Doporučení diabetologové s Oborová zdravotní pojišťovna Kladno

• Diabetolog, Internista

„Pani doktorka je moc mila a moc mi pomohla, vyzkousela nekolik druhu lecby a nakonec se zadarilo, zhubla jsem a citim se lip! Navic ma krasnou ordinaci, sestricka je taky usmevava a skvela.Mohu jen doporucit! Více

Maroldova 2513, Kladno Mapa

MUDr. Stanislava Rothová

• „Pani doktorka je prijemna. V rijnu mi prakticka lekarka zjistila zvysenou hladinu cukru, odeslala me na podrobnejsi vysetreni k pani MUDr. Hamouzove. Ta me vzala IHNED bez cekani, 5 minut pred koncem ordinacnich hodin, provedla kontrolni vysetreni vcetne laboratorniho. Dalsi tyden mi nasadila leky, pozvala na kontrolu za 1 a 1/2 mesice - hladina cukru mi klesla temer o polovinu. Pro jistotu me odeslala na kontrolu ocniho pozadi a mam se hlasit za 1/4 roku. V mezicase mi doporucila odbornika na edukaci. TAKZE UPLNA SPOKOJENOST. Navic ma moc hodnou, prijemnou a profesionalni SESTRICKU. TAKZE OBE JSOU SUPER. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Sam.ord.lék.specialisty-diabetologie

1 názor

„Velmi příjemná a milá lékařka, prostě vše OK.

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

1 názor

„Pan doktor Mojmír Konečný je úžasný lékař i člověk. Jsme šťastni, že můžeme být v jeho péči. Pane doktore, děkujeme.

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

NEFROMED s.r.o.

• „Příjemná a ochotná doktorka i mimo své ordinační hodiny.

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Nemocnice Slaný

• Diabetolog, Internista

„Jsem velice spokojená, paní doktorka je příjemná, komunikativní a hlavně rozumná. Všem doporučuji. Ivana Čiháková

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce