Doporučení ortopedové s Oborová zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „Výborný lékař, velice příjemný člověk . V jakékoli situaci vždy srdečný, léčba vždy účinná. Děkuji .

Šrámkova 3319/2A, Ústí nad Labem Mapa

Ordinace - Novortop s.r.o.

• „Skvělý Mudr i ostatní personal.Pan doktor Madar při prvni mě návštěvě projevil opravdu pochopení s mými problémy,byl vstřícný, chápavý,i ostatní personál sestřičky,recepce,vše úžasné. Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „Skvělý lékař, vřele doporučuji. Díky jeho profesionalitě jsem nejen bez bolestí, ale chodím!!! Ramešová M.

Malá Dominikánská 122/12, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - ortopedie

• „Výborný přístup k řešení. Díky návrhu na léčbu pana doktora nemusím na operaci s rukou a již několik let řešíme jinou cestou, která je mnohem pohodlnější a příjemnější a hlavně funguje! Nyní se tam chystám s jiným zdravotním problémem a vůbec nemám strach ani pochyby, že by mi pan doktor nepomohl. Více

Brozanská 52, Bohušovice nad Ohří Mapa

• „Přístup pana doktora byl úžasný, po úraze páteře, kdy mi v jiné nemocnici řekli, že mě na půl roku zakorzetují do sádry a již nebudu chodit, si mě vzal do parády pan doktor Pilát. Po všech vyšetřeních vše vysvětlil, vysvětlil proč a k čemu v páteři přesně při úraze došlo, jak bude při operaci postupovat a celý tento rozhovor zakončil větou ,,Z nemocnice odejdeš po svých” o 3 týdny později jsem skutečně po vlastních nohách odešla❤️ Po čase operoval i mojí maminku - krční páteř a od jeho zákroku je bez problému a bez bolestí. Má zlaté ruce i srdce. Více

U Plovárny 1190/14, Děčín Mapa

Ortopedie, ortopedická protetika

• „Pan doktor je velice ochotný a jako jediný mi dokázal pomoct...bylo vidět, že mu záleží na zdraví pacientů.. měla jsem frakturu lokte.. v Mostěecké nemocnici na mě totálně kašlali...hlavně, že mám zlomený loket zjsitili až po 3 týdnech... po sundání sádry mi nechtěli napsat rehabilitace-prý je to moc brzy am usim si 14 dní počkat:)).. naštěstí jsem se dostala do péče pana Baiera... který se mi plně věnoval..a rehabilitace mi napsal! A čekání?? žádný problém... kvůli zdraví a velmi dobré odborné péči si i počkám! Více

Pražská 206, Bílina Mapa

Ortopedie

• „Moc příjemný a ochotný doktor, i když prý nebere mladistvé, tak se úžasně postaral o mého 7 letého syna, příště se budu zase snažit dostat pod jeho křídla, moooc doporučujeme ???????? Více

Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova Nemocnice v Ústí nad Labem

• „K mudr. BŘEZOVSKÉMU jsem se dostala kvůli potížím s kyčlí. Nakonec došlo k výměně kyčelního kloubu. Operaci provedl sám pan doktor. Nemohu si vůbec stěžovat. Vše dopadlo skvěle.Nyní mě čeká výměna kýč. kloubu na druhé noze a já mám k p. doktorovi velkou důvěru, že vše dobře dopadne. Více

Žižkova 51, Lovosice Mapa

Ord. lékaře spec.-ortopedie+algesiolog

• „Velice dobrý lekař a odborník. Můžu vřele každému doporučit. Velice milý a ochotný vůči pacientovi a také sestřička je velice milá a ochotná. Více

Pražská 206/95, Bílina Mapa

Ortopedie, rehabilitace, RDG

• „p. doktor mě vždy dal svojí léčbou do ,,provozuschopného" stavu a díky němu jsem se nestala na zbytek života ležákem ochrnutá od krku dolů,když ostatní doktoři tvrdili že simuluji. Vždy pomůže nebo doporučí specialistu. Více

Nemocniční 264, Duchcov Mapa

VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

• Ortoped, Internista

1 názor

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Teplice, o.z.

• Výstupní 3219/2, Ústí nad Labem Mapa

• Ortoped