Doporučení gynekologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Liberec

• „Paní doktorka je velice milá, vstřícná,každým coulem profesionálka. Dokonale vyšetří,doporučí,vyléčí.Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kéž bychom měli více lékařů kteří svým pacientům naslouchají. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

PELARGYN s.r.o.

• „K panu doktorovi nechodím,ale byla jsem u něj na 3d ultrazvuku a před 8 lety na screeningu v Gennetu a musím říct,že za mě je to sympaťák,ukázal mi co mohl a byl velmi povídavý a přátelský,sestřička totéž...já jsem byla velmi spokojená...šla jsem hned,žádná čekačka,za mě super přístup... Více

GENNET, s.r.o.

• „K paní doktorce Bayerové chodím již téměř 30 let a neměnila bych. Paní doktorka je milá, vstřícná a profesionální, zrovna tak u sestry bylo vždy vše tak, jak má být. Velmi si toho vážím. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

MUDr. Alena Bayerová

• „Příjemná, milá a pečlivá.... opravdu radost k ní chodit. Chodím k ní v Gennetu a vždy jsem se cítila velmi dobře. Všechno mi ukázala, vysvětlila. Jedině doporučuji!!! Více

GENNET, s.r.o.

• „Pan Hassa má skvělý přístup k pacientům...poradí a působí uklidňujícím dojmem :)

Žižkova 268, Semily Mapa

Ordinace gynekologa a radiodiagnostiky

• „Moc milá pani doktorka,nejsem jednoduchý pacient,po spoustě operací.Vždy probere alternativy,pro a proti,zároveň vyslechne.Podpoří i psychicky.Je přímá a férova.Věřím,že tentokrat se mimča dočkáme a bude to vaše veliká zásluha.Jste profik. Více

• Gynekolog, Sexuolog, Psychol… og Více

„Pana doktora si velmi vazim, duveruji mu a muzu ho vrele doporucit. Na sezeni k nemu jsem dochazela uz snad pred 10 lety, presto si na nej cas od casu vzpomenu ; na jeho klidny, privetivy a empaticky pristup ke krehke dusi mlade zmatene holky trpici anorexii. Jedna s vami tak, ze se citite dostatecne v bezpeci, abyste o svych problemech mohli mluvit skutecne otevrene (coz je obzvlast u pubertacky skutecny vykon !). Pan Chvala pomuze a pohladi po dusi. Více

Jáchymovská 385, Liberec Mapa

• „K paní doktorce chodím krátce. Poprvé jsem tam šla s mamkou, která k ní chodí už léta. Sama říkala, že kdysi bývala i nepříjemná, ale teď je to mnohem lepší. Sama jsem s ní spokojená, je příjemná, vstřícná a milá. Ale vždyť každý občas nemá svůj den, takže i kdyby byla někdy trochu morous, za profesionalitu jí to odpustím. Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Praktický lékař gynekolog