Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

MEDICONET s.r.o.
Na Poříčí 12/1041, Praha 11000
MEDICONET s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
MEDICONET s.r.o.
Hybešova 43, Brno 60200
MEDICONET s.r.o. logo
Pojištění

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Jitka Hruboňová Jiný

Paní doktorka je profesionální, milá. Byl jsem velmi spokojen. Pomohla mi s problémem.

MUDr. Marcela Lejsková Jiný

S paní doktorkou jsem moc spokojená, je ochotná a vždy dobře naladena. Vždy mi pomohla se vším, co jsem potřebovala řešit.

MUDr. Marcela Lejsková Jiný

MUDr Lejsková Marcela není úplně špatný lékař, ale když jsem měla zdravotní obtíže, chodila jsem k ní do soukromého zdravotnického zařízení MEDICONET, bolely mě klouby, chytl mě ischias a později jsem na gynekologii našla cystu na vaječníku, tak v údobí, kdy jsme hledali příčinu mých vleklých zdravotních problémů, tak byla dost nepříjemná, hádala se se mnou, když mi doporučila Wobenzym a já si stěžovala, že mě z něj bolí žaludek, tak mi s nenávistí odsekla, že některým lidem to úplně rozežere žaludek a vnitřnosti. Neustálé dohady, hádky, nepříjemnosti, jednala se mnou jak s hypochondrem... Nedoporučuji. Etiku by měla zlepšit.

MUDr. rudolf foglar Jiný

Diky peclivosti pana Doktora byl zachycen vcas tumor v plice.
    Pane Doktore! Dekuji! Dekuji! Dekuji!
    LJ

MUDr. Milena Špelinová Bolest podbříšek.

Paní doktorka není sice moc výřečná, ovšem naprosto poctivě a kvalitně provede vyšetření a podrobné popíše vše i do lékařské zprávy. Rozhodně svoji práci neodbývá.

MUDr. rudolf foglar

naprostý profesionál,perfektní přístup,přesná diagnostika,prevence i léčba.souhlasím,že v péči pana doktora léky spíše ubývají!velká sppkojenost,neměnila bych za nic na světě!!!