Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Jan Pavlovič

Kardiolog, MUDr.

• špička

• Šárka Marešová

Logoped, Mgr.

• S paní doktorkou Marešovou jsme moc spokojení, dokáže si u dětí získat důvěru, je příjemná, klidná a rozumí svému oboru. Po deseti minutách nám hned vysvětlila, jak pokračovat se synem dál a po půl roce se nám do slova změnil před očima- rozhodně doporučuji a děkuji. Štiftová

• Jaroslava Vnuková

Zubař, MUDr.

• Dlouholetá zkušenost, vždy k plné spokojenosti..

• velmi dobrá

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Lucie Kuchtová

• H

Pani doktorka je naladova.Obcas mi pripada ze je nekdo uplne jiny.Dela ze sebe velkou hvezdu a neuctiva pomocny personal.

• I když všeobecně poliklinika Šustova nemá dobré jméno, hlavně kvůli nevstřícnosti doktorů, paní doktorka je skvělá! Díky ní se nebojím zubaře, i když mám hodně velké problémy, co se zubů týče.
      Mohu ji jen doporučit, na rozdíl od ostatních zubařů :)

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jana Matějková

Psychiatr, MUDr.

• Z

Je skvělá lékařka,profík.zdenka

• Z

S negativni reakci se neztotoznuji.Mam jen ty nejlepsi zkusenosti.
      Jak zde pise pacientka,že neni spokojena,určitě nemůže
      být jako kamarádka.Musí si udržet odstup,jinak by měla ty samé diagnózy
      jako My,pacienti.Bohužel má nemoc mne dostává do situací,kdy nechtěně
      ubližuju lidem,které mám ráda.Bohužel i jí jsem se dotkla a moc mne to
      mrzí.Vím,že je to lékařka poctivá,pracovitá,ochotná a její sestřička v ordinaci
      je taky úžasně profesionální.Tvoři skvělý tým!Zdeňka

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Daniel Jedlička

Urolog, MUDr.

• J

Liecil som sa u neho s nie zavaznym, ale neprijemnym problemom, co zahrnalo niekolko vysetreni, zakrok a naslednu kontrolu. Mozem povedat, ze problem odstranil 100%-ne, preto je podla mna dobry odbornik. Rovnako vybavenie ordinacie je velmi dobre, ak porovnavam s inou urologiou, kde som tiez absolvoval iny zakrok. Chcem vyzdvihnut aj pracu sestry, pretoze pri navale pacientov su s lekarom zohraty team, kde ona vykonava vela pomocnych ukonov, aby sa lekar sustredil len na to podstatne. Preto som aj pri vacsom mnozstve pacientov ktori sem chodia, nikdy necakal viac ako 15-20 minut. Malicky detail - p.doktorovi chyba viac usmevu a srdecnosti ;-)

• M

Velmi dobrý, pečlivý a důsledný. Víc lidí v čekárně docela zvládá a malé zdržení stojí za to. Mám s ním velmi dobré zkušenosti a život mi umožnil i srovnání s jimými lékaři z oboru.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Lenka Džmurová

Endokrinolog, Diabetolog, MUDr.

• J

Přesně tak! - Kladně hodnotím zejména zdvořilost a velmi vstřícný přístup paní doktorky. Vše pečlivě vysvětlí, na dotazy ochotně odpoví. Člověk nemá pocit, že by měl být rychle odbyt. Skvělá organizace - objednací časy sedí.
      Paní doktorka je výborná jako lékařka i člověk.

• T

• Petr Lehár

• P

Radeji tam nechodte.

Tri dny pred odjezdem do zahranici mi upadl kousek zubu a musel jsem rychle jit na pohotovost - Petr Lehar me po telefonatu narychlo prijal. Ukazalo se, ze je potreba provest vycisteni kanalku, coz se taky stalo. Po navratu jsem uz mohl dojet za svym normalnim zubarem a ukazal se prusvih - pod docasnou vyplni se vytvoril zanet. Pri opetovnem osetreni kanalku vyslo najevo, ze zanet poskodil stenu kanalku a zbyvaji mi v podstate dve moznosti - budto si nechat zub vytrhnout, nebo podstoupit nakladnou lecbu pod mikroskopem (10 - 15 tisic).

I samotna navsteva u Petra Lehara ve me zanechala spis negativni pocity. Vypadal jakoby porad podrimoval, nekdy az skoro jakoby kratce usnul. Veci, ktere bral ze supliku, mu obcas upadly na zem. Kdyz se potom otocil ke me, byl prekvapeny, ze se musi postavit, protoze vlastne dela dolni zub a ne horni... Nechtel jsem psat negativni nazor hned po navsteve, ale s tim, jak to dopadlo, rozhodne spokojeny nejsem.

• B

nemám slov, zpočátku, r.89-90 se zdál příjemný, pak obrátil, arogantní, osočil mě že jsem sobec když k němu chodím, že se nedostane na jiné pacienty. U ulomeného zubu jsem nechal řešení na něm: "není problém, kořen se vytrhne, vedlejší zub s plombou raději také, udělá se můstek a bude vše v pořádku". Po vytržení, zahojení a udělání otisků na dotaz jak a kam se zlatem na můstek: "jaký můstek ? to jste měl říci dřív, že chcete můstek !" a udělal mi vyndávací náhradu, která nesedla, padala, druhá totéž. Přestal jsem k němu chodit, našel si jinou zubařku - a vše hned šlo bez problémů a kvalitně. Později jsme dostávali do schránek několik let letáky, kde nabízel svoje "služby". V domě jsme si o těchto nabídkách řekli - nevím kdo by na ně reagoval, ty, které znám, od něho také odešli. Jednou jsem zaslechl nějaké ženy v nákupním centru, jak se ne zrovna lichotivě bavili o nějakém zubaři - nedalo mi to, a ačkoli jsem tušil, zeptal se o koho se jedná. Odpověď byla: "o doktoru Lehárovi" ... . Schválně se půjdu zeptat do pojišťovny kdy si za mne účtoval naposledy a za co - nějak mám divné podezření, když tak úporně roznášel svoje nabídky do schránek ...

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Alena Rousová

Oční Lékař, MUDr.

• D

Píši za mou maminku, která nemá internet a není počítačově zdatná, ale chtěla po mě abych napsala chválu na tuto ordinaci. Takže ji tu cituji:
      "Nemohu tady popsat dovednosti paní doktorky při speciálních lékařských zákrocích, jelikož jsem tam byla na "pouhém" vyšetření na žádanku od praktického lékaře, nicméně přístup paní doktorky a sestřičky byl opravdu výborný. Milá, ochotná, usměvavá..kdyby se takto lidsky uměli chovat všichni lékaři, hned by se k těm doktorům chodilo lépe :) "
      Daniela Řebíčková

• S

Díky Bohu za takové lékaře, jako je MUDr. A. Rousová. Kvalifikovaná odbornice na svém místě, to skutečně není dnes tak úplně běžné. A já osobně oceňuji jak maximální snahu o odhalení podstaty mých nečekaných očních komplikací efektivním zajištěním všech potřebných odborných vyšetření, tak i věcnost a otevřenost při jednání. Za poslední roky mám s naším zdravotnictvím zážitků víc, než jsem kdy čekal, a ne všechny byly pozitivní. Takže díky, paní doktorko Rousová, opravdu díky moc.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Bohuslav Kačín

Internista, Praktický Lékař,

• A

Cela rodina je s timto panem doktorem velmi spokojen-lidske jednani,odbornost,zodpovednost.