Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

MEDICONET s.r.o.

Hybešova 43

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

MEDICONET s.r.o.

Na Poříčí 12/1041

11000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Marcela Lejsková Jiný

  S paní doktorkou jsem moc spokojená, je ochotná a vždy dobře naladena. Vždy mi pomohla se vším, co jsem potřebovala řešit.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Lejsková Jiný

  MUDr Lejsková Marcela není úplně špatný lékař, ale když jsem měla zdravotní obtíže, chodila jsem k ní do soukromého zdravotnického zařízení MEDICONET, bolely mě klouby, chytl mě ischias a později jsem na gynekologii našla cystu na vaječníku, tak v údobí, kdy jsme hledali příčinu mých vleklých zdravotních problémů, tak byla dost nepříjemná, hádala se se mnou, když mi doporučila Wobenzym a já si stěžovala, že mě z něj bolí žaludek, tak mi s nenávistí odsekla, že některým lidem to úplně rozežere žaludek a vnitřnosti. Neustálé dohady, hádky, nepříjemnosti, jednala se mnou jak s hypochondrem... Nedoporučuji. Etiku by měla zlepšit.


  L
  Lékař: MUDr. rudolf foglar Jiný

  Diky peclivosti pana Doktora byl zachycen vcas tumor v plice.
  Pane Doktore! Dekuji! Dekuji! Dekuji!
  LJ


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Milena Špelinová Bolest podbříšek.

  Paní doktorka není sice moc výřečná, ovšem naprosto poctivě a kvalitně provede vyšetření a podrobné popíše vše i do lékařské zprávy. Rozhodně svoji práci neodbývá.


  Š
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. rudolf foglar

  naprostý profesionál,perfektní přístup,přesná diagnostika,prevence i léčba.souhlasím,že v péči pana doktora léky spíše ubývají!velká sppkojenost,neměnila bych za nic na světě!!!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu