(14 názorů)

Společnost GYNET Group působí na území Moravskoslezského kraje od roku 2000. Náš tým lékařů a sester se snaží nabízet kvalitní a komplexní lékařské služby ženám v každém věku, a to ve čtyřech městech... Více

Dbejte o své zdraví

Kotlářova

700 30 , Ostrava-Zabřeh , moravskoslezský

Mládežnická 9

73601 , Havířov , moravskoslezský

Společnost GYNET Group působí na území Moravskoslezského kraje od roku 2000.
Náš tým lékařů a sester se snaží nabízet kvalitní a komplexní lékařské služby ženám v každém věku, a to ve čtyřech městech našeho kraje. Díky našim specialistům a kvalitnímu přístrojovému vybavení fungujeme také jako konziliární pracoviště pro referující lékaře. Brzy do naší skupiny přibude moderní ambulantní centrum v Ostravě-Zábřehu, kde rádi přivítáme nejenom naše stávající, ale i nové pacientky.
Přijímáme nové pacientky na všech našich pobočkách a je jen na Vás, zda-li budete preferovat lékařku či lékaře. Vám, které nám trvale projevujete přízeň a důvěru děkujeme, vážíme si toho.

za celý náš tým
MUDr. Hynek Kudělka, MBA
vedoucí lékař

Typ zařízení

• Medical Center

Lékař: MUDr. David Matura Jiný

Ordinace je velice vybavena moderními přístroji. MUDr. Matura je velice příjemný, empatický a usměvavý lékař, vše řádně vysvětlí, s trpělivostí zodpoví veškeré dotazy. Pan doktor vzbuzuje důvěru a pohodu. Vyšetření byla vždy důkladná. Pan doktor vysvětlil vždy postup a jednotlivé kroky.
    Platit je možno jak hotové, tak kartou.

Lékař: MUDr. Petar Gráf Jiný

Děkuji za velmi vstřícný a ochotný přístup. Pan doktor byl velmi příjemný, rozhodně bych ho doporučila i ostatním.

G
    Lékař: MUDr. David Matura Jiný

Naprosto skvělý přístup, úžasný pan doktor! Milý, energický, usměvavý, vše vysvětlil, dokonalost. Byli jsme s přítelem na prvotrimestrálním screeningu.

Lékař: MUDr. Veronika Lindnerová Jiný

U paní doktorky jsem skončila více méně náhodou, když jiní lékaři z téže ordinace nemohli. A až paní doktorka Lindnerová mi s problémem (který tak nějak zavinili právě zmiňovaní ostatní lékaři) pomohla. Rychle, nekompromisně a hlavně s lidským přístupem a maximální empatií. Proto jsem u ní už i zůstala. A byla jsem moc spokojená i při dalších, již běžných, návštěvách. Jednou jsem se jí při prevenci zmínila o jiném zdravotním problému a paní doktorka mi hned doporučila (nereceptové) přípravky na léčbu i tohoto, takže jsem nakonec ani nemusela ke specialistovi. Což tedy ale neradím ostatním, jen tím vyzdvihuji ochotu a snahu paní doktorky nad rámec svých povinností.

Lékař: MUDr. Petr Langer Jiný

Pan doktor je ochotný, laskavý. Měli jsme problém s otěhotněním, hned to začal řešit. Teď v těhotenství k němu dochaz. Velmi pečlivý a lidský přístup :-) pana doktora určitě doporučuji

Lékař: MUDr. Petar Gráf Jiný

Tak pána doktora moc neznám, chodím k němu kvůli vyšetření děložního čípku a pravidelné kontroly, nespokojená jsem s ním zatím nebyla, vše bylo tak nějak v pohodě jak má být, takový neutrál, nemůžu si ztěžovat, mám z něj pocit, že svému oboru rozumí, takže ho klidně můžu doporučit.

Lékař: MUDr. Hynek Kudělka Běžný termín

Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji.

Lékař: MUDr. Alena Kudělková Běžný termín

K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Petr Langer Jiný

Byla jsem na 1. Screening u tohoto doktora. Měla jsem špatné výsledky z krve, k tomu mi absolutně nic nevysvětlil, k samotnému ultrazvuku mi nic nevysvětlil, za to mi řekl, že těhotenské kalhoty, které jsem měla na sobě se nosí až před porodem. Když jsem řekla, že je nosím, protože mi vadí jakýkoliv tlak na břicho, tak mi řekl ať nosím sukně, ne? Proč ne, když venku tou dobou byly tři stupně. Závěrem bych dodala, že jsem od něj ani nedostala kompletní zprávu z vyšetření, sestra mého ošetřujícího lékaře si ji musela zpětně vyžádat, protože tam nebyl schopný napsat ani termín porodu. Jsem znechucená a vážně by mě zajímalo, jestli by si takové chování dovolil, kdyby u vyšetření mohl být přítomen manžel.

Lékař: MUDr. Petr Capka Zastupujici lékař

Pana doktora jsem zastihla pouze dvakrát jako zástup, a to v období těhotenství. Byla jsem zrovna propuštěna z nemocnice pro krvácení a on mi bez přečtení zprávy ledabyle řekl, že sem jen plašila jako všechny. Pominu-li tuto poznámku, he to střílení od boku, obzvláště když pacientku nezná. Tuto návštěvu bych zhodnotila spíše průměrně. Nebyl zlý, vyšetření nebylo bolestivé, utz standardní.
    Poté mne viděl náhodou v 38tt, kdy jsem odmítla vyšetření čípku -> pro ty z vás, které by mi to chtěly vyvracet, tak toto vyšetření se nejen dávno neprovádí v zahraničí, ale není ani doporucovano; kvůli zavlečení infekce (rukavice nejsou sterilní, ale jednorázové; bakterie v ordinaci), podráždění atd. Navíc toto věštění z čípku, kdy do hodiny může být vše jinak. Vím o tom své - u prvního dítěte zz vnější strany v pořádku, z vnitřní běžící porod předčasně - tehdejší lékařka přestala plošně provádět VV.
    Pan doktor se rozlítil, jak si to představuji, že to on musí. Nemusí. Hlavně já nemusím. Je to mé rozhodnutí. Poslední kapkou bylo, že jsem se už nechala odeslat do porodnice, že cítím, že porod je na spadnutí.
    Výtky typu, že kontrakce nemám, vv mi neudělal, tak neví, ale rozhodně na porod nevypadam a navíc se do porodky odesílá později, že alternativně moc nevypadam, tak jak to můžu vědět. Porodila sem nad ránem té noci.
    Věřím, že může být dobrým gynekologem. Nemám s ním ovšem dobrou zkušenost, a tak jej nemůžu doporučit s klidným srdcem.