Doporučení diabetologové s Oborová zdravotní pojišťovna Praha

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• Diabetolog, Endokrinolog

„Paní doktorka M.Klementová je erudovaná, empatická, vstřícná, dokázala mě motivovat k aktivnímu přístupu k léčbě. Jsem rád, že mohu být jejím pacientem. Dr.P.Volek Více

Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• Diabetolog, Internista

„Pani doktorka je moc mila a moc mi pomohla, vyzkousela nekolik druhu lecby a nakonec se zadarilo, zhubla jsem a citim se lip! Navic ma krasnou ordinaci, sestricka je taky usmevava a skvela.Mohu jen doporucit! Více

Maroldova 2513, Kladno Mapa

MUDr. Stanislava Rothová

• Diabetolog, Endokrinolog

„Paní doktorka Petrusová pokud to mohu posoudit, je vynikající nejen ve svém oboru, sympatická, s lidským přístupem k pacientovi. Vše vysvětlí tak, aby pacient pochopil důležitost správné léčby, což pokládám za velmi důležité. Nepoznal jsem lepší, doporučuji. Více

Sokolovská 5/49, Praha Mapa

Diabetologie a endokrinologie - MUDr. Mária Petrusová

• „Velmi erudovaná příjemná a nesmírně ochotná planí doktorka, která se o pacienta stará opravdu dobře. A sestřička je rovněž příjemná. Více

Sokolská 35, Praha Mapa

Diabetologická ambulance

• „Paní doktorka je naproto úžasná. Ošetřovala mi defekty na noze s mimořádnou citlivostí, a co je hlavní, vyléčila mi je. Těžko najdete v ČR většího odborníka na diabetickou nohu. Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• Diabetolog, Praktický lékař,…  Internista Více

„Paní doktorka je milá, usměvavá, poradí, hovoří k věci, dodržuje hodinu objednání. Je to lékařka sympatická, ochotná řešit zdravotní problémy svých klientů. Je velice skvělé, že takové lékaře máme. Škoda, že v jedné budově nesedí odborní lékaři, kam by paní doktorka mohla své klienty posílat /jestliže je to nutné/, aniž by je musela objednávat do jiných objektů, což je potom náročné pro ni i pro klienta. V každém případě takového lékaře jako je ona, mohu jen doporučit. Ing. Jitka Králíčková Více

Politických vězňů 9, Praha Mapa

Institut civilizačních chorob s.r.o.

• „Paní doktorku Janu Houdovou navštěvujeme s tatínkem pravidelně (DM 2. typu). Svoji profesi zvládá perfektně, jedná s námi velice hezky, a díky její péči je tatínkův zdravotní stav na té nejlepší úrovni, jaké může dosáhnout. Je radost se s paní doktorkou setkat. Více

Slunečná 2/2101, Praha Mapa

Diabetologická ambulance

• Diabetolog, Zubař, Internist… Více

„Excelentní lékař, sympatický, profesionální. Nikdy bych neměnila.

Průběžná 89/633, Praha Mapa

Soukr.praxe v oboru zubního lékařství

• „Doktorka vynikající a srdce na správném místě... Když jdu na kontrolu moc se těším až jí uvidím... První doktorka u které se cítím dobře po 50 letech Více

Konstantinova 1479, Praha Mapa

Diabetologie

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

• „Skvělá lékařka!!!!!!!!!!! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Slunečná 2/2101, Praha Mapa

Diabetologická ordinace

• „Chtěla bych moc poděkovat za vstřícnost jak panu doktorovi , tak i sestřičce, jsem onkologická pacientka a v této době se mě ujali s maximální péčí. Vřelé díky. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Diabetolog, Endokrinolog

„Paní doktorku sice neznám dlouho, ale vřele doporučuji, neboť její přístup k pacientům je velmi lidský a příjemný. R. Richterová Více

Pod Krejcárkem 975, Praha Mapa

OB klinika a.s.

• Diabetolog, Internista

„Chodím k pí. dr. již přes 16 let. Ikdyž jsme si v počátcích příliš nesedli, mohu dnes říci, že je to velice dobrá, ochotná a příjemná lékařka. V šírším okruhu své odbornosti pomáhá i tam, kde by se to čekalo spíše od praktického lékaře. Děkuji ji za péči a doporučuji ostatním. Více

Kytlická 779, Praha Mapa

Ordinace internisty a diabetologa

• Diabetolog, Internista

„Pan doktor je velmi svědomitý a pečlivý a pacientům se věnuje stoprocentně.

Stroupežnického 6/529, Praha Mapa

Ordinace specialisty - interní

• „Pani doktorka je prijemna. V rijnu mi prakticka lekarka zjistila zvysenou hladinu cukru, odeslala me na podrobnejsi vysetreni k pani MUDr. Hamouzove. Ta me vzala IHNED bez cekani, 5 minut pred koncem ordinacnich hodin, provedla kontrolni vysetreni vcetne laboratorniho. Dalsi tyden mi nasadila leky, pozvala na kontrolu za 1 a 1/2 mesice - hladina cukru mi klesla temer o polovinu. Pro jistotu me odeslala na kontrolu ocniho pozadi a mam se hlasit za 1/4 roku. V mezicase mi doporucila odbornika na edukaci. TAKZE UPLNA SPOKOJENOST. Navic ma moc hodnou, prijemnou a profesionalni SESTRICKU. TAKZE OBE JSOU SUPER. Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Sam.ord.lék.specialisty-diabetologie

• „myslím že je to člověk na svém místě!

Masarykova 94, Velké Popovice, Říčany Mapa

Interní a diabetologická ordinace

1 názor

„Velmi příjemná a milá lékařka, prostě vše OK.

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

1 názor

„Pani doktorku shanim, marně. Nekam zmizela! Rada se k ni vratim. Ve Vysocanech na poliklinice jiz neni.

Sokolovská 304, Praha Mapa

CLINICUM a.s.