Kardiolog Ostrava

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „Paní doktorka je příjemná, empatická a výborný odborník. Po celou dobu léčby se maximálně věnuje, hledá různé způsoby řešení léčby tak, aby co nejméně zatěžovala pacienta a zároveň byla účinná.. Děkuji Více

Palackého 3/609, Karviná Mapa

Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

• Kardiolog, Diagnostik, Genet… ik, Gynekolog, Psycholog Více

Dr. Martínka 1291/7, Ostrava Mapa

FETMED - Centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

• „O Pana doktora jsem velice spokojen - dlouho jsem měl problémy s krevním tlakem, při první návštěvě Pan doktor zcela změnil medikaci a o té doby si opravdu nemohu stěžovat. Velice doporučuji P. Dostál Opava Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• Kardiolog, Internista

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• „Skvělý, empatický pan doktor s pochopením pro pacienta. Pokaždé se snaží pomoci nejen odborně, ale i slovem.

Dělnická 24/1132, Havířov Mapa

Nemocnice Havířov, kardiologická ambulance, kl. 149

• „Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Renatě Radevě za pomoc, kterou mi poskytla dne 25.11. 2021. Díky její vysoké odbornosti rozpoznala u mně předinfarktový stav a zajistila mi včasnou pomoc. Jen díky její rychlé a pohotové reakci jsem se dostala do Fakultní nemocnice Ostrava Poruba na angiolinku. Paní doktorka totiž ihned kontaktovala pana primáře MUDr. Mariana Branného, který reagoval rychle a vstřícně. Po příjezdu jsem byla ihned vyšetřena, opravili mi zúženou tepnu a po dvou dnech další péče jsem byla propuštěna domů. Děkuji paní doktorce Renatě Radevě za velmi lidský přístup, za vysoce profesionální práci a rychlé určení diagnozy. Bez její pohotové reakce bych už nemusela žít. Přeji paní doktorce hodně klidu a sil pro její náročnou práci. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• Kardiolog, Pediatr

„Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili. Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Změnil jsem lékaře. Na rozdíl od předcházejícího a jeho nerudné sestry je MUDr. Ivo Matyášek nejen výborný lékař ale i výborný člověk, který si s pacientem o jeho zdravotním stavu přátelský popovídá. Také doktorová sestra je znalá, příjemná a ochotná. Jsem rád, že jsem se rozhodl změnit lékaře a mohl jsem se stát jeho novým pacientem. Více

Lechowiczova 2, Ostrava Mapa

Odborný lékař kardiologie

• Kardiolog, Internista

„Je nejlepší lékař ve svém oboru co znám.

Špálova 22/397, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a kardiologie

Přívozská 32/1272, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a kardiologie

• „Skvělý lékař, Skvělý člověk...odborník na svém místě. Veselý, milý, vysvětlí...a už to je polovina léčby.Takových více!!! Více

Masarykova 1000, Orlová Mapa

Kardio-Net s.r.o., kardiologie