Doporučení diabetologové s Oborová zdravotní pojišťovna Brno

• „Jsem pacientem paní doktorky již 14let.Jak jsem v dřívějším příspěvku uvedl,lidský přístup a snaha pomoci kompenzovat naší nemoc je zvláště v dnešní době příkladná. To platí i o sestřičce.Ještě jednou DÍKY! Více

Hybešova 43, Brno Mapa

Diabetologická ambulance

• Diabetolog, Internista

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Paní doktorka,je velice příjemná a na každou otázku ráda odpoví.

Rybářská 1001, Újezd u Brna Mapa

Odborný diabetolog

• Diabetolog, Internista

„Naprostá spokojenost, paní doktorka velice ochotná, milá a sestřička, klobouk dolů, jak je pozitivně naladěná a vše zvládá s úsměvem, neustále zvonění telefonu, vše krásně vysvětlí. Moc děkuji, přijaly mě v těhotenství na hned. Rozhodne Více

Slatinská 2, Brno Mapa

Ambulance odborného lékaře - interna, diabetologie

• „Chodím k ní již několik let a jsem spokojená. I když jsem neměla hodnoty které se líbily pojištovně,nikdy se mně nesnažila z inz.pumpy sundat. Když jsem byla v nemocnici hospitalizovaná,vždy bezva přístup a i když jsem už starší,stále mi dává naději na dítě. Jsem velmi ráda,že k ní chodím. Jiřina Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• Diabetolog, Internista

„Sympatická, skromná a pracovitá lékařka s dobrým a pečlivým přístupem k acientům, sestra je rovněž příjemná a ochotná. V.Š. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Interní lékařství a diabetologie

• „Paní doktorka je vstřícná, chápavá, mám s ní dobré zkušenosti.Nejsem lékař, ale myslím, že po odborné stránce je na tom velmi dobře, je pečlivá, nic nepřehlídne, neodbyde. :-) Jen to několikahodinové čekání v čekárně je strašné.. Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Diabetologie a interní lékařství

• „Výborný diabetolog,je vidět,že jí na pacientech záleží,příjemné vystupování,sestra K.Slaná je taky super.

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Nemocnice Blansko

1 názor

„Vlídný a lidský pan doktor, kterého se není třeba bát. Sestřička milá, vše má dobře zorganizované a odběr krve od ní ani nepocítíte. Oba mají o pacienta zájem. Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE