Zobrazit lékaře

Poskytuje každodenně péči pacientům. Více

Nemocnice Milosrdných bratří

Polní 553/3, Štýřice, Brno-střed

639 00, Brno, jihomoravský

Poskytuje každodenně péči pacientům.

Typ zařízení

A proč...??

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavel Novotný

Internista, MUDr.

• Tento dr. mi moc pomohl a zachránil mi zdraví. Díky.

• Velmi dobrý internista a člověk.

• Zdeněk Kypr

Gynekolog,

• M

K panu doktorovi chodím s děložním čípkem a ted mě i operoval a musím říct že je to zatím ten nejlepší doktor s jakým jsem se kdy vubec setkala vše perfektně vysvětlí a ochotně odpoví na každou otázku a hlavně je vynikající jako lékař i všichni ostatní u milosrdných bratří celý ten personál i se sestrama jsou na špičkové urovni , musím každému jen doporučit

• S

K panu dokotorovi chodím pouze na konzultace děložního čípku. Je sice svéráz a vyšetření někdy malinko bolí, ale za vyšetření profesionálem - ať to klidně bolí! hned na koze předběžně víte, jak na tom jste. Provádí totiž mimo jiné kolposkopii. http://vysetreni.vitalion.cz/kolposkopie/
      Výsledky cytologie říká za tři týdny výhradně on po telefonu a určuje i frekvenci dalších kontrol.
      Pokud si sama nezavoláte o výsledky a jsou špatné, okamžitě jste kontaktována, abyste se dostavila na další vyšetření a vzniklou situaci ihned řeší.
      Pomohl i mojí známé, kterou v těhotenství operoval s CIN III a ona v pořádku donosila- nakonec i přenášela :) zdravé dítě.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Anna Haraštová

• R

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Haraštové za milý přístup.Právě jsem se vrátila z nemocnice Milosrdných bratří a jsem velmi spokojena.Podstoupila jsem gynekolog. operaci a měla jsem jako operátéra právě paní doktorku.Co bylo potřeba se mnou konzultovala,vše proběhlo bez komplikací a hlavně je velmi příjemná.Přeji paní doktorce hodně úspěchů. R.Kocmanová

• Ivana Čadková

Gynekolog,

• Pani doktorka me operovala a jeji pristup byl velice pro me překvapivý..strasne milá a lidska..držela me za ruku at se nebojim...psychicky me to opravdu pomohlo..a proto jí timto moc děkuji!!

• moje zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré. Je opravdu vždy milá usměvavá a zkušená.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Vladimír Ludka

Chirurg, MUDr.

• K

Výborný chirurg, odborník, vstřícný, má lidský přístup k problémům, nebojím se svěřit se do jeho péče. vřele doporučuji!

• S

Super. Naprosto profi přístup, chlap na svém místě. Doktory obecně moc nemusím, po jeho zákroku přehodnocuju přístup.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Radoslav Hujňák

Anesteziolog, MUDr.

• Š
      Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: Porod s.c.

Pan Hujňák byl můj strážný anděl u hlavy při s.c. u druhé dcerky. Vše mi vysvětlil a byl naprosto zlatý. Věděla jsem, že jsem v dobrých rukou a nebála se. Děkuji z celého srdce za úžasný přístup. Lopez

• Jiří Nagy

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: prenatální vyšetření

Velmi chladný, nepříjemný přístup pana doktora. Zlehčuje situaci, jen aby nemusel člověka vyšetřit. Na můj dotaz ( již potřetí), zda by mi mohl udělat UZ se mě zeptal, zda chci nechat vyvolat porod..:-(

• M
      Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: kontroly v těhotenství

Chodila jsem k panu doktorovi na kontroly v těhotenství, jeho přistup byl profesionální a vždy byl ochotný zodpovědět případné dotazy. je pravda, že někdy působý otráveně, ale je to profesionál.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Martina Novotná

• Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: operace dělohy

Paní doktorka je skvělá lékařka, sice k ní nechodím, ale před nedávnem jsem u ní byla na operaci. Vše mi řádně vysvětlila, milá, trpělivá. Věděla jsem přesně, do čeho jdu. Operace na jedničku, pooperační péče také. Maximální spokojenost. Všem doporučuji. Děkuji

• Paní doktorka Novotná je určitě osobou na správném místě. Na prohlídkách mi vše perfektně vysvětlí a vždy mi podává vyčerpávající odpovědi na moje otázky. Při nějkém problému vždy nabídne několik řešení a poradí to, které by bylo přímo pro mne to nejvhodnější. Je moc milá a má trpělivost a pochopení. Takového doktora bych přála každému. Jsem u ní asi přes 4 roky? a nikdy se mi nestalo, že by paní doktorka něco podcenila. Při těhotenství mi vyšla vstříc s jakýmkoliv nárokem. Má pochopení a potřebné informace umí říct srozumitelně. Děkujeme Vám paní doktorko i paní sestřičce Svánovské :) jste bezva tým :) AJO Strakovi

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• František Horálek

Chirurg, MUDr.

• Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří

Pán primár Horálek je skvelý doktor s ľudským a optimistickým prístupom. Kiež by aj ostatní doktori v NMB boli takí.

• Je to opravdu kapacita mě osobně hodně pomohl a jsem mu velice vděčný.Ještě jednou velice děkuji.Mašek M.Brno.