Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (85)

Obecné skóre

  K
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

  Na MUDr. Noska jsem se obrátila telefonicky z důvodu akutní bolesti zad. Rozhovor byl však z jeho strany natolik nepříjemný, že jsem se zde rozhodla sdílet svůj negativní poznatek. MUDr. Nosek mne zcela neprofesionálně odbyl, nenechal mě vysvětlit, ohledně čeho se na něho obracím a jeho přístup byl naprosto arogantní až sprostý. Celkovým chováním ve mně vzbudil i pochybnosti o kvalitě své erudice. I přes četné zkušenosti s českým zdravotnictvím jsem se ze strany lékaře s takovýmto jednáním nikdy nesetkala. Rozhodně bych do jeho lékařské péče nesvěřila sebe, natož své dítě!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  T
  Lékař: Petra Šušlíková Jiný

  výborný enthalpický vztah , diagnostika založená na špičkové
  technologii a lidském přístupu

  Z
  Lékař: MUDr. Táňa Bretyšová Jiný

  Paní doktorka je opravdu veliký profesionál, velice si vážím její práce. Snaha pomoci je určitě na prvním místě. Paní doktorka je velice příjemná, vše do podrobna vysvětlí. Vřele doporučuji.Zdena S

  N
  Lékař: MUDr. Jan Pavlovič Jiný

  Dobrý den. Pan doktor mě převzdal jako pacientku po úžasné doktorce. První jeho reakce při vyšetření kontrastní látkou byla ..jee škoda, že jsem vás nevysetroval dřív, vás nalez by se mi hodil na přednášku.... dále jsem se nestačila divit .. paní doktorka mi doporučila operaci. Pan doktor řekl, že je to nesmysl.. řekl že moji vadu má 60% obyvatel, že nejsem obezni a že nejsem kuřačka a tímto nespadá do kategorie rizikových pacientů podle tabulek a že není třeba, abych docházela do jeho ordinace na kontroly jako k předchozí paní doktorce, že mě vidět nadále nepotřebuje, že je můj stav setrvalý..viz tabulky ..byl neuvěřitelně arogantní, neochotný jakéhokoliv vysvětlení, proč mě paní doktorka kvůli rizikům sraženin chtěla vidět 2x ročně, proč moznost operac e a předejítí tím mrtvici, mu připadá jako nesmysl.. jediné co ho zajímalo, bylo podepsání papíru, že odcházím z ordinace poučena o svém stavu a byly mi zodpovězeny všechny otázky.. vyloženě jsem ho jako pacient obtěžovala. Krajně nepříjemná zkušenost, určitě u pana doktora nadále nezůstanu. Bohužel je to zkušenost i několika mych známých. Poslední zkušenost, když jsem se po předem domluvené telefonické konzultaci chtěla jeste na něco zeptat, položil mi telefon..

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  B
  Lékař: Hana Pospíšilová Jiný

  Paní Dr. Pospíšilová je velmi dobrá lékařka, odborná a pečlivá s lidským přístupem. Jsem s ní velice spokojená a určitě velmi doporučuji.

  M
  Lékař: MUDr. Táňa Bretyšová Jiný

  Po několikaletých bolestech zad jsem se dostal k MUDr. Bretyšové, která ihned započala možnou lečbu, a přesně diagnostikovala můj problém. Jsem velmi spokojen a vřele doporučuji.

  S
  Lékař: MUDr. Táňa Bretyšová Jiný

  Paní doktorka umí skvěle diagnostikovat , to co jsem u ní zažila ,péči diagnostiku a přístup,jsem ještě u žádného jiného doktora nenašla. Díky její péči se cítím velmi dobře. Dámenová H.

  M
  Lékař: MUDr. Táňa Bretyšová Jiný

  Paní doktorka je velmi empatická, vstřícná a má maximální snahu pomoci. Pro mne jako pacienta s chronickou bolestí zad je neocenitelná.

  L
  Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

  Byli jsme s miminkem několikrát preventivně na kyčlích. Funguje to tam sice rychle, ale krátce jsme čekali, vše mi bylo zodpovězeno a s miminkem bylo zacházeno normálně. Vysetreni trvalo pár sekund, ale zdrejme bylo dostacujici.Sestřička byla taky milá.

  N
  Lékař: MUDr. Alena Rousová Jiný

  Absolutní neprofesionalita. Dostala jsem doslova vynadáno za to, že jsem si před pár lety dala operativně odstranit dioptrie v jiném státu. Křičela na mně asi 10 minut. Když se dozvěděla, že nejsem původem češka, začala nadávat na mně i na moji národnost. Vrcholová neprofesionalita. Měla jsem chuť odejít hned, kdybych nepotřebovala vyšetření pro jiného doktora tak bych to i udělala. Pak mi zakápla oči a poslala mně si sednout do čekárny ven. Ta jsem seděla skoro hodinu!!! Nejvíc mi vadil ten neprofesionální přístup doktorky. Nikdy víc k té ženské nepůjdu. I kdyby to byla poslední doktorka na světě a bez ní bych mohla přijít o oči. Radši bych oslepla než zase jednala s tak odporným člověkem!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Šustova 1930/2, Praha 149 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Související vyhledávání