Doporučení ortopedové s Oborová zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Forma objednání přes internet vynikající včetně možnosti objednání na druhý den,žádné čekání v ordinaci a příjemné jednání a vstřícnost lékaře.Komenderová J. Více

Na nábřeží 1488/8b, Havířov Mapa

Ortopedie Havířov MUDr. Jiří Přistal

• „Mudr. Boglevský je ortoped , který mi prováděl výměnu ramenního kloubu pravého před 10 lety a ruka funguje perfektně, bohužel artróza mi zničila i levý kloub a jsem 14 dní po další výměně . Ještě nemohu dělat závěr, ale věřím, že levá ruka bude fungovat bez omezení! Mudr. Boglevský je odborník, který Vám život vrátí do normálu. Děkuji !!! Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

• „Pana doktora Miškeje si nemohu vynachválit. Vše ochotně vysvětlí, je vždy milý, usměvavý a ochotný pomoci. S pacientem jedná jako s člověkem !! Víc takových ! Díky, pane doktore Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Pan doktor Pustějovský...Mi jako jediný ze 7dmi ortopedu řekl ihned že mám přetržený kolaterální vaz vpalci ostatní žvatlali ž si to mám mazat fastum gelem že to přestane bolet a podobně(nedělám si srandu!!!)...U jsou to 4 mesice neco pres,a uz muzu rict ze se muzu aji byt :D...Rozhodne potkal jsem spoustu ortoprdu,kvuli boxu,nenaucili me tam hned na zacatku delat kliky na prstech,takze sem jich poznal hodne...A ten bude nejlepsi... Více

Tř. T.G.Masaryka 495, Frýdek-Místek Mapa

Ortopedická ambulance

• „U pana doktora jsem byl na několika vyšetřeních a pak i na otevřenou operaci ramena (artroskopicky to nebylo možné, protože jsem měl rameno dost poškozené z opakovaného "vypadávání"), kterou prováděl v Hornické nemocnici v Karviné. Celou dobu měl profesionální přístup, vše vysvětlil. Řekl mi klady i zápory stavu po operaci a nechal mi určit si vhodný termín. Operace byla bez komplikací a rameno je rok po operaci naprosto bez problému. Kromě pana doktora bych také určitě doporučil Hornickou nemocnici, kde byl opravdu příjemný personál, dobré jídlo a wifi na pokoji. ;) Více

Karvinská hornická nemocnice a.s., Ortopedie

• „tento profík je skutečně profík operoval mi páteř a dneska v 23 letech mě nic nebolí přeji všem kteří májí skoliozu zajděte si za tímto lékařem je fakt profík držím palce.. Více

Pavlovova 29, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Ludmila Garncarzová Při hodnocení lékařů vychází každý ze své osobní zkušenosti. Já mohu vystavit panu doktoru Pavliskovi to nejlepší vysvědčení. Ať už jde o to, že se mne vůbec ujal v krátké době zajistil operaci ve vynikající klinice SurGal v Brně, provedl operaci a zajistil následné lázně. Jsem velmi vděčna a moc děkuji. Více

Nádražní 982/104, Ostrava Mapa

ASK TORE s.r.o.

• „Aleš Ostrava:- pan doktor Walder mi provedl TEP kolene, po operaci následovaly lázně, kde došlo k rozhýbání kolena a podle názoru rehabilitujích taktéž protřo, že operace byla provedena výborně. Chodím na dlouhé procházky se psem, nic mě nebolí, prostě skvělé zlaté ruce pana doktora Waldera. A samozřejmě díky celé ortopedii v FN Poruba Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan primář Zdeněk Cichý mi provedl výměnu kyčle.Velmi kvalitní práce provedená šetrně ke svalstvu nohou.Umožnilo mi to neuvěřitelně rychlou rehabilitaci .Už v nemocnici se mi s berlemi dobře chodilo.Z tama jsem jel rovnou do lázní Klimkovice ,kde jsem každý den dělal velké pokroky .A byl jsem na tom podstatně lépe než pacienti operovaní .miniinvazivní metodou.Méně.invazivní způsob pana primáře je mnohem lepší.V lázních byli s výsledky rehabilitace velmi spokojeni,Po 6 týdnech jsem zapomínal nosit berle -neúmyslně.Nyní 4 měsíce po operací jezdím na dlouhé cyklistické výlety,kochám se krajinou a neruší mě žadná bolest v noze.Jiří S Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Byla jsem několikrát...úžasný lidsky a odborný přístup a to nejen v mem případě,ale i v případě mého téměř nechodiciho manzela Více

Březová 5/877, Havířov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „OPRAVDU lidský pan doktor!!!.Starostlivý a díky jeho pečlivosti a doporučení k jkeho kolegovi do Orlové, mám nový kyčelní kloub a opět se můžu věnovat zálibám, chodit do práce...Vozím k němu i moji mamku, prostě hlavně aby pracoval ve zdraví ještě hodně let a pomáhal lidem tak jako teď. Vašicová Jitka Více

Vratimovská 707, Ostrava Mapa

• „MUDr. Milena Pavlisková mne sice s mým ortopedickým problémem odeslala na neurologii a neurologa jsem hledala rok, ale jinak mohu ji dát 1*. Za komunistů jsem tam docházela s nemocnými dětmi a tedy jsem plně informována jaký korzet si koupit na zborcenou hrudní páteř. Také, když se mi k tomu přidala skolióza, tak jsem si vybavila vzpomínka, že jedno z mnou léčených dětí nosilo podpatěnku. Díky paní doktorce nemám výhřez plotýnek, čelím zlomenině krčku či kolena korekci namáhanější nohy. Je skvělá odbornice. Škoda, že dnes jsou škrty ve zdravotnictví a revizní lékaři pojišťovem se povýšili na Pány Bohy. Paní doktorka dokud nebyli, byla ten nejmilejší a nejpředvidatelnější zástupce svého oboru. :-) * :-)* :-) Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „S panem doktorem Gromanem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Věnoval mi veškerou pozornost a trpělivě odpověděl na každý můj dotaz.Jako ortoped dělá čest svému řemeslu. Jaromír Blinka Více

Zakladatelská 975/22, Karviná Mapa

Karvinská hornická nemocnice a.s.

• „Velmi profesionální přístup, kvalitně a zodpovědně odvedená práce při náročné operaci rozdrceného zápěstí, za mne s úctou smekám a ze srdce děkuji. Byl mi právem doporučen, jako špička ve svém oboru. Více

Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava, p.o.

• „Já pana doktora miluji...je to člověk, který opravdu pacientovi chce pomoci , naslouchá mu a udělá maximum pro jeho zdraví. Patří mu můj veliký dík. Janeta cigankova Více

• „Skvělý lékař

Čs. armády 6a/1402, Hlučín Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Jsem nadmíru spokojená. Pan doktor mne vždy vyslechne, provede vyšetření a naplánujem léčbu. Velmi vstřícný a lidský přístup, naslouchání a nepodceňování mých problémů. Jo, a taky je velmi vtipný Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Vyslechne vás, vyšetří, vysvětlí vám vše co je třeba, nespěchá, poslouchá vás, zajímáte ho. Mezi ortopedy vyjímečný.

Sokolská tř. 81, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Při každé návštěvě lékaře se opravdu hodně stresuji. Mám syndrom bílého pláště, ale při návštěvě pana doktora jsem byla velice příjemně překvapená. Byl milý, vstřícný, všechno mi vysvětlil, ukázal na PC. Povzbudil mě. Strach ze mě spadl. Tohle je první lékař, ke kterému se snad budu těšit. Děkuji. Více