Zobrazit lékaře

Poskytuje každodenně péči pacientům. Více

O nás

Ordinace

Nemocnice Milosrdných bratří

Polní 553/3, Štýřice

639 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje každodenně péči pacientům.

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
16 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • T
  Lékař: MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

  Určitě výborný lékař v oblasti chirurgie, ale také empatický člověk, který mne nenechal vlastnímu osudu. I když se u mne nejednalo o chirurgický problém, vyhodnotil můj stav a vykomunikoval moje přijetí v jiné nemocnici na příslušném oddělení, kde mi pomohli s mým vážným zdravotním problémem. Pane doktore, děkuji.

 • V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Ludka Jiný

  Pan doktor je odborník s lidským přístupem zachránil život mě i mému ještě nenarozenému synovi. Jeho jméno jen tak nezapomenu :).

 • A
  Lékař: Miroslav Novák Jiný

  Pan doktor Novák je možná známý a vyhlášený lékař ohledně operací, bohužel však jeho chovaní a způsob vyjadřovaní je strašný. Během mojí hospitalizace v nemocnici se většinu času choval arogantně a neochotně sdělit mi informace ohledně mého zdravotního stavu. To byl také jeden z důvodů proč jsem se rozhodla odejít i přes jeho nesouhlas. Překvapilo mě, že nechtěl podepsat revers, ale prý si do zprávy napíše, že jsem odešla bez jeho souhlasu. Co mě ale překvapilo ještě víc, že mi zprávu a dokonce i můj těhotenský průkaz odmítl vydat s tvrzením, že je to normální a pošle ho mojí paní doktorce poštou. Takže teď jsem bez průkazky a kdo ví kdy a jestli vůbec průkazka dorazí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Samer Al Fakhouri pooperační péče

  Lekárske schopnosti nemožem hodnotiť. Ale čo sa týka ľudského prístupu k pacientom, tak priestor na zlepšenie tu rozhodne je. Pán doktor síce nebol nepríjemný, ale nie som zvyknutý, že lekár so mnou neprehodí ani pozdrav ani neinformuje o stave liečby a nič mi nepovie (a inštrukcie len napíše heslovite do správy). Kvoli tomu knemu viac nepojdem, ikeď ako chirurg može byť veľmi schopný.

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. František Horálek

  Pán primár Horálek je skvelý doktor s ľudským a optimistickým prístupom. Kiež by aj ostatní doktori v NMB boli takí.

 • A
  Ověřeny pacient
  Lékař: Miroslav Novák

  Pan doktor je veliký profesionál a hlavně člověk se srdcem na pravém místě. Operoval mě o den dříve, abych nemusela zbytečně trpět bolestí, což mluví za hodně.
  Doporučuji a panu doktorovi přeji jenom to nejlepší. Budu do smrti vděčná za jeho práci.

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Franc gynekologické laparoskopie

  Pana doktora jsem viděla na operačním sále krátce před tím, než mě uspali, ale operace proběhla bez komplikací a jizvy nejsou vůbec patrné. Jsem ráda, že mě operoval zrovna tento lékař.

 • Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Novotná operace dělohy

  Paní doktorka je skvělá lékařka, sice k ní nechodím, ale před nedávnem jsem u ní byla na operaci. Vše mi řádně vysvětlila, milá, trpělivá. Věděla jsem přesně, do čeho jdu. Operace na jedničku, pooperační péče také. Maximální spokojenost. Všem doporučuji. Děkuji

 • S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Nagy prenatální vyšetření

  Velmi chladný, nepříjemný přístup pana doktora. Zlehčuje situaci, jen aby nemusel člověka vyšetřit. Na můj dotaz ( již potřetí), zda by mi mohl udělat UZ se mě zeptal, zda chci nechat vyvolat porod..:-(

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • E
  Ověřeny pacient
  Lékař: Miroslav Novák kyretáž

  Bohužel mě potkalo již druhé ZT, byla mě doporučena revize dutiny děložní, vše vysvětleno. Mohu pochválit přístup Mudr. Nováka, jsem ráda i za tu trochu černého humoru u příjmu na odd. Nemohu si na nic stěžovat, domluven i dřívější odchod z nemocnice, i bez nutnosti podepisování reverzu. Oproti přístupu FN Bohunice, přístup v NMB sto a jedno...

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu