Doporučení gynekologové s Oborová zdravotní pojišťovna Ústí nad Labem

• „Nejlepší pan doktor na světě. Empatický, lidský, vše vysvětlí, naslouchá pacientovo přání, ochotný, nic nezanedbá... Jsem ráda, že jsem měla možnost se k panu doktorovi vrátit. Má mou plnou důvěru, moc mi pomohl. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.praktického lékaře - gynekologa

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „Gynekolog jak má být. Slušný, ohleduplný. Z mé strany jen samé klady. Prostě správný lékař jak má být.

Masná 188/5, Děčín Mapa

Ordinace gynekologie

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor je naprosto skvely. Pacientkam se plne venuje, ma lidsky pristup, smysl pro humor a hlavne - umi! Prosefional na svem miste, je videt, ze ho prace tesi. Vychazi vstrict, jak jen to jde. Navic vyborne vybavena ordinace, moderni pristroje. Ani v Praze na modernich klinikach jsem takoveho lekare nepotkala. Vrele doporucuju. Pet hvezd je pro nej malo. Více

Myslbekova 5, Děčín Mapa

Gynekologicko – porodnická ambulance

• „jsem spokojená ,vše vysvětletlí ,poradí ,mohu k ní být otevřená a na vše odpoví ,jsem ráda že ji mám ,chodím bez studu k ní a spokojená od ní Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „skvělý lékař, chodím k němu již 10 let, pečoval o mne během dvou těhotenství a během zdravotních problémů způsobených zanedbáním jeho předchůdce Více

Masarykova 331, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař Více

Za Chlumem 814, Bílina Mapa

GYNEKA s.r.o.

• „Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji! Více

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pani doktorka Bezakova je skvělá zachránila mi 2krat život jedno z toho byla rakovina když bych nechala předešlého lékaře názor tak by moje děti byli bez maminky Paní doktorko děkuji jste skvělá Více

Vítězství 126, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Chodím k paní doktorce již zhruba 10 let a nikdy jsem nezažila žádnou negativní zkušenost. Sestřička je vždy příjemná, milá a na svém místě. Děkuji oběma. Zelinková Více

Litoměřice Mapa

Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice

• „U paní doktorky jsem uz pres 10 let. Naprostá spokojenost. Vše podrobně vysvětlí, pečlivě vysvětlí a díky její péči mám i dvě zdravé děti. Cokoliv se jí nezdálo, okamžitě řešila dál. A sestřička naprosto zlatá. Jediné mínus pro někoho je čekací doba v čekárně. Já si beru knížku a aspoň chvíli relaxuji. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním velmi spokojená. Předtím jsem vyzkoušela 3 jiné teplické gynekology a nesahali mu ani po kotníky. Je pravda, že se čekací doba někdy protáhne, ale je to tím, že žádnou pacientku neodbyde a vždy všechny vyšetří velmi pečlivě, navíc vždy mile a ochotně vysvětlí případné dotazy. Pokud někomu tento přístup vadí, ať si jde jinam, kde nečeká, ale je obsloužen jako na běžícím páse. Navíc to, že má v ordinaci ultrazvuk (což jsem ocenila zejména v těhotenství - byla jsem velmi překvapená, že někteří tepličtí lékaři ještě v dnešní době posílají těhotné na utz do nemocnice!) a zákroky provádí laserem v ordinaci a ušetříte si tak zdlouhavý pobyt v nemocnici s banálními zákroky, považuji za velmi nadstandardní. Panu doktorovi přeji brzké uzdravení a vše nejlepší do nového roku. Více

Rokycanova 379/5, Teplice Mapa

WP - MEDICA, s.r.o. - gynekologie

• „Dobrý den...jsem po gyn.operaci a operoval mě primář I.Blšťák.Jsem moc ráda,že to byl právě on.Bylo to složitější,než se předpokládalo a on to bravurně zvládnul.Já mu za to moc děkuji. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Sem naprosto spokojená..Milá sestřička aj doktorka .. Takhle by to mělo být všude ..Jsem ráda že sem takovou doktorku našla... Více

Koněvova 21, Ústí nad Labem Mapa

• Jan Líman

Gynekolog

„Poté co jsme k panu doktorovi přešli, odhalil vážnou příčinu, proč jsme nemohli mít mimčo. Doporučil nás do Ústí (resp. vytelefonoval), kde to po 2 operacích a také díky Pronatalu vyšlo na prví a poslední pokus. Máme v 39 krásné a zdravé miminko. Děkujeme mu moc (i sestřičce). Více

Husova 1648, Teplice Mapa

• „Příjemný, ochotný, velmi šikovný