Doporučení otorinolaryngologové s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• „Skvělé , citlivé , profesionální vyšetŕeni . Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlí a velmi oceňuji , že pacienta vnímá komplexně . Lidský, empatický člověk . Tuto ordinaci vřele doporučuji. Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL Centrum Kladno

• Otorinolaryngolog

„Velmi mila pani doktorka, pecliva a dukladna.

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je neskutečně pozorný, milý k dětem, dítě oslovuje křestním jménem, naváže ihned kontakt s malým pacientem a ten pak ztrácí ihned zábrany a nebojí se. Návštěva proběhla naprosto bez komplikací, vše bylo podrobně vysvětleno. Vřele doporučuji :-). Sestřička Zuzka též milá, usměvavá. Více

Nerudova 1093, Kralupy nad Vltavou Mapa

ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je vždy dostupný, naprostý odborník a skvělý diagnostik, chodíme k němu s celou rodinou a vždy nám pomůže a poradí. Je precizní , nikdy nečekáte a je s ním legrace . Báječně to umí s malými dětmi. Více

Žufanova 1/1114, Praha Mapa

Ordinace specialisty - ORL

• Otorinolaryngolog

„Inteligentní pan Mudr.P.Janoušek jen chválím znalost,odbornost a především lidského přístupu ve své práci v ORL na Homolce.Vřele doporučuji!! Více

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor mě zbavil častých angín. Odstranil mi mandle a od té doby již přes 2 roky jsem ani jednou neměla angínu. To před odstraněním jsem měla angínu každý měsíc. Doporučuji! Více

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Samostatná ordinace ORL

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Velice ochotný lékař ,příjemný a šikovný .Velice děkuji za léčení mého syna .

Československé armády 414, Nové Strašecí Mapa

PRIVAMED Healthia s.r.o., Poliklinika Nové Strašecí

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je úžasný člověk na pravém místě, nikdy jsem nepoznala tak chápavého, lidského pana doktora. Měla jsem tu čest pana doktora poznat díky mé babičce kterou léčil a choval se k ní jako by byla jeho vlastní babička. Prostě zážitek co hřeje u srdce. Pane doktore, ještě jednou děkuji za práci jakou děláte ale hlavně jak ji děláte. Mirka Více

• Otorinolaryngolog

„MUDr. Michal Hanuš je nejlepší ORL lékař, kterého jsem kdy poznal. Jen tak by také nebyl dlouholetým primářem kladenského ORL. Je skvělý diagnostik, operatér a hlavně má k pacientovi citlivý přístup. Je mi sympatický i jeho humor, jímž dokáže pacienta uvolnit a odbourat v něm obavu z bolesti nebo necitlivého zásahu. Navíc má velmi širokou znalost problematiky i z jiných lékařských specialzací. Více

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Ordinace ORL

1 názor

„Pan doktor Lukáš je jak po profesionální, tak po lidské stránce úžasný člověk. Odoperoval mi podezřelý útvar na krku s úspěchem a bez poškození nervu na dolní čelisti, což bylo velmi pravděpodobné. Před operací i po ní se ke mně choval laskavě a komunikoval, vysvětloval. Má zájem o pacienty, což bohužel není zcela zvykem ( ze zkušeností s jinými operacemi v jiných nemocnicích). Více

Nemocnice Na Homolce

• „Paní Mudr. Markéta Gavelčíková je vynikající doktorka s profesionálním a nadstandartním přístupem, velmi ochotná vstřícná k zdravotnímu problému a potížím se sluchem, které jsem měl.Je moc příjemná a milá. Moc mně pomohla. Všem doporučuji. Ještě, že ji v nemocnici ve Slaném máme. Více

Vančurova 1548, Kladno Mapa

Oblastní nemocnice Kladno

1 názor

„K panu doktorovi Štěpánkovi jsem sice začala chodit až tento rok, s jeho přístupem jsem ale velmi spokojená. Již mnoho let jsem měla problémy s opakovanými záněty krčních mandlí, stále jsem se necítila dobře a brala jsem tak 3-4 ATB do roka. Vystřídala jsem několik ORL ambulancí, ale i přes moje problémy a žádosti o odstranění mandlí, mi vždy jen doporučili kloktání vincentkou, bylinkami a tak podobně. To mi ale bohužel nepomohlo. Pak jsem podstoupila laserovou kryptolýzu a také bez efektu. Rovněž jsem měla problémy s opakovanými záněty močových cest a musím říci, že teprve pan doktor mi objasnil, že záněty močových cest můžou právě souviset s chronickým zánětem krčních mandlí. Podstoupila jsem u něj tedy tonsilectomii (odstranění mandlí) a nyní se cítím mnohem lépe. Pan doktor je příjemný, vše ochotně vysvětlí a má k pacientovi individualní přístup. Takže můžu jedině doporučit. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Lidická 1734, Praha Mapa

foniatrické ambulance