ordinaci nepříjemnou ježibabu,která mě vyhodí už ve dveřích. Ale byla tam sympatická mladá paní doktorka, která juniora řádně vyšetřila. Více

Slámova 22, Brno Mapa

Černopolní 9, Brno Mapa

• Černopolní 9, Brno Mapa

• Pediatr, Kardiolog

Pekařská 53, Brno Mapa

Centrum kardiovaskulární a transplantační chirurgie

• Pediatr, Internista

Černopolní 9, Brno Mapa