Gynet AH s.r.o.,

(212 názorů)

Společnost GYNET Group působí na území Moravskoslezského kraje od roku 2000. Náš tým lékařů a sester se snaží nabízet kvalitní a komplexní lékařské služby ženám v každém věku, a to ve čtyřech městech... Více

O nás

Ordinace

Gynet AH s.r.o.,

Antošovická 345/226

71100 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Gynet AH s.r.o.,

Rydultowská 1370

73514 , Orlová , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Gynet AH s.r.o.,

Zakladatelská 22/975

73506 , Karviná , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Gynet AH s.r.o.,

Lumírova 2

70030 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Gynet AH s.r.o.,

Kotlářova

700 30 , Ostrava-Zabřeh , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Gynet AH s.r.o.,

Mládežnická 9

73601 , Havířov , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Společnost GYNET Group působí na území Moravskoslezského kraje od roku 2000.
Náš tým lékařů a sester se snaží nabízet kvalitní a komplexní lékařské služby ženám v každém věku, a to ve čtyřech městech našeho kraje. Díky našim specialistům a kvalitnímu přístrojovému vybavení fungujeme také jako konziliární pracoviště pro referující lékaře. Brzy do naší skupiny přibude moderní ambulantní centrum v Ostravě-Zábřehu, kde rádi přivítáme nejenom naše stávající, ale i nové pacientky.
Přijímáme nové pacientky na všech našich pobočkách a je jen na Vás, zda-li budete preferovat lékařku či lékaře. Vám, které nám trvale projevujete přízeň a důvěru děkujeme, vážíme si toho.

za celý náš tým
MUDr. Hynek Kudělka, MBA
vedoucí lékař

Typ zařízení

 • Medical Center

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  P
  Lékař: MUDr. David Matura Jiný

  I když mě při ultrazvucích pan doktor ujišťoval, že má dcera všechny končetiny v pořádku, byl to šok, když se narodila a měla jednu ruku kratšÍ a jen dva prsty.


  S
  Lékař: MUDr. Petar Gráf Jiný

  Tak pána doktora moc neznám, chodím k němu kvůli vyšetření děložního čípku a pravidelné kontroly, nespokojená jsem s ním zatím nebyla, vše bylo tak nějak v pohodě jak má být, takový neutrál, nemůžu si ztěžovat, mám z něj pocit, že svému oboru rozumí, takže ho klidně můžu doporučit.


  S
  Lékař: MUDr. Hynek Kudělka Běžný termín

  Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hynek Kudělka hysteroskopie

  Pan doktor Kudělka je skvělý lékař s velmi lidským přístupem. Již několik let jsem řešila problémy s dlouhodobým krvácením, krvácením během pohlavního styku a v posledních měsících i výraznou bolest při pohlavním styku až úplnou nemožnost mít sex, stažení vaginálních svalů a samozřejmě i psychickou nepohodu a strach. U pana doktora jsem byla na hysteroskopii, původně měla být bez narkózy, nakonec ale bylo nutné udělat vyšetření v celkové narkóze, které jsem se hrozně bála. Nyní tu celkovou narkózu hodnotím jako nejlepší rozhodnutí pana doktora a pokud se někomu svěřit do rukou, tak jemu a ostatním profesionálům z Gynetu. Pan doktor Kudělka hledal příčinu mých problémů, konzultoval můj nález s mojí gynekoložkou, která hysteroskopii doporučila (také z Gynetu) a pak pan doktor volil co nejšetrnější řešení i vzhledem k tomu, že jsem ještě nerodila a že jsem se všeho velmi bála. Nahlížel na mě a mé obtíže komplexně, ne jen z fyzické stránky, ale i z psychické. Nemusela jsem se cítit provinile, že mám nějaké problémy, které se nelepší, neuzavřel to pouhým konstatováním, že "nález je negativní, nic tam není" jako předchozí lékaři, ale řešil to, že i když je nález negativní, mám projevy, které negativně ovlivňují kvalitu mého života. Kromě hysteroskopie mě vyšetřil taky expertním ultrazvukem a pozval si mě na kontrolu před i po vyšetření, aby mi vše vysvětlil a abych byla v pohodě. Jsem mu neskutečně moc vděčná!


  J
  Lékař: MUDr. Hynek Kudělka hysteroskopie

  Vynikajici pristup, maximalni pece, mohu jedine doporucit, za me velika spokojenost. Pan doktor velice mily a hlavne profesionalni pristup celeho personalu.
  Dekuji moc.


  J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Hynek Kudělka Běžný termín

  Jako vždy profesionální, ale hlavně empatický přístup, vysvětlení další léčby...za mě mohu pana doktora jen doporučit.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hynek Kudělka Běžný termín

  Odborník ve svém oboru, velice milý přístup, diskrétnost, empatie, nemohu vynachválit přístup celé ordinace.


  I
  Lékař: MUDr. Alena Kudělková Běžný termín

  K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit.


  T
  Lékař: MUDr. Petr Langer Jiný

  K panu doktorovy chodim uz 6let, je to velice hodny ochotny doktor. Vzdy, kdyz se naskytl nejaky problem, byl ochotny a pomohl, jak se jen dalo.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Langer Jiný

  Empatický, sympatický a moc šikovný lékař. Vše vysvětlí, zodpoví všechny otázky, nabídce možnosti. Podstoupila jsem s ním dva zákroky a vždy vše v pořádku. I následné péči věnuje pan doktor max péči. Je ochoten konzultovat i telefonicky.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu