Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Miroslava Doležalová
Praktický lékař pro děti a dorost

Černopolní 20, Brno 61300

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Paní doktorka je výborná! Je vždy milá, empatická, vyslechne rodiče, dobře stanoví diagnózu i léčbu. Nemá problém napsat doporučení na další vyšetření k odbornému lékaři. Sestřička je rázná, v dobrém slova smyslu, a také moc hodná. Jsem ráda, že jsem se syny mohla chodit do této ordinace.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • A

    Paní Doležalová je špičkový profesionál, zkušená lékařka na vysoké odborné úrovni s vyjímečným lidským přesahem. Jezdíme za ní z daleka, ale takováto odborná péče stojí za to.

     • Praktický lékař pro děti a dorost Jiný  • 

  • Skvělá lékařka. Je lidská, příjemná, trpělivá, stejně tak zdravotní sestra. Jejich lidství spočívá v relativně obyčejné věci - usmějí se na vás, podají vám ruku, baví se s dítětem. Vřele doporučuji.

     • Praktický lékař pro děti a dorost pravidelná prohlídka  • 

  • Pani doktorka i se sestrickou jsou uzasne, je za nimi videt roky zkusenosti, ale na druhou stranu porad jeste nevyhorely. Umi poradit, nepredepisuji leky pro nic za nic, a nenechaji nic nahode, kdyz se jim neco nezda. I kdybychom se v ramci Brna stehovali, tak rozhodne nebudeme pani doktorku opoustet, za nejakou tu dobu cestovani mi tahle pani doktorka stoji.

     •  • 

  • K pani doktorce uz nechodime, z duvodu odstehovani z Bronxu, ale zajimalo by me, jakpak se asi ma. A kdyby se na to vykaslala, tak se ji ani nedivim.... Zdravim do Brna

     •  • 

  • Pani doktorka je vždy velmi příjemná a vždy ochotně a hlavně dobře poradí, aniž bych měla pocit, že obtěžuji, sestřička totéž, jsem velmi spokojená, určitě doporučuji.

     •  • 

  • Skvělá paní DOKTORKA.

     •  • 

  • U paní doktorky jsem se synem 15 let a vždy byla velmi ochotná a vstřícná

     •  • 

  • Velmi dobrá, milá a vstřícná paní doktorka.Kdykoliv poradí,vyslechne, najde si na Vás chvíli i když má často plnou čekárnu. Doporučuji.

     •  • 

  • S

    Navštěvujeme mnoho let a jsme 100% spokojeni.Ještě ke komentáři p.Součkové p. doktorka byla velmi mírná.To zajisté nemyslela lítání po bytě ale po Cejlu a přilehlých ulicích. Sama jsem tam několik těžkých marodů po odchodu s ordinace viděla, některé i s cigaretkou.Já osobně obdivuji trpělivost a vstřícnost p. doktorky.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu