MEDICONET s.r.o.

Nejbližší zařízení

• Marcela Lejsková

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá, s pacientem mluví jako s rovným člověkem - vše vysvětlí, zdůvodní proč navrhuje určitou léčbu, vždy jsem velmi spokojena.

• Tamara Bokotej

Oční Lékař, MUDr.

• A

Paní doktorka Tamara Bokotey je šikovná. Pečlivě vyšetří zrak. Když zjistí problém, vše vysvětlí. Když paní doktorka u pacienta stanovuje přesný počet dioptrií, nespěchá, sklíčka vymění klidně i několikrát za sebou. Má i organizační talent – provoz zvládá na jedničku i bez zdravotní sestry. Je to sympatická lékařka.

• Marie Brožová

Internista,

• A

Paní doktorka je důkladná, ale nepřipouští jiné názory a pohledy na svět. A pokud nebudete respektovat léčbu (například když kvůli nachlazení po první schůzce nezačnete brát doporučená antibiotika), dá vám najevo, jak moc jste ve srovnání s ní hloupí.

• Ivana Čechová

Ortoped, MUDr.

• M

Prasklá plastika po jedné už operaci a pošle mě na rehabilitaci.Ještě mi doporučí změnu pracovního místa, místo toho,aby to znovu spravili a udělali něco proto.

• M

Odbornice na svém místě s velice citlivým, ochotným a lidským přístupem. Paní doktorka mě léčí s kolenem a jsem s léčbou velice spokojená. První lékař mě ihned seznámil s tím, že budu muset jít na operaci a paní doktorka mě s jasnými výsledky léčí bez operativní invazivní volby. Velice si toho cením a moc jí za to děkuji! Kéž by bylo takových doktorů více.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Dagmar Charvátová

Internista, MUDr.

• E

Paní Charvátovou mi doporučila má kamarádka. Paní doktorka byla profesionální a správně diagnostikovala můj problém. Doporučuji.

• M

Velmi citlivá k problémům nemocných,vzdělaná,vždy ochotná pomoci,tak si skutečně představuji moderního doktora.

• rudolf foglar

Kardiolog, MUDr.

• Š
      Umístění: MEDICONET s.r.o.

naprostý profesionál,perfektní přístup,přesná diagnostika,prevence i léčba.souhlasím,že v péči pana doktora léky spíše ubývají!velká sppkojenost,neměnila bych za nic na světě!!!

• M

Pečlivý lékař, který vždy vše vysvětlí. Rozhodně doporučuji. Díky němu se mi snad dokonce podaří zbavit některých léků, které užívám přes 10 let.

• Milena Špelinová

Diagnostik, Internista, MUDr.

• V
      Umístění: MEDICONET s.r.o.Služby: Bolest podbříšek.

Paní doktorka není sice moc výřečná, ovšem naprosto poctivě a kvalitně provede vyšetření a podrobné popíše vše i do lékařské zprávy. Rozhodně svoji práci neodbývá.

• J

Na rozdíl od jiných věhlasných diagnostiků se paní doktorka u mých onkologických problémů v diagnóze nikdy nespletla (již několikrát). A to bych řekl, že je u pacienta rozhodující (alespoň u mě). Je vidět, že její zkušenosti jsou obrovské.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře