Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Děčín

• „Nejlepší pan doktor na světě. Empatický, lidský, vše vysvětlí, naslouchá pacientovo přání, ochotný, nic nezanedbá... Jsem ráda, že jsem měla možnost se k panu doktorovi vrátit. Má mou plnou důvěru, moc mi pomohl. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.praktického lékaře - gynekologa

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „Gynekolog jak má být. Slušný, ohleduplný. Z mé strany jen samé klady. Prostě správný lékař jak má být.

Masná 188/5, Děčín Mapa

Ordinace gynekologie

• „Pan doktor je naprosto skvely. Pacientkam se plne venuje, ma lidsky pristup, smysl pro humor a hlavne - umi! Prosefional na svem miste, je videt, ze ho prace tesi. Vychazi vstrict, jak jen to jde. Navic vyborne vybavena ordinace, moderni pristroje. Ani v Praze na modernich klinikach jsem takoveho lekare nepotkala. Vrele doporucuju. Pet hvezd je pro nej malo. Více

Myslbekova 5, Děčín Mapa

Gynekologicko – porodnická ambulance

• „jsem spokojená ,vše vysvětletlí ,poradí ,mohu k ní být otevřená a na vše odpoví ,jsem ráda že ji mám ,chodím bez studu k ní a spokojená od ní Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „skvělý lékař, chodím k němu již 10 let, pečoval o mne během dvou těhotenství a během zdravotních problémů způsobených zanedbáním jeho předchůdce Více

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji! Více

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pani doktorka Bezakova je skvělá zachránila mi 2krat život jedno z toho byla rakovina když bych nechala předešlého lékaře názor tak by moje děti byli bez maminky Paní doktorko děkuji jste skvělá Více

Vítězství 126, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „U paní doktorky jsem uz pres 10 let. Naprostá spokojenost. Vše podrobně vysvětlí, pečlivě vysvětlí a díky její péči mám i dvě zdravé děti. Cokoliv se jí nezdálo, okamžitě řešila dál. A sestřička naprosto zlatá. Jediné mínus pro někoho je čekací doba v čekárně. Já si beru knížku a aspoň chvíli relaxuji. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Dobrý den...jsem po gyn.operaci a operoval mě primář I.Blšťák.Jsem moc ráda,že to byl právě on.Bylo to složitější,než se předpokládalo a on to bravurně zvládnul.Já mu za to moc děkuji. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Sem naprosto spokojená..Milá sestřička aj doktorka .. Takhle by to mělo být všude ..Jsem ráda že sem takovou doktorku našla... Více

Koněvova 21, Ústí nad Labem Mapa

• „Příjemný, ochotný, velmi šikovný

č.d. 338, Tisá Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Je to nejlepší gynekoložka, kterou znám. Velmi příjemná, usměvavá, lidská. Nedám na ní dopustit. Sestra je bezvadná, usměvavá, obě jsou skvělá dvojka. Díky, že jí v Žandově máme. Více

Děčínská 246, Žandov Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

• „Paní doktorka je zatím ta nejlepší, na kterou jsem měla tu čest narazit. Měla jsem dlouhodobě problémy a můj předchozí lékař se ani neobtěžoval mě důkladněji vyšetřit a paní doktorka Marečková mi ihned po první návštěvě udělala veškeré výtěry a do týdne jsem věděla na čem jsem. Za mě opravdu doporučuji, nebere nikoho na lehkou váhu a raději Vám udělá celkové vyšetření třeba i každý měsíc, než aby něco zanedbala. Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Za mě super lékař,syna máme umělým oplodněním a od samého začátku nám hodně pomohl,prochodila jsem k němu i celé těhotenství a rozhodně bych neměnila.Je velmi citlivý a ochotný.Ordinace vybavena ultrazvukem,velké plus pro těhotné protože jinde se musí i dojíždět do nemocnice.Možnost objednání bez čekání.Jako bonus velice milá sestřička.Naprostá spokojenost,mohu rozhodně doporučit. Více

Sídliště pionýrů 190, Úštěk Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Nejlepší gynekolog!!!! S panem doktorem jsem moc spokojená, sestřička je také super a moc příjemná. Když byl problém, pan doktor mi vždy pomohl a sestřička vše hezky vysvětlila, pokud bylo zapotřebí. Oba mají lidský přístup!!! Pan doktor měl v péči obě mé těhotenství a za to mu patří velké DÍK, sestřičce také. U obou dětí mi vypočítal termín porodu přesně na den. Asi to je velká náhoda, ale to se jen tak nevidí. Více

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Příjemný, pečlivý. Sestřičky milé, hodné, člověk zapomene, že je u gynekologa. A ordinace má dvě, úterý a středa je i u chemičky. Nečeká se dlouho, a lze se objednat na určitý čas. I mé kamarádky jsou spokojené. Vlastně ani nevím, jak k němu chodím dlouho, ale asi tak 12 let jo, možná víc. Více

SPOLCHEMIE, a.s. - Revoluční 86, Ústí nad Labem Mapa