Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Adresa

Medifin a.s., Poliklinika Šustova
Šustova 1930/2, Praha 149 00
Medifin a.s., Poliklinika Šustova logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (97)

Obecné skóre

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Dagmar Kunová Jiný

  Profesionální přístup, detailní informace, bezchybný zákrok.

  MUDr. Renata Stráníková Jiný

  Paní doktorka je milá, s dětmi hovoří, jen někdy by bylo vhodné lépe a předem vysvětlit, co se bude dít. Občas jsem překvapená sama a nestačím reagovat. Sestra už je vyměněna a dobře tak, byla často opravdu nepříjemná a organizovala vše za dr - včetně vyučení diagnóz. Nová sestra je lepší.

  J
  Martin Pruner Jiný

  Pan doktor Martin Pruner od roku 2015 moji zjištěnou srdeční arytmii neléčil včas a vhodným způsobem (podle vyjádření kliniky, kde jsem v roce 2023 a 2024 prodělal kardioverze a ablaci), takže pozdní náprava mého zdravotního stavu je prakticky nemožná. Jeho běžná komunikace s pacientem se převážně netýká zdravotního stavu, nepředává zprávu o výsledcích vyšetření. Pozdě, ale přece jsem zvolil jiného kardiologa.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  N
  Ověřený profil
  MUDr. Hana Peregrinová Jiný

  Paní doktorka je akčně skvělá, pohotová a hned se nemocí dítěte neotálí.

  S
  Jan Trávníček Jiný

  Pan doktor provedl velmi dobře chirurgický výkon a jako jediný zjistil správnou diagnózu, kterou nebyli schopni určit ani v nejmenované pražské nemocnici.
  Je to velmi zkušený a profesionální lékař. Doporučuji.

  E
  Jan Trávníček Jiný

  Pan doktor Trávníček je velice nepříjemný, neochotný a arogantní člověk, kterého pacienti pouze obtěžují. Mám s ním dvě zkušenosti a jedna horší než druhá. Sotva vás vyšetří - já musela vždy ještě jinam a jeho jednání je opravdu nevhodné. Určitě se obraťte na jiného chirurga.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  L
  Miloslava Libicherová Jiný

  S paní doktorkou Libicherovou a s její sestřičkou jsem byl vždy spokojen. Jsou obě ochotné a nikdy jsem s nimi neměl problém a vždy mě vyšli vstříc.

  L
  MUDr. Miloslav Nosek Jiný

  Prisla jsem k panu doktorovi od jineho ortopeda,ktery me pomalu ani nevysetril a predepsal ortezu a kontrolu za mesic.Pan doktor Nosek diagnostikoval zanet kloubu a po 2 injekcich,tedy tydnu lecby, je muj problem zcela vyresen. Doporucuji a dekuji.

  I
  MUDr. Miloslav Nosek Jiný

  Pokud se chcete dozvědět něco ze života pana doktora a popovídat si tak budete spokojeni. Hlavně za ním nechoďte s nějakými problémy ! To už začíná být nepříjemný. Začnete-li mu sdělovat, co Vás trápí, tak to ho prý děsně vysává!?! Vše léčí injekcemi. Několikrát si protiřečil. Jednou jsem ploché nohy neměla pak zase měla ......Vrcholem všeho byl jeho závěrečné konstatování "že to pro něho není" že málo kulhám a lékařskou pomoc mám hledat u jiného lékaře. A pokud se cítím sklíčená z té bolesti nohou, která mě i přes jeho léčbu neopustila, tak je to spíše na psychiatra, To mě dorazilo úplně. Ano, budu si hledat jiného lékaře - nového ortopeda.
  P.S. O úhradě úkonů, za které chce platit (a jsou hrazené ZP) se už ani zmiňovat nebudu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  MUDr. Kateřina Dvořáková Jiný

  Kdyby bylo více takových lékařů, jako je paní doktorka Dvořáková, tak bych se jim přestala obloukem vyhýbat. Přijde mi jako naprostý vzor ideálního lékaře, k pacientům vstřícná, laskavá, nenutí, ale doporučuje a hlavně vysvětluje! Na pacienta si udělá tolik času, kolik je potřeba.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu