Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Dagmar Kunová Jiný

Profesionální, nesocialistický přístup paní doktorky k pacientovi. Paní doktorku mi doporučil můj zubař na trhání komplikovaného zubu při zánětu. Objednání v pohodě, den před zákrokem mi bylo voláno s připomenutím a instrukcemi. Nemusel jsem dlouho čekat, vše bylo připraveno, pročetl jsem si informovaný souhlas s pokyny se soupisem rizik. Paní doktorka vše vysvětlila, upozornila, ptala se, jak se cítím. Zákrok byl komplikovaný, ale paní doktorka sebevědomá (jak jinak, když je stomatochirurg přece), šlo vidět, že zákrok nedělá poprvé. Nakonec vše dobře dopadlo, byl jsem upozorněn na krizové scénáře, kdyby při uzdravování došlo ke komplikacím. Vyfasoval jsem recept na 3 léky, 2 jsem nakonec naštěstí nepotřeboval. Po týdnu kontrola, za další týden další s vyndáním stehů, vyléčení úspěšné, velký dík paní doktorce a budu ji doporučovat svým známým.

Lékař: Hana Pospíšilová Jiný

Ráda bych poděkovala paní doktorce Pospíšilové. Přišla jsem k ní ve velmi špatném zdravotním stavu. Její odborný a lidský přístup k řešení mojí situace mě zachránil. Mám velké štěstí, že se u ní léčím.

Lékař: MUDr. Pavel Šmeral Jiný

Pan doktor i sestricka jsou skvely! Peclivosti pana doktora se u me prislo na onemocneni, ktere by se jen tak neodhalilo. Je az dojemne s jakou peci se staraji o bezbolestnost a komfort pri vysetrenich. Pana doktora doporucuji vsem a vsude. Navsteva gynekologa je pro mnohe mozna stres… pro me vlastne radost Lidskost a profesionalita k nezaplaceni :)

Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

NEODPORUČUJI! Na to, že dělá sono kyčlí miminkům, tak manipulace hrozná. Např. obracel syna tak, že mu poposkočila hlavička. Vyšetřoval ho tak, že ještě dlouho poté hodně brečel. U jiného ortopeda při sonu kyčlí staršího syna to takto vůbec neprobíhalo.
    Doplňuji, že syn k doktoru Noskovi nešel s žádným podezřením - tohle jeho chování k dítěti nebylo vůbec nutné! Na další vyšetření jdu k jinému lékaři, toto nemáme za potřebí.

Lékař: Mgr. Šárka Marešová Jiný

Paní doktorka je skvělá! Co jiné dvě nedokázaly za 2 roky logopedie, paní doktorka zvládla se synem vyřešit během 6 měsíců. Syn k ní chodil už v roce 2019 ale pořád jsme vděční, že existují specialisté jako tato paní doktorka. Měl problém u hodně písmenek. Dokázala mu dokonale vysvětlit triky jak pracovat s jazykem a pusou, cvičení a příklady na doma byly srozumitelné. Milá, trpělivá a uměla syna motivovat k cvičení. Rozhodně doporučuji.

Lékař: Miloslav Procházka Jiný

Já si nemůžu na pana doktora stěžovat. mě vždycky pomohl, pro mě je kapacita mezi ortopedy, ví co dělá. Neřeším peníze, jde mi o zdraví, jinde jsou dražší.

Lékař: MUDr. Dagmar Kunová Jiný

Paní doktorka mě s problémem odeslala na jiné oddělení, po návratu a předané zprávě už ani nepovažovala za nutné mě prohlédnout. Zánět, který mě provázel celý měsíc a stále pokračoval na dalším zubu komentovala slovy, že nemá cenu něco dělat, protože bych přišla o zdravý zub. Nevím jestli z toho mám vyvodit, že pokud mi něco hnije měsíc v puse, bude to zdravé, každopádně mi paní doktorka naprosto nijak nepomohla, ani od bolesti, ani od vleklého problému.

Lékař: Hana Pospíšilová Jiný

Paní doktorka je skvělá - pečlivá, starostlivá, velmi ochotná a s odborným lékařským přístupem.
    Prostě člověk na svém místě, určitě doporučuji.

Lékař: MUDr. Peter Mokroš Jiný

Pán doktor je veľmi fajn. Chodím k nemu s malým synom. Všetko mu pekne vysvetlil, aby sa nebál, bol prívetivý a trpezlivý. Pracuje šikovne ale dokladne. Syn sa k nemu vracia rád.

Lékař: MUDr. Kateřina Dvořáková Jiný

Doktorka vynikající a srdce na správném místě... Když jdu na kontrolu moc se těším až jí uvidím... První doktorka u které se cítím dobře po 50 letech