Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje každodenně péči pacientům. Více

O nás

Ordinace

Nemocnice Milosrdných bratří

Polní 553/3, Štýřice

639 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje každodenně péči pacientům.

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
19 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  .
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Nagy Jiný

  Pan doktor byl bohužel velice nepříjemný. Přišla jsem k němu konzultovat možnosti porodu, ale odmítl se mnou cokoli probírat. Nic mi neřekl, jen že spěchá na operaci a kdy mám přijít příště. Zprávu od mého gynekologa ani nečetl. Ve zprávě se totiž psalo, že gynekolog žádá zvážení sekce. Když jsem panu doktorovi řekla, že nevím, jestli bych neměla jít na sekci, odsekl mi, že o tom já nerozhoduju.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Novotná Jiný

  Potřebovala jsem chirurgický zákrok a paní doktorku Novotnou mi na základě dobrých zkušeností doporučila moje gynekoložka. Přestože trpím syndromem bílého pláště, všechno proběhlo hladce. Zákrok bez komplikací. Paní doktorka je pečlivá a moc hodná, vše mi vysvětlila. I dnes, po dvou týdnech, na kontrole u mé gynekoložky vše v pořádku. Takže děkuji oběma.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Novotná Jiný

  Jsem moc ráda, že jsem se dostala na operaci do rukou paní doktorce Martině Novotné. Byla jsem překvapená, s jakou ochotou ke mě přistupovala a snažila se ve všem vyhovět... Kdykoli jsem měla problém, ihned jsme se kontaktovaly a vše vyřešily. Připadala jsem si jako člen její rodiny, o kterého je zájem a není v ničem odbytý... A to nejsem její pacientka. Mooc jí za vše děkuji. RS


  T
  Lékař: MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

  Určitě výborný lékař v oblasti chirurgie, ale také empatický člověk, který mne nenechal vlastnímu osudu. I když se u mne nejednalo o chirurgický problém, vyhodnotil můj stav a vykomunikoval moje přijetí v jiné nemocnici na příslušném oddělení, kde mi pomohli s mým vážným zdravotním problémem. Pane doktore, děkuji.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Ludka Jiný

  Pan doktor je odborník s lidským přístupem zachránil život mě i mému ještě nenarozenému synovi. Jeho jméno jen tak nezapomenu :).


  A
  Lékař: Miroslav Novák Jiný

  Pan doktor Novák je možná známý a vyhlášený lékař ohledně operací, bohužel však jeho chovaní a způsob vyjadřovaní je strašný. Během mojí hospitalizace v nemocnici se většinu času choval arogantně a neochotně sdělit mi informace ohledně mého zdravotního stavu. To byl také jeden z důvodů proč jsem se rozhodla odejít i přes jeho nesouhlas. Překvapilo mě, že nechtěl podepsat revers, ale prý si do zprávy napíše, že jsem odešla bez jeho souhlasu. Co mě ale překvapilo ještě víc, že mi zprávu a dokonce i můj těhotenský průkaz odmítl vydat s tvrzením, že je to normální a pošle ho mojí paní doktorce poštou. Takže teď jsem bez průkazky a kdo ví kdy a jestli vůbec průkazka dorazí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Samer Al Fakhouri pooperační péče

  Lekárske schopnosti nemožem hodnotiť. Ale čo sa týka ľudského prístupu k pacientom, tak priestor na zlepšenie tu rozhodne je. Pán doktor síce nebol nepríjemný, ale nie som zvyknutý, že lekár so mnou neprehodí ani pozdrav ani neinformuje o stave liečby a nič mi nepovie (a inštrukcie len napíše heslovite do správy). Kvoli tomu knemu viac nepojdem, ikeď ako chirurg može byť veľmi schopný.


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. František Horálek

  Pán primár Horálek je skvelý doktor s ľudským a optimistickým prístupom. Kiež by aj ostatní doktori v NMB boli takí.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Miroslav Novák

  Pan doktor je veliký profesionál a hlavně člověk se srdcem na pravém místě. Operoval mě o den dříve, abych nemusela zbytečně trpět bolestí, což mluví za hodně.
  Doporučuji a panu doktorovi přeji jenom to nejlepší. Budu do smrti vděčná za jeho práci.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Franc gynekologické laparoskopie

  Pana doktora jsem viděla na operačním sále krátce před tím, než mě uspali, ale operace proběhla bez komplikací a jizvy nejsou vůbec patrné. Jsem ráda, že mě operoval zrovna tento lékař.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu