Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Alena Rousová Jiný

Pani doktorka Rousova je profesionalka v oboru, ma velice slusne vystupovani, dokaze vse vysvetlit a pomoci. Ackoli chodim vetsinou pouze na pravidelne prohlidky, vzdy jsem nadsen pristupem pani doktorky, zejmena jak mile a s respektem se chova k pacientum.

Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

Nedoporučuji!!! Když jsem vešla lékařce neustále usmíval na sestřičku, měla jsem pocit jakoby se vysmívali. Přišla jsem se zraněním kyčle, ale ani se na mě nepodíval, vůbec se nedotkl a nezajímal. Jen mi jednoduše řekl že mě to bolet ještě bude dlouho. A že s tím určitě nic není.

Lékař: MUDr. Ivana Fryčová Jiný

K paní doktorce jsem chodila já i mí 2 bratři celé naše dětství. Nyní jsem k ní přešla z jiné ordinace, kde jsme byli nespokojení, i se svým vlastním synem. Mám velkou radost, že paní doktorka stále ordinuje a že k ní máme šanci chodit. Byla a je vždy ochotná, trpělivá, k dětem má vřelý přístup a pokud mohu hodnotit i sama za sebe, vždy jsem se k ní jako malá těšila, neměla jsem z ní strach. Nová sestřička je také moc příjemná.

Lékař: Edita Paulasová Jiný

Výborná lékařka, která se zajímá o celkový stav a vždy bere člověka jako celek. Zajímá se o veškeré příznaky a problémy a hledá souvislosti. Vždy nám skvěle pomohla. Děkuji jí za sebe i za své dvě děti.

Lékař: MUDr. Lenka Džmurová Jiný

Absolutně nevšední přístup k pacientovi.Paní doktorka je vstřícná milá a ochotná a nepochybuji o její odbornosti.Jen málokdy jsem se setkal s takovým
    lékařem.Děkuji moc.

Lékař: MUDr. Renata Stráníková Jiný

K paní doktorce chodím již téměř deset let, od narození mého prvního dítěte. Předesílám, že chodíme pravidelně téměř jen na preventivní prohlídky, neřekla bych že patříme mezi "potížisty". První konflikt vznikl, když sem s dítětem navštívila lékařku a předesílala jsem již v úterý, že budu potřebovat "ošetřovačku" ukončit k neděli, nebyl problém, byla jsem tak domluvena i v zaměstnání, bohužel v pátek mi paní doktorka oznámila "kde jste to viděla ukončovat ošetřovačku v neděli?!?!" Přes argument, že to tak bylo domluveno a mám to tak nahlášené u zaměstnavatele v docházce, mi byla "ošetřovačka" ukončena již k páku. Dobrá.... Ale, další problém nastal když jsem z velmi závažných důvodů poprvé po téměř deseti letech žádala o vystavení lékařské zprávy... Reakce "na co to potřebujete?!" Ať si to vyžádá příslušný orgán. Ok, ale reakce příslušného orgánu zněla, máte si to vyžádat sama, jako zákonný zástupce na to máte právo bez dotazů k jakému účelu. Volám paní doktorce a ta mi odpoví ať si vyzvednu v pondělí a položí mi telefon. Volám znovu a žádám zaslání emailem že potřebuji zprávu hned, že mi ji měla vystavit hned jak jsem o ni žádala a reakce? "Pošlu Vám to, ale upozorňuji Vás, že už Vás mám plné zuby a doporučuji Vám si hledat nového lékaře!" Položení telefonu. Nepovažuji toto chování za vhodné vzhledem k výši dovršeného vzdělání a postavení. Neumím si představit toto chování ve svém zaměstnání, byť by byl klient sebevíc problémový!!!!

Lékař: MUDr. Dagmar Kunová Jiný

Profesionální, nesocialistický přístup paní doktorky k pacientovi. Paní doktorku mi doporučil můj zubař na trhání komplikovaného zubu při zánětu. Objednání v pohodě, den před zákrokem mi bylo voláno s připomenutím a instrukcemi. Nemusel jsem dlouho čekat, vše bylo připraveno, pročetl jsem si informovaný souhlas s pokyny se soupisem rizik. Paní doktorka vše vysvětlila, upozornila, ptala se, jak se cítím. Zákrok byl komplikovaný, ale paní doktorka sebevědomá (jak jinak, když je stomatochirurg přece), šlo vidět, že zákrok nedělá poprvé. Nakonec vše dobře dopadlo, byl jsem upozorněn na krizové scénáře, kdyby při uzdravování došlo ke komplikacím. Vyfasoval jsem recept na 3 léky, 2 jsem nakonec naštěstí nepotřeboval. Po týdnu kontrola, za další týden další s vyndáním stehů, vyléčení úspěšné, velký dík paní doktorce a budu ji doporučovat svým známým.

Lékař: Hana Pospíšilová Jiný

Ráda bych poděkovala paní doktorce Pospíšilové. Přišla jsem k ní ve velmi špatném zdravotním stavu. Její odborný a lidský přístup k řešení mojí situace mě zachránil. Mám velké štěstí, že se u ní léčím.

Lékař: MUDr. Pavel Šmeral Jiný

Pan doktor i sestricka jsou skvely! Peclivosti pana doktora se u me prislo na onemocneni, ktere by se jen tak neodhalilo. Je az dojemne s jakou peci se staraji o bezbolestnost a komfort pri vysetrenich. Pana doktora doporucuji vsem a vsude. Navsteva gynekologa je pro mnohe mozna stres… pro me vlastne radost Lidskost a profesionalita k nezaplaceni :)

Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

NEODPORUČUJI! Na to, že dělá sono kyčlí miminkům, tak manipulace hrozná. Např. obracel syna tak, že mu poposkočila hlavička. Vyšetřoval ho tak, že ještě dlouho poté hodně brečel. U jiného ortopeda při sonu kyčlí staršího syna to takto vůbec neprobíhalo.
    Doplňuji, že syn k doktoru Noskovi nešel s žádným podezřením - tohle jeho chování k dítěti nebylo vůbec nutné! Na další vyšetření jdu k jinému lékaři, toto nemáme za potřebí.