Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Brno

• Praktický lékař

„K p,doktorovi chodím X let...zkusila jsem vyměnit,ale vrátila jsem se zpět a jak tady někteří lidé píšou,že to či ono nepozná,no pokud mě bolí v krku a kašlu jdu k ORL..také jsem měla zápal plic a řešil to můj ORL....pan doktor nic nepodceńuje a velmi rád vyhoví i po prac.době! Více

U pošty 14, Brno Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající, chodím k němu já, beru k němu děti, posílám kamarády. Už léta mě udržuje v provozuschopném stavu. Zastává názor, že pacient by měl pro svůj dobrý zdravotní stav taky něco dělat, zejména cvičit, to se možná každému nemusí líbit, ale já jsem spokojena. S pacientem jedná jako s inteligentním člověkem, je to jeden z mála lékařů, který skutečně poslouchá, co mu říkáte, a bere to v potaz. Doporučuji všemi deseti :-). Více

Hálkova 28, Brno Mapa

• Praktický lékař

„Dobrý den, s níže uvedeným hodnocením se rozhodně neztotožňuji. Paní doktorku jsem zažil ve dvou případech. Jako doktorku v Hospici v Rajhradě a jako doktorku v úrazové nemocnici Brno. V obou případech byla vždy velice vstřícná a její přístup považuji za vysoce nadstandardní. Lékařů, kteří mimo profesionálního přístupu mají i trochu lidskosti, by mělo být daleko více. Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• Praktický lékař

„Přestože to mám už 4 roky k paní doktorce hodinu cesty autem, neměnil bych a nevyměním… Kéž by takových lékařů bylo více… Více

Neklež, Brno Mapa

• „Paní doktorka Hlaváčová je nejen kvalitní lékařka, odborně na vysoké úrovni, ale je také skvělý člověk. Tohle je to nejlepší spojení lidských vlastností a odborné kvalifikace. Doporučuji dalším pacientům. Více

Pražská 1b, Blansko Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka Antošová je odborník na svém místě. Je také jen člověk a je potřeba si uvědomit s kolika diagnozami a lidmi se musí denně setkat, kolik musí řešit denně telefonů i situací. myslím si že není v moci jedince se stále na každého usmívat. Navíc lidé jsou dnes zvyklí chovat se bez pokory, div by si diagnózu neurčovali sami a když něco od lékaře chtějí, nepoprosí a chovají se jako při nákupu v marketu. Toho si všímám jak chrlí na sestru u dveří léky, nebo požadavky natož u lékaře. Povolání lékaře je dost stresující a práce s lidmi obecně, je značně nevděčná. Já osobně mám paní doktorku moc ráda, pomáhá celé naší rodině. O babičku, která byla nemohoucí a měli jsme jí doma v pěči, se starala obětavě a vždy přišla, když jsem jí potřebovala a s babičkou vždy krásně mluvila. Má úctu ke stáří a nemocným lidem. I ke mě se vždy chovala slušně a zařídila veškérá vyšetření k mému zdraví. Každý pacient by si měl uvědomit s jakou potřebou a arogancí sám do ordinace přichází..... Jadrná Kohoutovice Více

Libušina třída 19, Brno Mapa

• Praktický lékař

„Dobrý den, jsem u p.doktorky Koudelkove už 2 roky. Je úžasná, milá a šikovná, vždy vše pěkně vysvětlí, ukáže a pak začne pracovat. Sestřička taký milá a ochotná. Jsou skvělí, a zaručují že kdo měl strach že zubaře, až půjde do ordinace p.Koudelkove, zjisti že je to skvělý .Doporučuji Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Nemocnice Blansko

• Praktický lékař

„pani doktorka roky léčí moji maminku, která vzhledem k věku má mnoho nemocí a užívá množství léků. Paní dr. Blažková je velmi vstřícná a obětavá, má velmi lidský přístup, vždycky mamince i mě dobře poradila.Když matku poslala na odborné vyšetření do fakultní nemocnice, tak tam říkali, že je obdivuhodné, že paní doktorka chorobu přesně určila a maminku odeslala včas a tím jí zachránila život! Škoda že takových lékařů jako paní dr.Blažková není víc!!! Více

Komenského 1036, Předklášteří Mapa

Praktická lékařka

• Praktický lékař

„Profesionální, ale lidský přístup, vždy udělá všechna potřebná vyšetření, nebo odešle ke specialistou. Jsem u ní přes 20 let a maximální spokojenost!! Děkuji. Více

Škroupova 21, Brno Mapa

Praktická lékařka