Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Liberec

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• „Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové. Více

17. listopadu 590/14, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím už od samého začátku, kdy začala ordinovat pro zaměstnance nemocnice. Jsem s ní moc spokojená, je vždy milá, vstřícná, usměvavá a dokáže poradit. Chvála patří i sestřičce, která je na svém místě. Děkuji Jarka Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Doktor Šikola je nejenom výborný lékař ale i nádherný a přátelský člověk a i sestra v ordinaci je milá a přátelská.Energie která z ordinace doktora Šikoly vyzařuje léčí sama o sobě. Více

Bánskobystrická 122, Liberec Mapa

Prakt. lékař pro dospělé+rehabilitace

• Praktický lékař

„Je velice laskavý, pacienta dokáže uklidnit a vše příjemně vysvětlit ohledně zdravotního problému, možnosti léčení, dávkování léků apod... Není nervózní, je vidět, že práce ho baví a že má rád jistotu, vše na 100 %. Pacientovi dokáže i zlepšit náladu. Je to velice sympatický a příjemný člověk. I jeho zdravotní sestřička se chová velmi příjemně, a je šikovná, má cit. Injekce jsou bez bolesti. Více

1. máje 97, Liberec Mapa

„pečlivý lékař

Tyršova 394, Semily Mapa

• Praktický lékař

„velice příjemná jsme spokojeni chodíme k ní už 20 let sestřička je také hodná nemůžeme si stěžovat vždy vyhoví

Kubelíkova 604, Liberec Mapa

• Praktický lékař, Lidový léči… tel Více

„Mou manželku zbavil trvalých bolestí hlavy, mé dceři rozehnal žlučníkový kámen a mně zažehnal počínající zelený zákal. To všechno akupunkturou! Skoro se tomu nechce věřit, ale když někdo umí- všechna čest!! Více

Kunratická 1503, Liberec Mapa

Léčba akupunkturou a bylinnými produkty tradiční čínské mediciny.Sonografické vyšetření břišní dutiny,magnetoterapie

Řídícího učitele Havla 17/2, Český Dub Mapa

1 názor

U Kostela, Jablonec nad Nisou Mapa

Doktorka 4U

1 názor

„Po registraci k dr. Endrychové mi paní doktorka hned udělala preventivní prohlídku, můj aktuální problém rovněž hned řešila. Je rychlá, pohotová, pacient musí sám říct, co potřebuje, jaké má problémy, /není to doktorka, která se podrobně vyptává co vás bolí, jak to někdy dělají starší doktoři/, ale reaguje pohotově, nenechává problém neřešený.Uvidíme dál. Více

Průmyslová 26, Jablonec nad Nisou Mapa

Jablonec nad Nisou

• „Paní doktorka je pečlivá, s velmi dobrým přístupem k pacientům. Řeší i zdánlivé maličkosti, nic nezanedbá. Jediné minus vidím v téměř nemožnosti se do ordinace dovolat a to dokonce i v hodinách, které má pro telefonické konzultace uvedené na webové stránce. Více

Papírová 525/10, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„Skvělá doktorka, empatická a moc hodná, vždy se snaží pomoci, sestřička je také velmi milá, vstřícná a komunikativní, což je v dnešní době velmi potřeba! Více

č.d. 186, Plavy Mapa

• Praktický lékař

„Já jsem spokojená jak s paní doktorkou,tak se sestřičkou-zapoměla jsem v loni přijít na preventivní prohlídku-zavolala mi sestřička to je opravdu kvalita. Více

Přepeřská 210, Turnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je obdivuhodná žena svým přístupem k pacientům, zvláště starším. Má pochopení pro pacienty, kteří vzhledem k přibývajícímu věku a s tím souvisejícím chorobám se na ni rádi obracejí. Má pro ně pochopení. Nevím, kolik je paní doktorce, ale věřím, že ještě pár let bude vykonávat svoji práci. Velmi bych chtěla pochválit její sestřičku. Jsou sehraný a příjemný tandem. Avšak je tu i jedno ale. Když chci být pravdivá i v tomto případě, musím přiznat, že paní doktorka někdy dlouho váhá, než mě odešle k odborníkovi. Snad ji k tomu donutily současné poměry ve zdravotnictví. Je empatická, ale uzná jen to, co si zřejmě sama ozkoušela na vlastní kůži. Škoda, že jí nejspíše už věk nedovolí a situace ve zdravotnictví nedovolí, aby doporučila více vyšetření, které by pacienti k dřívějšímu vyřešení svých zdravotních obtíží uvítali. Více

U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Mapa

• Praktický lékař

„MuDr. Jan Lenko je velmi dobrý lékař. Pokud si není jistý, okamžitě posílá pacienta na další vyšetření. Důležité je vše říci bez okolků a nic nezamlčet. Pokud tyto zásady dodržíte, tak vás určitě jinde lépe nevyléčí. Více

Poštovní 284, Tanvald Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„Pečlivá a milá paní doktorka, která nemá snad nikdy špatnou náladu. Jsem velice rád, že právě ona je mým praktickým lékařem. Více

V Úvoze 860, Frýdlant Mapa

• Praktický lékař

„Vždy ochotný,vše vysvětlí,udělá si čas na pacienta,se sestřičkou správná dvojka

E. Floriánové 12, Jablonec nad Nisou Mapa

• Petr Binka

Praktický lékař, Internista

„Vždy ochotný řešit zdravotní problémy. Jde bez zbytečných řečí k podstatě. Vždy také pošle ke správnému specialistovi. Má moji plnou důvěru. Více

U Střediska 5, Liberec Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Skvělá příjemná doktorka,ráda pomuže a udělá si na vás čas.Hned vás neodbyde a pořádně vás vyšetří.V ordinaci skoro nikdy nečekám a hned jdu na řadu.Setřička je taky moc příjemná. všem doporučuji! Více

Jablonec nad Nisou Mapa