Doporučení diabetologové s Oborová zdravotní pojišťovna Ostrava

• Diabetolog, Endokrinolog

„Dnes jsem byla v ordinaci paní doktorky poprvé a jsem nad míru nadšená. Od prvního kontaktu s milou sestřičkou, přes úžasnou odběrovou sestřičku až po samotnou konzultaci s paní doktorkou jsem snad ani neměla pocit, že jsem někde u lékaře. Mám z dnešního vyšetření pocit, že se paní doktorka o své pacienty opravdu zajímá. Doptává se, naslouchá, nechá pacienta domluvit, nad ničím nedávné rukou. Takové vstřícné jednání jsem mezi lékaři zažila v životě snad jenom jednou. Mnohokrát tímto Všem děkuji a budu se těšit na další návštěvu. K. Nedělová Více

Pekařská 7/101, Opava Mapa

MEDICA IBERIA s.r.o.

• „Skvělý přístup doktora a celého týmu v ordinaci. Velice dobře znalosti a vědomosti o možných léčebných procesů. Velice mi pomohl s velkými problémy na levé noze a zachránil. Můžu jen doporučit !! Více

Zdravotní středisko, Frýdecká 936/59, Vratimov Mapa

Diabetologická a podiatrická ambulance Vratimov

• Diabetolog, Internista

„Dobrý den,k paní MUDr.Šeptákové jsem začal chodit od jara letošního roku k vůli zýšenému cukru.Vstupní prohlídka proběhla dne 21.4.2016.Tak důkladnou vstupní prohlidku jsem ještě ve svých 72 letech nezažil.Lékařská zpráva je napsána na celou jednu stránku formátu A 4.Celková prohlídka trvala víc jak půl hodiny.Proto se opravdu nedivím,že čekací doba u této lékařky je delší než u ostatních lékařů.Tak výbornou lékařku s opravdu profesionálním přistupem k pacientům se tak měkde nevidí. To se dá říci o sestřiče,která svou práci zvládá perfektně.Za což oběma patří dík. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka je milá a zároveň i velice profesionální chodím k ní již 4 roky a nemohu si na nic stěžovat , vždy mi řekne na rovinu jak to se mnou je a jak bude pokračovat léčba objednávkový systém funguje tak žádné dlouhé čekání mohu jen doporučits Více

Vydmuchov 399/5, Karviná Mapa

diabetologické poradna

• „Velmi dobrý lékař, má příjemné vystupování, s pacienty jedná vysoce profesionálně. Z jeho jednání je zřejmé, že mu opravdu jde o zdravotní stav pacientů. Můj zdravotní stav se podstatně zlepšil Ti , kteří hodnotí tohto lékaře negativně, by se měli zamyslet nad tím, zda skutečně dodoržují jeho doporučení. Více

Žižkova 2803/7, Karviná Mapa

Ambulance

• Diabetolog, Internista

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava, p.o.