Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje každodenně péči pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Milosrdných bratří

Polní 553/3, Štýřice

639 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje každodenně péči pacientům.

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Samer Al Fakhouri Jiný

  Horšího doktora jsem v životě asi nezažil. Nulová empatie, katastrofální, neprofesionální a povýšenecká komunikace. Můj zdravotní problém v podstatě nevyřešil a musel jsem vyhledat pomoc v jiné nemocnici. Nikdy víc.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Ivan Huvar Jiný

  Jedním slovem NEDOPORUČUJI! Mám cysty a podezření na endometriozu.Pan Primář na moji otázku jestli budu moct mít druhé dítě (mám 23.let) mi velice chladně odpovedel “ze si myslí ze mi teda z vajecniku nic nezbyde) a ze mám být rada za jedno dítě. Druhy den jsem šla na Obilní trh chtěla jsem slyšet další názor jiného gynekologa.Tam s naprosto milým přístupem byli překvapeni co jsem si vyslechla.Žádný vaječníky brát nebudou a budou se snažit,aby mi toho zachovali co nejvíce.Takže za mne tohle je primář

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Milionová Jiný

  V září jsem měla naplánovaný ambulantní porod ( nezvládám pobyt v nemocnici) bohužel nakonec byl porod akutním císařem.Mela jsem hrůzu z pobytu v nemocnici,ale personál byl skvělý a pobyt jsem díky jejich péči ústála. Nejvíce mám však v paměti paní doktorku Milionovou.Jeste jsem se nesetkala s tak vstřícným a přátelským přístupem.Byla milá, opravdu se zajímala a hlavně opravdu vnímala co říkám. Patří jí moje velké díky.


  .
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Nagy Jiný

  Pan doktor byl bohužel velice nepříjemný. Přišla jsem k němu konzultovat možnosti porodu, ale odmítl se mnou cokoli probírat. Nic mi neřekl, jen že spěchá na operaci a kdy mám přijít příště. Zprávu od mého gynekologa ani nečetl. Ve zprávě se totiž psalo, že gynekolog žádá zvážení sekce. Když jsem panu doktorovi řekla, že nevím, jestli bych neměla jít na sekci, odsekl mi, že o tom já nerozhoduju.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Novotná Jiný

  Potřebovala jsem chirurgický zákrok a paní doktorku Novotnou mi na základě dobrých zkušeností doporučila moje gynekoložka. Přestože trpím syndromem bílého pláště, všechno proběhlo hladce. Zákrok bez komplikací. Paní doktorka je pečlivá a moc hodná, vše mi vysvětlila. I dnes, po dvou týdnech, na kontrole u mé gynekoložky vše v pořádku. Takže děkuji oběma.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Novotná Jiný

  Jsem moc ráda, že jsem se dostala na operaci do rukou paní doktorce Martině Novotné. Byla jsem překvapená, s jakou ochotou ke mě přistupovala a snažila se ve všem vyhovět... Kdykoli jsem měla problém, ihned jsme se kontaktovaly a vše vyřešily. Připadala jsem si jako člen její rodiny, o kterého je zájem a není v ničem odbytý... A to nejsem její pacientka. Mooc jí za vše děkuji. RS


  T
  Lékař: MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

  Určitě výborný lékař v oblasti chirurgie, ale také empatický člověk, který mne nenechal vlastnímu osudu. I když se u mne nejednalo o chirurgický problém, vyhodnotil můj stav a vykomunikoval moje přijetí v jiné nemocnici na příslušném oddělení, kde mi pomohli s mým vážným zdravotním problémem. Pane doktore, děkuji.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vladimír Ludka Jiný

  Pan doktor je odborník s lidským přístupem zachránil život mě i mému ještě nenarozenému synovi. Jeho jméno jen tak nezapomenu :).


  A
  Lékař: Miroslav Novák Jiný

  Pan doktor Novák je možná známý a vyhlášený lékař ohledně operací, bohužel však jeho chovaní a způsob vyjadřovaní je strašný. Během mojí hospitalizace v nemocnici se většinu času choval arogantně a neochotně sdělit mi informace ohledně mého zdravotního stavu. To byl také jeden z důvodů proč jsem se rozhodla odejít i přes jeho nesouhlas. Překvapilo mě, že nechtěl podepsat revers, ale prý si do zprávy napíše, že jsem odešla bez jeho souhlasu. Co mě ale překvapilo ještě víc, že mi zprávu a dokonce i můj těhotenský průkaz odmítl vydat s tvrzením, že je to normální a pošle ho mojí paní doktorce poštou. Takže teď jsem bez průkazky a kdo ví kdy a jestli vůbec průkazka dorazí.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Samer Al Fakhouri pooperační péče

  Lekárske schopnosti nemožem hodnotiť. Ale čo sa týka ľudského prístupu k pacientom, tak priestor na zlepšenie tu rozhodne je. Pán doktor síce nebol nepríjemný, ale nie som zvyknutý, že lekár so mnou neprehodí ani pozdrav ani neinformuje o stave liečby a nič mi nepovie (a inštrukcie len napíše heslovite do správy). Kvoli tomu knemu viac nepojdem, ikeď ako chirurg može byť veľmi schopný.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu