Doporučení kardiologové s Oborová zdravotní pojišťovna Ostrava

• Kardiolog, Internista

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• „Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Renatě Radevě za pomoc, kterou mi poskytla dne 25.11. 2021. Díky její vysoké odbornosti rozpoznala u mně předinfarktový stav a zajistila mi včasnou pomoc. Jen díky její rychlé a pohotové reakci jsem se dostala do Fakultní nemocnice Ostrava Poruba na angiolinku. Paní doktorka totiž ihned kontaktovala pana primáře MUDr. Mariana Branného, který reagoval rychle a vstřícně. Po příjezdu jsem byla ihned vyšetřena, opravili mi zúženou tepnu a po dvou dnech další péče jsem byla propuštěna domů. Děkuji paní doktorce Renatě Radevě za velmi lidský přístup, za vysoce profesionální práci a rychlé určení diagnozy. Bez její pohotové reakce bych už nemusela žít. Přeji paní doktorce hodně klidu a sil pro její náročnou práci. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Změnil jsem lékaře. Na rozdíl od předcházejícího a jeho nerudné sestry je MUDr. Ivo Matyášek nejen výborný lékař ale i výborný člověk, který si s pacientem o jeho zdravotním stavu přátelský popovídá. Také doktorová sestra je znalá, příjemná a ochotná. Jsem rád, že jsem se rozhodl změnit lékaře a mohl jsem se stát jeho novým pacientem. Více

Lechowiczova 2, Ostrava Mapa

• „Hodnotím vysoce profesionální přístup

Mrózek Kardiologie s.r.o.

• Kardiolog, Pediatr

„U pana doktora jsem byla 2x na Fecho plodu a musím říct, že s lepším doktorem jsem se nesetkala. Vše pečlivě zkoumal a dokonce mi neváhal sdělit i pohlaví mých obou děti. Přístup opravdu profesionální a pan doktor je i vtipný čímž situaci odlehci a atmosféra je příjemná. Kdyby to šlo, beru si pana doktora k porodu :D určitě doporučuji Více

• Igor Nykl

Kardiolog, Internista

„Pan doktor je člověk na profesionální úrovni , ochotný , milý , jsem rád že k němu můžu docházet.Vždy usměvavý,odcházím od něho s uklidněním o svém zdravotním stavu. Vřele všem doporučuji. Pane doktore moc Vám za všechno děkuji a přeji Vám pevné zdraví a´t můžete dále léčit své vděčné pacienty. Dík Antonín Polák,Dobrá Více

Odborný lékař kardiologie

• „MUDr.prim.Chmelo Jozef a MUDr Pavlas Jan mně provedli operaci aneuryzma aorty až do nohou. Jsem ekonom, nikoliv lékař - takžE laicky řečeno 6hod operace, cǐtím se dobře zítra 9 tý den propuštěn. Děkuji za vynikajíci profesionální a lidský přístup Ing.Jindřich Nowak Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Odborný lékař kardiologie

• „Úžasný a milý pan doktor s pozitivním přístupem, poskytující informace o průběhu vyšetření a zdravotním stavu pacienta, takových lékařů by mělo být víc. Chválím i hezký přístup zdravotních sestřiček ve FN Ostrava. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „PLNÁ SPOKOJENOST PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, NEPOVYŠOVÁNÍ SE NAD PACIENTEM A DODÁ DOBROU POHODU ---SYMPATICKÝ LÉKAŘ--A NUTNO DODAT- I SESTERSKÝ PERSONÁL Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Je obětavá, radí i v dietách, výborná spolupráce se mnou jako s pacientem.Cítím se nebýt otravným "pacošem" jako u jiných lékařů. Radomír Hrbáč Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov

• Kardiolog, Pediatr

„Musim moc poděkovat panu doktorovi za úžasný a profesionální přístup.Díky jeho zkušenostem a ochotě zachránil našeho nejmenšího člena rodiny a to dvou měsíční miminko našeho Karlika od moji sestry.Moc Vám děkujeme teta Renáta s rodinou. Více

Vydmuchov 399/5, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj

• „Pan doktor byl super, já byla maximálně spokojená. Doporučuji návštěvu u něj, rozhodně je empaticky a má snahu vše vysvětlit a pomoci Více

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Vydmuchov 399/5, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná

Mrózek Kardiologie s.r.o.

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava, p.o.

Červeného kříže 4/1672, Ostrava Mapa

Kardioplus s.r.o., odborný lékař interní a kardio