Zobrazit lékaře

Poskytujeme péči v oborech: osteologie, nefrologie, praktické lékařství, endokrinologie, alergologie, imunologie, diabetologie a ultrazvuková diagnostika. Více

NEFROMED s.r.o.

Bechyňova 3/2571

160 00, Praha, hl. město Praha

Nejbližší zařízení

• Martin Lukáč

Internista, Diagnostik, MUDr.

• Velmi vstřícný s opravdovým zájmem o pacienta. Předpisování léků drží v rozumných mezích. V případě zjištění nějakých anomálií vždy zprostředkoval vyšetření na specializovaných pracovištích a tím mně zachránil život. Mám v něho plnou důvěru.

• jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru- naprostý profesionál. Velmi dobrý přístup.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Jitka Pečírková (Horníková)

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• V

Lékařka, jenž se o problematiku nemoci zajímá skutečně do hloubky. Antibiotika se tu nerozdávají jako bonbony a přístup k pacientovi je skutečně profesionální.

• J

Lékařka bez jakékoli empatie, při většině návštěv působyla nervozním až nevrlým dojmem. To že si pacient nejde k lékaři jen pro léky ale i pro podpru a radu, tato "dáma" nikdy nepochopí. Slova jako "nedivte se když jste tak tlustej..." by z úst lékaře asi vypadnout neměla (dá se sdělit i slušnější formou). Její odpornost nemám jako laik jak hodnotit, ale přístup k pacientovi jsem horší nezažil! :(

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Pavlína Hrdá

Alergolog, Endokrinolog, Imunolog, MUDr.

• Skvělá lékařka! Navštěvuji ji již roky. Je velice příjemná, empatická a ochotná. Vřelý lidský přístup. Velice mi pomohla s mými zdravotními problémy. Dokonce za ní dojíždím přes sto kilometrů, rozhodně doporučuji!

• P

Velmi špatný přístup paní doktorky. Měla jsem domluvený termín s paní doktorkou a ani se neomluvila, že nebude v ordinaci. Předala mi tedy výsledky z laboratorního vyšetření sestra, kde mi byl zjištěn zánět ve ŠZ. Zastupující sestra, mi nedokázala nic ke zprávě říct, ani proč mi napsala paní doktorka recepty. Měla jsem tedy dle slov sestry, doktorku kontaktovat emailem, že mi vše podrobně vysvětlí. Podotýkám, že jsem se ještě sestry předem zeptala, kdy mohu asi tak čekat odpověď, prý každý den doktorka pročítá emaily a reaguje. Ozvala se mi až po pěti dnech, bez jakékoliv omluvy , kde v emailu stálo, že mi bohužel nemůže po emailu vysvětlit výsledky z vyšetření, ať dojdu na další smluvený termín (15.12.) a léky ať si nevyzvedávám, že si vše řekneme na schůzce. To mi přišlo jako vrchol! Ne jenže paní doktorka neumí se chovat lidsky, ale ani neumí člověk vysvětlit 4 věty o co v mé zprávě jde a po opětovném dotazu, proč mi tedy byly napsány léky, když je nakonec nemusim brát? Odpověď jsem nedostala. Abych se dozvěděla co mi je, tak jsem musela napsat do jedné internetové diskuze lékařce ze stejného oboru, jestli by byla tak hodná a mohla mi věnovat trochu času a říct mi, co mi vlastně je. I ta cizí lékařka, která mě nikdy neviděla, si semnou vyměnila několik emailu a byla víc než ochotná, tak kde to jsme. V žádným případě tuhle lékařku nedoporučuju, udělá Vám testy, ale už není ochotná cokoliv vysvětlit a veškeré dotazy ji dle jejího výrazu a reakci, dost silně otravují. Dosud jsem se s timhle přístupem lékařů nesetkala a že jsem měla možnost jich za mých 28 let poznat docela dost.