Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Petr Huvar

Internista, Gastroenterolog, MUDr.

• V

Před pár lety jsem chodila k panu doktorovi kvůli zhubnutí.Byl hodný a milý.Dobrý odbo rník dietolog.Váhu sistále udržuji.

• V

Já mám s panem doktorem dobré zkušenosti.Pomohl mě zhubnout ze 120kg na 62kg .Váhu si udržuji.Choval se ke mně vždy pěkně.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jiřina Vrajíková

Alergolog, MUDr.

• L

Naprostá spokojenost. Problémy se snaží řešit tak, že opravdu hledá všechny možnosti. Nestydí se poslat pacienta ke specialistovi, pokud se jeví, že by pacientovy problémy mohly být příznakem obtíží z jiného lékařského oboru než alergologie. Diagnózu a způsob léčby s pacientem detailně konzultuje. Kdo je rád kvalitně a detailně informován o své diagnóze (i za cenu použití lékařských výrazů), bude nadmíru spokojen.

• R

Paní doktorka Vrajíková je opravdu skvělá lékařka, odbornice, člověk vstřícný se srdíčkem na pravém místě.
      Jsme za ni moc rádi - DĚKUJEME

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Martin Mužný

Gastroenterolog, MUDr.

• Velmi příjemný pan doktor, vstřícný, vše vysvětlí, odborník na svém místě. Za mne velmi dobrý pocit. Miková K.

• Jan Andrle

Chirurg, MUDr.

• B

K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo.

• L

Pan doktor nepoznal podle sona, že mám agresívní karcinom prsu. Tvrdil, že to přeháním a že to nic není. Šla jsem jinde a za týden jsem byla po operaci a šla jsem na chemoterapii. Ještě, že jsem šla jinde, protože se jednalo o agresívní karcinom a měla jsem už metastázu v uzlině. Ještě, že jsem mu nevěřila, protože dne už bych tu nebyla. Lenka Plevová

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Václav Kameníček

Chirurg,

• K

Chování bývalého pana primáře je velice nestandardní. Při dnešním ošetření jedné pacientky pan doktor při příchodu do ordinace neumí ani pozdravit. V ordinaci s pacientem vůbec nekomunikuje jen vytiskne lékařskou zprávu a s výrazem arogance a nastvanosti že musí vůbec něco dělat odchází z ordinace. Opět nereaguje na rozlučujícií pozdrav. Nikdy jsem se s takovým chováním nesetkala. To je vše a přeji panu doktorovi krásný a slunečný den.

• Jan Zajíček

Zubař, MDDr.

• D

Mddr Jan Zajíček je je velice profesionální, poctivý, příjemný a nadstandardní lékař. Po akutním ošetření jsem se o tom na vlastní zuby přesvědčil. Nedivím se že takový zubař má beznadějně plnou kapacitu. Mít volná čtyři místa okamžitě k němu jdu s celou rodinou.

• R

Jsem moc Ráda , že můžu navštěvovat jeho ordinaci! Má velice milý, ochotný a profesionální . přístup. Vždy mi vše vysvětlí. Už opravdu nemám strach chodit k Zubaři :-)

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Martin Mašek

Chirurg, MUDr.

• J
      Umístění: Ordinace chirurgieSlužby: vyhození ramene

Mudr. Martin Mašek - skvělý a můj názor je , že jeden z nejlepších chirurgů v SM kraji ,odborník s velkým smyslem pro humor. Získal s moji důvěru! J. Kukuricášová

• S

Pohodový a vstřícný lékař, se snahou vždy poradit a řešit daný problém,

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Tomáš Kempný

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Pravidelná kontrola

Hodně mě překvapil negativní komentář zde uvedený. Chodila jsem dlouho MUDr Kempnému staršímu, teď už tam bývá častěji jeho syn. Zatím jsem naštěstí neřešila žádný zdravotní problém, ale s chováním pana doktora jsem velmi spokojená, byla jsem mile překvapená. Návštěva gynekologa je přece jen citlivá věc, a citlivé a empatické chování je pro mně na tomto místě nutností. A pan doktor mě nezklamal.Je mi přes čtyřicet let. Děkuji za péči.

• D

V životě by mně nenapadlo,aby napsala recenci na lékaře.To se tak píše restauracím,či na nějaký výrobek. Po dnešní návštěvě u lékaře jsem ale změnila názor. Dělám s lidma,proto moc dobře vím jak se člověk chovat a co si může dovolit říci.Na dnešní chování pana doktora Tomáše Kempného,ale nezapomenu do nejdelší smrti. S arogancí jakou se ke mně choval,jsem se nesetkala u žádného lékaře.Chyba pacienta je jedna věc(kterou si uvědomuje) a přístup lékaře je druhá věc.To aby jsem se v 45ti dozvěděla že jsem stará a prakticky je u mně bezpředmětné řešit otázku antikoncepce a pak nechat po sobě řvát jako po malém smradovi že hor.nitrodě.tělísko které u mně oběvil a velmi se podivoval že ho tam mám,když jsem mu jej nenahlásila že si jej nenechám vyndat,zacházel semnou jako s nějakým povlem.Bohužel jsem si hned nevzpomněla jak dlouho jej mám.Při pohledu do záznamu však zjistil že opravdu není třeba jej ještě vytahovat a omlouval se mi.Tak na tuhle omluvu Vám pane lékaři už z vysoka..... Tohle byla moje poslední návštěva u tohoto lékaře a zvažuji že odejdu i z celého Kempného s.r.o. a najdu si jiného lékaře,který nejedná s pacientem s takovou arogancí s jakou jsem se setkala.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře