Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Liberec

• „Pan doktor je skvělý. Chodím k němu od puberty a nemohu si ho vynachválit. Vždy mi pomohl, když jsem měla problém, má skvělý lidský a empatický přístup. Na pacientkách mu záleží. Sestřička je také skvělá, moc milá a profesionální. Více

Poštovní 174, Tanvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Paní doktorka je velice milá, vstřícná,každým coulem profesionálka. Dokonale vyšetří,doporučí,vyléčí.Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kéž bychom měli více lékařů kteří svým pacientům naslouchají. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

PELARGYN s.r.o.

• „Nesmírně vstřícná a ochotná paní doktorka, která pomůže a umí si poradit v nestandardní situaci. Vřele doporučuji a zároveň jí tímto znovu moc děkuji. Více

Rumjancevova, Liberec Mapa

• „K panu doktorovi nechodím,ale byla jsem u něj na 3d ultrazvuku a před 8 lety na screeningu v Gennetu a musím říct,že za mě je to sympaťák,ukázal mi co mohl a byl velmi povídavý a přátelský,sestřička totéž...já jsem byla velmi spokojená...šla jsem hned,žádná čekačka,za mě super přístup... Více

Liliová 1, Liberec Mapa

GENNET, s.r.o.

• „K paní doktorce Bayerové chodím již téměř 30 let a neměnila bych. Paní doktorka je milá, vstřícná a profesionální, zrovna tak u sestry bylo vždy vše tak, jak má být. Velmi si toho vážím. Více

Žitavská 4, Liberec Mapa

MUDr. Alena Bayerová

• „Je to nejlepší gynekoložka, kterou znám. Velmi příjemná, usměvavá, lidská. Nedám na ní dopustit. Sestra je bezvadná, usměvavá, obě jsou skvělá dvojka. Díky, že jí v Žandově máme. Více

Dlouhá 99, Jablonné v Podještědí Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

• „K panu doktoru Holíkovi chodím od svých 16 let . Je to úžasný člověk a mám ho moc rada. Profesionální přístup a hlavně ten lidsky který jen tak nenajdete. Jezdím za nim až z Prahy a staral se o mě i po dobu mých dvou těhotenství . Za mě je to ten nejlepší doktor. Dekuji Více

Tovární 225, Hrádek nad Nisou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Chci touto cestou poděkovat MUDr.Jiřímu Richterovi, ke kterému chodím již řadu let. Při běžné prohlídce mi pan doktor zjistil problém, který vyžadoval rychlou operaci. Jelikož mi je již 63 let, byla jsem touto situací dost zaskočena.Díky odbornému vysvětlení a ujištění,že operaci sám provede jsem ihned souhlasila s nejbližším termínem a nástupem na gynekologické oddělení do Frýdlantu v Čechách. Nyní jsem již dva týdny po operaci a cítím se výborně. Pan doktor je velmi svědomitý a lidský. Mám k němu absolutní důvěru. Nesmím zapomenout na sestřičku, která je milá, ochotná a velmi pečlivá. Společně tvoří profesionální tým. Oběma moc děkuji a vřele jejich péči doporučuji!!! Na závěr bych chtěla pacientkám, které před operací pročítají internet, dát malou, ale užitečnou radu. Důvěřujte svému lékaři a neřiďte se internetem. Jen Váš lékař zná Vaše tělo a ví jak Vám pomoci. Více

Soukenné náměstí 121/1, Liberec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor je pro mě ztělesněním odborníka na svém místě. Je velmi profesionální, ale přitom stále lidský, umí navodit příjemnou atmosféru a má smysl pro humor. Vše detailně vysvětlí a popíše, ochotně odpoví na všechny otázky. Rozhodně doporučuji. Více

Čechova 494, Rychnov u Jablonce nad Nisou Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Chodím k pánovi Doktorovi krátko, ale lepšieho doktora som nikdy nepoznala a to mi toho už bolo...Je úžasný, milý, rád so všetkým pomôže, odpovie na všetky otázky, a to aj napriek tomu, že je momentálne na pacientky sám a má toho viac ako dosť. Skvelý pán Doktor s hromadou skúsenosti. Bol primárom, a po pravde väčšina z ních sa nechová tak láskyplne ani z polovice. Je vidieť že tá práce je pre neho všetkým a jeho ochota nemá hraníc. Více

Masarykova 486, Železný Brod Mapa

• „K panu doktorovi jsem utekla od jisté doktorky ze Mšena, jelikož ta mi sprasila i obyčejný preventivní každoroční výtěr, po kterém jsem vždy krvácela a byl velice bolestivý. Přešla jsem k doktorovi Kavanovi a u něj jsem doposud nic takového nezažila. Je milý, naslouchá a vyjde vstříc. A se sestřičkou taktéž problém nemám, je veselá a velmi přátelská. Více

Jarní 53 468, Železný Brod Mapa

Poliklinika Železný Brod, s.r.o.

• „Za celých 18 let, co k panu doktorovi chodím, jsem s ním neměla jedinou negativní zkušenost. Obě těhotenství perfektně pohlídané, zdravotní problém včas objevený. V ordinaci je vždy pohoda a příjemná atmosféra, ani si nestačím uvědomit, že jsem na gynekologii, pan doktor je samý humor. Má i výborný nos na sestřičky, ať měl jakoukoliv, vždycky velmi milé a usměvavé. Více

Hlavní 696, Smržovka Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Příjemná, milá a pečlivá.... opravdu radost k ní chodit. Chodím k ní v Gennetu a vždy jsem se cítila velmi dobře. Všechno mi ukázala, vysvětlila. Jedině doporučuji!!! Více

Liliová 1, Liberec Mapa

GENNET, s.r.o.

• „S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Vždy mi vše vysvětlila, chovala se příjemně... A že někdy moc nemluví.. Je to také člověk a ne stroj. Pokud si jí "rozmluvíte" poznáte profesionální, lidskou a laskavou bytost. Jednoduše co jí dáte, to vám vrátí. Sestřička je také moc fajn. Ochotná, usměvavá.. K paní doktorce chodím od roku 2008 a jsem spokojená. Více

Masarykova 486, Železný Brod Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan Hassa má skvělý přístup k pacientům...poradí a působí uklidňujícím dojmem :)

Žižkova 268, Semily Mapa

Ordinace gynekologa a radiodiagnostiky

• „K pani doktorce chodim dlouha leta a ma mou duveru. Ano, je pravda, ze informace dostanete po zeptani, ale ono je to nekdy lepsi. Mela jsem problematicky zacatek tehotenstvi a informace z webu mne vzdy vydesily. Pani doktorka mne vzdycky dokazala uklidnit a krizovou situaci s prehledem vyresila. Mohu take porovnat pristup doktora specialisty z Prahy, ktery je pro mne dodnes traumatizujici. Jsem rada jaka pani doktorka je a navic, ma uzasnou sestricku. ;) Více

Jablonec nad Nisou Mapa

• „Za mě naprostá spokojenost, a to už 28 let. A pokud někomu paní doktorka nesedí, tak mu nic nebrání přejít jinam. Iva Hoffmannová Více

Na Žižkově 748/37, Liberec Mapa

Praktický lékař gynekolog+gyn.dětský

• „Zachránila mne a děkuji

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor Petr Lidák je nejen skvělý lékař, ale i člověk. Moc se mi líbí jeho lidský přístup k pacientům a snaha co nejlépe pomoci. Jsem ráda, že jsem se dostala do jeho rukou, moc si ho vážím a děkuji mu za jeho péči. Všem pana doktora Petra Lidáka doporučuji. Hana Šámalová Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Panochova nemocnice Turnov

• „úžasný lékař, milí citliví, opatrný. Vždy mě vyléčil i z opakovaných zánětů, či vážnějších nemocí. Bezpodmínečně nejlepší lékař, kterého si žena může přát. Více

Vaňkova 226, Nové Město pod Smrkem Mapa