Diabetolog Brno

• „Jsem pacientem paní doktorky již 14let.Jak jsem v dřívějším příspěvku uvedl,lidský přístup a snaha pomoci kompenzovat naší nemoc je zvláště v dnešní době příkladná. To platí i o sestřičce.Ještě jednou DÍKY! Více

Hybešova 43, Brno Mapa

Diabetologická ambulance

• Diabetolog, Internista

„Skvela lekarka,ktera perfektne leci, prip.doporuci edukaci a ma zajem o pacienta jako celek. Mohu jenom doporucit.

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

Komenského 733, Bílovice nad Svitavou, Brno Mapa

Surgal ambulance s.r.o., interní a diabetologická ambulance (út,čt)

• Diabetolog, Internista

„Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá a bezvadně vše okolo nemoci vysvětlí. Bezvadný přístup, který jsem u moc lékařů nepoznala!!! Mohu jen doporučit! Více

Křížkovského 33, Brno Mapa

Diabetologická ordinace

• Diabetolog, Alergolog, Diagn… ostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „Paní doktorka,je velice příjemná a na každou otázku ráda odpoví.

Rybářská 1001, Újezd u Brna Mapa

Odborný diabetolog

• „Výborná péče a věnování se pacientovi. Hledá řešení v běžných podmínkách, i upozorňuje na možnosti... Ale vybrat si nakonec člověk musí sám. Tento lékař ale se snaží o vzdělanost svých pacientů, aby měli dobrou základnu pro rozhodovací mechanismus a vyloučili, nebo omezili ty z rozhodnutí, které neprospívají zdravotnímu stavu. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• Diabetolog, Internista

„Naprostá spokojenost, paní doktorka velice ochotná, milá a sestřička, klobouk dolů, jak je pozitivně naladěná a vše zvládá s úsměvem, neustále zvonění telefonu, vše krásně vysvětlí. Moc děkuji, přijaly mě v těhotenství na hned. Rozhodne Více

Slatinská 2, Brno Mapa

Ambulance odborného lékaře - interna, diabetologie

• Diabetolog, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Proktolog, Revmatolog, Pediatr Více

Polní 553/3, Štýřice, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří

• Diabetolog, Chirurg, Diagnos… tik, Gynekolog, Internista, Logoped, Onkolog, Praktický lékař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• „Chodím k ní již několik let a jsem spokojená. I když jsem neměla hodnoty které se líbily pojištovně,nikdy se mně nesnažila z inz.pumpy sundat. Když jsem byla v nemocnici hospitalizovaná,vždy bezva přístup a i když jsem už starší,stále mi dává naději na dítě. Jsem velmi ráda,že k ní chodím. Jiřina Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• Diabetolog, Chirurg, Dentáln… í hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diagnostik, Internista, Neurolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Nemocnice Blansko

• Diabetolog, Alergolog, Chiru… rg, Dermatolog, Endokrinolog, Gynekolog, Hematolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Sexuolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• „Profesionálka, která zůstala "lidská", milá,příjemná. Už jen její úsměv a klidný hlas dokáže pacienta léčit.

U pošty 14, Brno Mapa

Interní a diabetologická ordinace

• Diabetolog, Internista

„Sympatická, skromná a pracovitá lékařka s dobrým a pečlivým přístupem k acientům, sestra je rovněž příjemná a ochotná. V.Š. Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Interní lékařství a diabetologie

• „Pečlivá lékařka s klidným přístupem. Vždy vysvětlí, co která diagnoza obnáší a co lze od kterého léku očekávat.

Křenová 35, Brno Mapa

Interní a diabetologická ambulance

• „Velmi erudovana lekarka s dobrym pristupem k pacientum a velmi prijemna sestricka jedni z nejlepsich KAREL Groch Více

Palackého 137, Brno Mapa

Diabetologie

• Diabetolog, Internista

„Profesionální přístup,laskavé jednání,vysoká odbornost ,poradenství na úrovni. Souhra se zdravotní sestrou je příkladná pro některé jiné odborné oddělení. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• Diabetolog, Internista

„Paní doktorka je jedním slovem anděl!Pecliva,odbornice na svém místě,se vstřícný přístupem. Chodím k ni už roky s poměrně komplikovanou diagnózu a vždy se rve jako lvice, aby našla cestu. Nespocetnekrat mi pomohla nad rámec svých povinnosti. Kez by bylo víc takových lékařů! Dekuji za vše. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Jsem s ní velmi spokojený. Je velmi milá a atraktivní .

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Privátní diabetolog