Zobrazit lékaře

Poskytuje každodenně péči pacientům. Více

Nemocnice Milosrdných bratří

Polní 553/3, Štýřice, Brno-střed

639 00, Brno, jihomoravský

Poskytuje každodenně péči pacientům.

Typ zařízení

A proč...??

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Pavel Novotný

Internista, MUDr.

• Tento dr. mi moc pomohl a zachránil mi zdraví. Díky.

• Velmi dobrý internista a člověk.

• Zdeněk Kypr

Gynekolog,

• M

K panu doktorovi chodím s děložním čípkem a ted mě i operoval a musím říct že je to zatím ten nejlepší doktor s jakým jsem se kdy vubec setkala vše perfektně vysvětlí a ochotně odpoví na každou otázku a hlavně je vynikající jako lékař i všichni ostatní u milosrdných bratří celý ten personál i se sestrama jsou na špičkové urovni , musím každému jen doporučit

• S

K panu dokotorovi chodím pouze na konzultace děložního čípku. Je sice svéráz a vyšetření někdy malinko bolí, ale za vyšetření profesionálem - ať to klidně bolí! hned na koze předběžně víte, jak na tom jste. Provádí totiž mimo jiné kolposkopii. http://vysetreni.vitalion.cz/kolposkopie/
      Výsledky cytologie říká za tři týdny výhradně on po telefonu a určuje i frekvenci dalších kontrol.
      Pokud si sama nezavoláte o výsledky a jsou špatné, okamžitě jste kontaktována, abyste se dostavila na další vyšetření a vzniklou situaci ihned řeší.
      Pomohl i mojí známé, kterou v těhotenství operoval s CIN III a ona v pořádku donosila- nakonec i přenášela :) zdravé dítě.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Anna Haraštová

Gynekolog, MUDr.

• R

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Haraštové za milý přístup.Právě jsem se vrátila z nemocnice Milosrdných bratří a jsem velmi spokojena.Podstoupila jsem gynekolog. operaci a měla jsem jako operátéra právě paní doktorku.Co bylo potřeba se mnou konzultovala,vše proběhlo bez komplikací a hlavně je velmi příjemná.Přeji paní doktorce hodně úspěchů. R.Kocmanová

• Václav Vraspír

Proktolog, MUDr.

• R

Pan doktor Vraspír mi provedl ošetření hemeroidu Barronovou metodou. Jeho prohlídka byla velmi nešetrná, bolestivá, a to včetně samotného zákroku. Tento úkon stál nadstandartní peníze, ale nadstandartní péče se mi nedostalo. Následně jsem měla obrovské komplikace a s obavami jsem přešla na jinou soukromou kliniku v Brně. Přístup zde byl pravým opakem pana doktora Vraspíra, a když jsem chtěla zaplatit (a to ráda), bylo mi řečeno, že tyto zákroky hradí zdravotní pojišťovna a nejedná se o nadstandart.

• A

Pan Vraspír je velmi nešetrný lékař, mě osobně absolutně nepomohl i když jsem si zaplatil 3500 na té "slavné" klinice. Nepoznal ani zánět v konečníku a do dneška se léčím jinde. Opravdu velmi špatný lékař.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Tomáš Zelníček

Chirurg, MUDr.

• K

Nesmírně příjemný, inteligentní, citlivý lékař, který vše klidně vysvětlí. Kéž by takových bylo víc.

• Ivana Čadková

Gynekolog,

• Pani doktorka me operovala a jeji pristup byl velice pro me překvapivý..strasne milá a lidska..držela me za ruku at se nebojim...psychicky me to opravdu pomohlo..a proto jí timto moc děkuji!!

• moje zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré. Je opravdu vždy milá usměvavá a zkušená.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Vladimír Ludka

Chirurg, MUDr.

• K

Výborný chirurg, odborník, vstřícný, má lidský přístup k problémům, nebojím se svěřit se do jeho péče. vřele doporučuji!

• S

Super. Naprosto profi přístup, chlap na svém místě. Doktory obecně moc nemusím, po jeho zákroku přehodnocuju přístup.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Radoslav Hujňák

Anesteziolog, MUDr.

• Š
      Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: Porod s.c.

Pan Hujňák byl můj strážný anděl u hlavy při s.c. u druhé dcerky. Vše mi vysvětlil a byl naprosto zlatý. Věděla jsem, že jsem v dobrých rukou a nebála se. Děkuji z celého srdce za úžasný přístup. Lopez

• Ivan Huvar

Gynekolog, MUDr.

• J
      Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: gynekologická operace

Pan primář MUDr. Ivan Huvar je velice vstřícný a kultivovaný odborník, kterého mohu doporučit. Na jeho oddělení jsem absolvovala hysterektomii dělohy.

• Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: operace - hysterektomie

V pohodě. Pan doktor je rázný a mě to vyhovovalo. Každý jsme jiný. Odborník a ochoten vše vysvětlit. Nehodnoťme zde osobnosti, ale odbornost a ta je na špičkové úrovni.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře