(182 názorů)

Společnost GYNET Group působí na území Moravskoslezského kraje od roku 2000. Náš tým lékařů a sester se snaží nabízet kvalitní a komplexní lékařské služby ženám v každém věku, a to ve čtyřech městech... Více

Antošovická 345/226, Ostrava-Jih

Kotlářova

700 30, Ostrava-Zabřeh, moravskoslezský

Mládežnická 9

73601, Havířov, moravskoslezský

Společnost GYNET Group působí na území Moravskoslezského kraje od roku 2000.
Náš tým lékařů a sester se snaží nabízet kvalitní a komplexní lékařské služby ženám v každém věku, a to ve čtyřech městech našeho kraje. Díky našim specialistům a kvalitnímu přístrojovému vybavení fungujeme také jako konziliární pracoviště pro referující lékaře. Brzy do naší skupiny přibude moderní ambulantní centrum v Ostravě-Zábřehu, kde rádi přivítáme nejenom naše stávající, ale i nové pacientky.
Přijímáme nové pacientky na všech našich pobočkách a je jen na Vás, zda-li budete preferovat lékařku či lékaře. Vám, které nám trvale projevujete přízeň a důvěru děkujeme, vážíme si toho.

za celý náš tým
MUDr. Hynek Kudělka, MBA
vedoucí lékař

Typ zařízení

• Medical Center

Nejbližší zařízení

• Alena Kudělková

• L
      Umístění: GYNET Karviná Gynekologické centrumSlužby: Pravidelné prohlídky a prenatální péče

Paní doktorka je milá, usměvavá, příjemná. Dokonce byla milá i v těhotenství, byla ráda za přirozený postup bez komplikací.

Obrovské zklamání pro mě byl přístup k porodu. Místo podpory a možností volby pouze odsouzení "pomatená maminka". Ženy mají pouze držet pusu a dělat, co jim lékař velí,protože jen ten ví, jak se rodí. A takovéhle hysterické matky, které jen hučí u porodu je hrůza.
      Paní doktorka je 100% pro lékařsky vedený porod a ABSOLUTNĚ netuší, co je to porod přirozený a NEPODPOŘÍ vás v tom. A navíc tedy nemá respekt vůči jinému názoru, má potřebu ho shodit.

• P

Nemůžu si stěžovat, paní doktorka je velice milá, chodím k ní už 7 let. Nyní jsem po porodu první dcery a celé těhotenství se o mě dobře starala, na všechny otázky mi bylo ochotně zodpovězeno. Už zde přešly 2 mé kamarádky a všichni jen chválí ! Víc takových doktorů !

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře

• Hynek Kudělka

Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: GYNET HAVÍŘOVSlužby: Změna lékaře, pravidelná prohlídka

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Mé potíže budou brzy vyřešeny. Jsem ráda, že se stal mým novým gynekologem.

• N
      Umístění: GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUMSlužby: Gynekologicka ambulance

Do Gynet Zabreh uz chodim vice let , k panu doktorovi od zacatku tehotenstvi a jsem spokojena s pristupem, odbornosti a informacemi, ktere mi poskytuje, kdyz mam otazky a nejasnosti jako prvorodicka.
      Vsem mohu jen doporucit

Podívejte se na všechny názory (53) na lékaře

• Nikol Stefaniszeková

Gynekolog,

• Jak je již zmíněno paní doktorka je opravdu velmi usměvavá.Vše jen odlehčuje a když přijde problém do zprávy uvede vše v pořádku bez komplikaci a bolesti jen aby měla stůl čistý. Musím podotknout že se v mém těhotenství jednalo o Hellp syndrom a paní doktorka všechny skutečnosti a příznaky přehlížela.Na pohotovost jsem dorazila za 5 minut 12 kde jsem ani ja ani dcera nemusely přežít. Takže za mě pokud si chcete pokecat a zasmát se tak ano ale pokud chcete profesionální péči tak za mě určitě NE

• Rozhodla jsem se změnit lékaře a dobře jsem udělala. Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a všem doporučuji...příjemná a usměvavá. Sestřičky jsou také fajn. Prostě bezva atmosféra, při které z Vás spadne všechen stres :-) děkuji.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Petr Langer

• P

Tento doktor mi svým přístupem zkazil celé těhotenství. Pokud vše probíhá bez problémů a jedná se o běžnou prohlídku tak možná ok, ale dovolila jsem si svěřit se mu svou obavou z porodu a to byl hned obrat o 180 stupňů, měla jsem pocit že ho obtěžuji, odbyl mě se slovy že pokud to zvládli jiní zvládnu to taky a podal mi těhotenskou průkazku na znamení že bych už měla odejít protože za dveřmi čeká další pacientka. Žádná prohlídka u něho netrvala déle než 5 minut, prostě jak na běžícím páse. Když jsem během ultrazvuku poznamenala že je mi ta vyšetřovací poloha nepohodlná a chytají mě křeče do stehen, pouze se zeptal jestli mi má předepsat hořčík.. Prostě neskutečné. Bohužel jsem k němu docházela i dál protože moje stávající lékařka odešla na mateřskou. Asi nemusím popisovat že z mého prvního a nejspíš posledního těhotenství si odnáším solidní trauma. Tak arogantního a necitlivého doktora, obzvlášť k těhotným pacientkám které už tak jsou přecitlivělé, bych nikomu nepřála.

• L
      Umístění: Gynet AH s.r.o.,Služby: Bolesti v podbřišku a vyšetření kvůli plánovanému otěhotnění

Pan doktor je na první pohled sympaťák, nicméně přišla jsem řešit své déle trvající bolesti v podbřišku a pro uklidnění se nechat vyšetřit, že u mě probíhá vše jak má kvůli otěhotnění (ovulace, zda nemám cestu atd.) a jen jsem se zmínila, že se snažíme o miminko, hlavně že mě trápí ty bolesti a nevím z čeho. Prohlídka proběhla tak rychle a beze slov, že se nedá mluvit o důkladnosti. Místo toho, aby se věnoval mým problémům s bolestí, tak řešil doporučení ohledně otěhotnění (kvůli genetické zátěži, kterou máme), jako umělé oplodnění a všemožné jeho podoby a můj věk, o což jsem se ho neprosila a jen opakoval to, co už dávno víme, na což jsem ho upozornila. Na závěr jen dodal, že bolesti může způsobit endometrióza, která způsobuje neplodnost. Vzali mi krev, ale výsledek byl negativní. Další postup žádný, bolesti trvají. Bez objednání mě k jinému lékaři nevezmou.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• David Matura

• S
      Umístění: Gynet AH s.r.o.,

Pan doktor velmi lidský úžasný přistup.! Škoda,že takových lékařů není víc! Gynet taky velká spokojenost velmi příjemné sestřičky. Doporučuji!!!

• Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Porodnicko-gynekologická klinikaSlužby: prenatální vyšetření

Pan doktor mě provázel od prvotrimestrálního screeningu po celé mé těhotenství, které nebylo zrovna ukázkové. I když "padlo" vždy sdělování nepříjemných zpráv na jeho hlavu, díky jeho přístupu a životnímu optimismu jsem se vždy cítila bezpečně a věděla jsem, že jsem v těch nejlepších rukou. I přes velkou vytíženost tamního pracoviště vždy našel termín a věnoval mi čas. Když jsme byla hospitalizovaná, tak se zajímal o můj stav. když byl přítomen u vizit vždy se se mnou domlouval, co dál, vysvětlil, co se se mnou děje a vždy mi nabídl několik scénářů, jak se bude mé těhotenství dále odvíjet. I přes komplikovanost těhotenství mi chtěl umožnit rodit přirozeně (na což nakonec sice nedošlo, protože dcera přišla na svět dřív než dřív), ale i za to, že mi tuto možnost dal jsem mu nesmírně vděčna. Dokonce si udělal čas a na dceru se byl podívat, když ležela později na neonatalogickém oddělení. Doufám, že se k panu doktorovi opět za pár let dostanu, ale tentokrát jen na 1 screening :) S úctou a přáním všeho nejlepšího Helga Benčová

Podívejte se na všechny názory (45) na lékaře

• Veronika Lindnerová

• Z
      Umístění: Gynet AH s.r.o.,

Moc dobrá paní doktorka. Je to můj třetí gynekolog a až u ní jsem byla s péčí spokojená a zůstala jsem. V těhotenství pečlivá, ochotná. Je milá, vyslechne, poradí...Doporučuji :)

• Petr Capka

Umístění: Gynet AH s.r.o.,Služby: Zastupujici lékař

Pana doktora jsem zastihla pouze dvakrát jako zástup, a to v období těhotenství. Byla jsem zrovna propuštěna z nemocnice pro krvácení a on mi bez přečtení zprávy ledabyle řekl, že sem jen plašila jako všechny. Pominu-li tuto poznámku, he to střílení od boku, obzvláště když pacientku nezná. Tuto návštěvu bych zhodnotila spíše průměrně. Nebyl zlý, vyšetření nebylo bolestivé, utz standardní.
      Poté mne viděl náhodou v 38tt, kdy jsem odmítla vyšetření čípku -> pro ty z vás, které by mi to chtěly vyvracet, tak toto vyšetření se nejen dávno neprovádí v zahraničí, ale není ani doporucovano; kvůli zavlečení infekce (rukavice nejsou sterilní, ale jednorázové; bakterie v ordinaci), podráždění atd. Navíc toto věštění z čípku, kdy do hodiny může být vše jinak. Vím o tom své - u prvního dítěte zz vnější strany v pořádku, z vnitřní běžící porod předčasně - tehdejší lékařka přestala plošně provádět VV.
      Pan doktor se rozlítil, jak si to představuji, že to on musí. Nemusí. Hlavně já nemusím. Je to mé rozhodnutí. Poslední kapkou bylo, že jsem se už nechala odeslat do porodnice, že cítím, že porod je na spadnutí.
      Výtky typu, že kontrakce nemám, vv mi neudělal, tak neví, ale rozhodně na porod nevypadam a navíc se do porodky odesílá později, že alternativně moc nevypadam, tak jak to můžu vědět. Porodila sem nad ránem té noci.
      Věřím, že může být dobrým gynekologem. Nemám s ním ovšem dobrou zkušenost, a tak jej nemůžu doporučit s klidným srdcem.

• K

K panu Capkovi chodím 17 let a jsem spokojená. Mluví narovinu, vždy mi vše vysvětlí a poradí. Je to profesionalni lékař se smyslem pro humor.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Jan Pavlíček

Kardiolog, Pediatr, MUDr.

• A
      Umístění: Fakultní nemocnice OstravaSlužby: Fecho plodu

U pana doktora jsem byla 2x na Fecho plodu a musím říct, že s lepším doktorem jsem se nesetkala. Vše pečlivě zkoumal a dokonce mi neváhal sdělit i pohlaví mých obou děti. Přístup opravdu profesionální a pan doktor je i vtipný čímž situaci odlehci a atmosféra je příjemná. Kdyby to šlo, beru si pana doktora k porodu :D určitě doporučuji

• K panu doktorovi jsem byla odeslána pro konziliární FECHO a víceméně k potvrzení již stanovené diagnozy VVV srdce-sy hypoplastického levého srdce v g.h. 15+2. Musím říct,že jeho přístup a úžasné jednání s námi velice oceňuji! Je velice milý,hodný,empatický! Musel mi sdělit negativní zprávy,ale cítila jsem z něj lidskost!Vše nám vysvětlil srozumitelně. Moc si toho vážím! Rozhodně ho doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře