Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

• „Pro mne je Pani doktorka skvely odbornik. Jsem v jeji peci jiz nekolik a porodila jsem dve zdrave deti. Je Mila, usmevava, vzdy mi skvele poradila. Za mne velka spokojenost. Více

Prostřední 791, Hostivice Mapa

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

• „Z důvodu stěhování jsem si musela najít jiného gynekologa. Momentalne mam již 3. a přemýšlím ze si za MUDr. Petrlem klidném tech 80 km dojedu. Za me nejlepší gynekolog. Více

Ke kolečku, Křivoklát Mapa

gynekologická ambulance

Ke Kolečku 50, Křivoklát Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Jestli se nepletu tak díky tomuto lékaři mám dva krásné kluky,22 let a 16 let.Děkuji pane doktore za to že jste.Podotýkám že druhého syna jsem jela rodit do Kladna z Poděbrad kůli němu. :-) Více

Hřebečská 2678, Kladno Mapa

• „Pan doktor Pohl je opravdu výborný doktor, který ví, co dělá. Je to první gynekolog, ke kterému se nebojím chodit a vždy odcházím velmi spokojená. Je velmi pečlivý, snaží se vyřešit i na první pohled banální problém, ale co je na něm i na sestřičce paní Pohlové tak obdivuhodné, je jejich lidskost, vstřícnost a ochota! Pan Pohl mi vždy odpoví na všechny mé otázky a snaží se mi problém vysvětlit. Nemohu si oba vynachválit. Více

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL gynekologa

• „S panem doktorem jsem moc spokojená. Přestoupila jsem k němu od jiného lékaře a pan doktor se divil, že beru tak drahou HA, když mohu brát téměř jakoukoliv cenově nižší. U léčení nabízí alternativy, vše skvěle vysvětlí (tedy na moje požádání mi říká co nejmíň :D). Přešla k němu i máma, kterou téměř okamžitě operoval, protože předchozí lékař "třeba se to zlepší samo". Sestřičky jsou také moc milé, několikrát jsem je otravovala s maličkostmi a pokaždé vyšly vstříc. Více

Jeremiášova 2722/2b, Praha Mapa

Mediva s.r.o., Praha 5 - Lužiny

• „Za mě veliká spokojenost, porod byl i ve vyšším věku přirozený, jak asi nejvíce to šlo. Přístup trpělivý, vše vysvětleno, výkony vždy se souhlasem, kontrola, pomoc od bolesti, šití a hojení bez problémů...bonding, samopřisátí,...mnohem lepší zážitek z porodu než poprvé před mnoha lety. Celkově následná gynekologická péče je skvělá. Děkujeme! Více

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno a.s.

• „V září jsem byla operovana v nemocnici Na Homolce pan primář Petr Popelka je prostě anděl.a taky velké díky patří panu Mudr Oldřich Eliška.dekuji personálu.s pozdravem Julija Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Úplne Nejlepší lékařka se kterou jsem se za těch 12 let při léčbě neplodnosti setkala. Bohužel náš pokus nakonec nevyšel, i když to vypadalo slibně(poprvé jsme byli na starotvní čáře aspon) a už bych jinou lékařku nechtěla!!!!!!!! Více

Evropská 178, Praha Mapa

IVF CUBE SE

• „Paní doktorka je úžasná. Chodila jsem k ní před porodem a vždy jsem odcházela nadšená jejím chováním a vystupováním. Je skvělá. Více

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno, a.s.

• „Jsem ráda, že můj gynekolog je Mudr.Jan Roth. Nemá chybu.

Dělnická 255, Kladno Mapa

Ambulance ženského lékaře

• „S panem doktorem jsem naprosto spokojená,vždy mě důsledně vyšetří a je vyřazuje z něho klid ,nechápu špatné recenze.. Více

Weberova 7, Mapa

Gynekologicko-porodnická ordinace

• „pan doktor Ludek Pelisek je vynikajici pan doktor...Mela jsem cest ho poznat...Mne operoval propoustel a at si rika kdo chce co chce...je to super clovicek ..muz ..lekar atd.Eva Most... Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Příjemný pan doktor, je to profík :) Nemáme stejný smysl pro humor, což je škoda, uvolnilo by to atmosféru, ale je to PAN doktor. Jeden z mála doktorů, kdy se nebojím vyšetření. Milý, příjemný a ví co dělá. Více

Nemocnice Kladno

• „Jsem dlouholetou pacientkou pana doktora (6 let), navštěvuji ho už od svých 17 a můžu ho jen doporučit ;) Pan doktor je vždy usměvavý, milý a profesionální. Kdykoliv jsem měla i sebemenší problém, tak se jím zabýval, aby předešel všem nepříjemnostem. Je velmi pečlivý. Vůbec nechápu ty reakce tady, já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti :) Více

Huťská 211, Kladno Mapa

EverGreen Medical Center s.r.o. Nestátní zdravotnické zařízení

• „I ve velmi obtizne situaci pro mě byl pan doktor oporou. Vecne a vstricne mi objasnil nastalou nestastnou udalost a jeho diagnozu potvrdili i v nemocnici. Děkuji a po odborne i lidske strance chvalim. Blanka H. Více

Kamýcká 129/1077, Praha Mapa

Gynelav s.r.o.

• „Vynikající lékař a skvělá, milá a profesionalní sestřička. Před více než 20 lety mě k tomuto lékaři doporučil můj dřívější gynekolog při diagnóze "karcinom děložního čípku" jako k nejlepšímu specialistovi, který by mě mohl zachránit před odebráním dělohy. Pan doktor Kučera skutečně provedl operaci tak skvěle, že nejenom, že zachránil dělohu, odstranil všechnu rakovinnou tkáň, ale odnosila jsem pak s konizovaným čípkem 3 zdravé děti bez sebemenších problémů s donošením nebo nutnosti cerkláže. Dobrovolně bych tohoto lékaře ani sestřičku nikdy nevyměnila, velmi si jich vážím. Více

T. G. Masaryka 2104, Kladno Mapa

MUDr. Milan Kučera, s.r.o. - gynekolog

• „Pana doktora navštěvuji mnoho let a jsem s ním i se sestřičkami moc spokojená.Všichni milí a usměvaví,nic není problém a žádná otázka není hloupá.Vždycky jsrm měla nervy,když jsem šla na gyndu a až tady jsem v pohodě.Moc jim všem děkuji a vřele doporučuji❤ Více

Unhošťská 2533, Kladno Mapa

GYNOPORT spol.s r.o.