Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Táňa Bretyšová Jiný

Po několikaletých bolestech zad jsem se dostal k MUDr. Bretyšové, která ihned započala možnou lečbu, a přesně diagnostikovala můj problém. Jsem velmi spokojen a vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Táňa Bretyšová Jiný

Paní doktorka umí skvěle diagnostikovat , to co jsem u ní zažila ,péči diagnostiku a přístup,jsem ještě u žádného jiného doktora nenašla. Díky její péči se cítím velmi dobře. Dámenová H.

Lékař: MUDr. Táňa Bretyšová Jiný

Paní doktorka je velmi empatická, vstřícná a má maximální snahu pomoci. Pro mne jako pacienta s chronickou bolestí zad je neocenitelná.

Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

Byli jsme s miminkem několikrát preventivně na kyčlích. Funguje to tam sice rychle, ale krátce jsme čekali, vše mi bylo zodpovězeno a s miminkem bylo zacházeno normálně. Vysetreni trvalo pár sekund, ale zdrejme bylo dostacujici.Sestřička byla taky milá.

Lékař: MUDr. Alena Rousová Jiný

Absolutní neprofesionalita. Dostala jsem doslova vynadáno za to, že jsem si před pár lety dala operativně odstranit dioptrie v jiném státu. Křičela na mně asi 10 minut. Když se dozvěděla, že nejsem původem češka, začala nadávat na mně i na moji národnost. Vrcholová neprofesionalita. Měla jsem chuť odejít hned, kdybych nepotřebovala vyšetření pro jiného doktora tak bych to i udělala. Pak mi zakápla oči a poslala mně si sednout do čekárny ven. Ta jsem seděla skoro hodinu!!! Nejvíc mi vadil ten neprofesionální přístup doktorky. Nikdy víc k té ženské nepůjdu. I kdyby to byla poslední doktorka na světě a bez ní bych mohla přijít o oči. Radši bych oslepla než zase jednala s tak odporným člověkem!

Lékař: MUDr. Renata Stráníková Jiný

Paní doktorka Stráníková je sice už v důchodovém věku, nicméně své profesi rozumí. Umí dobře komunikovat jak s rodičem, tak s dospělým.

Nicméně obrovský problém je její sestra, která je vstupní branou k doktorce ať už po telefonu nebo při návštěvě v ordinaci. Moje zkušenost je, že při naprosto každém kontaktu se snaží člověka odbít, za každou cenu a naprosto nemilosrdně. Takový ten styl "co tady chcete?" následovaný "no tak to určitě ne" a podobně. V ordinaci vidím u jiných pacientů naprosto to samé., dost často mi těch lidí bylo opravdu líto. Sestře je úplně jedno co tomu malému človíčkovi je, že jeho rodič může být díky trablím dítěte v psychické nepohodě, hlavní je být nepříjemný do maxima, odradit a snažit se negovat vše co by vyžadovalo od sestry jakoukoliv práci. Absolutní neochota a vyhořelost. V komerční sféře by takovýto zaměstnanec nevydržel ani den, vyhodili by ho.

Lékař: MUDr. Jan Pavlovič Jiný

Velmi náladový doktor .Asi pro někoho to chovaní je dobré ale měla jsem strach položit otázky ,jelikož reakce byla vždy divná .Pak najednou otočí a snaží se komunikovat.Byla jsem jako doprovod pro starší pani .

Lékař: MUDr. Alena Rousová Jiný

Pani doktorka Rousova je profesionalka v oboru, ma velice slusne vystupovani, dokaze vse vysvetlit a pomoci. Ackoli chodim vetsinou pouze na pravidelne prohlidky, vzdy jsem nadsen pristupem pani doktorky, zejmena jak mile a s respektem se chova k pacientum.

Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

Nedoporučuji!!! Když jsem vešla lékařce neustále usmíval na sestřičku, měla jsem pocit jakoby se vysmívali. Přišla jsem se zraněním kyčle, ale ani se na mě nepodíval, vůbec se nedotkl a nezajímal. Jen mi jednoduše řekl že mě to bolet ještě bude dlouho. A že s tím určitě nic není.

Lékař: MUDr. Ivana Fryčová Jiný

K paní doktorce jsem chodila já i mí 2 bratři celé naše dětství. Nyní jsem k ní přešla z jiné ordinace, kde jsme byli nespokojení, i se svým vlastním synem. Mám velkou radost, že paní doktorka stále ordinuje a že k ní máme šanci chodit. Byla a je vždy ochotná, trpělivá, k dětem má vřelý přístup a pokud mohu hodnotit i sama za sebe, vždy jsem se k ní jako malá těšila, neměla jsem z ní strach. Nová sestřička je také moc příjemná.