Gynekolog Ústí nad Labem

• „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Masarykova 3532/77B, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ambulance v UnL

Revoluční 116, Krupka Mapa

• Gynekolog, Anesteziolog, Der… matolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

Stříbrnická 3034/10, Ústí nad Labem Mapa

MEDICOM Clinic

• „Nejlepší pan doktor na světě. Empatický, lidský, vše vysvětlí, naslouchá pacientovo přání, ochotný, nic nezanedbá... Jsem ráda, že jsem měla možnost se k panu doktorovi vrátit. Má mou plnou důvěru, moc mi pomohl. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.praktického lékaře - gynekologa

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „Gynekolog jak má být. Slušný, ohleduplný. Z mé strany jen samé klady. Prostě správný lékař jak má být.

Masná 188/5, Děčín Mapa

Ordinace gynekologie

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• „V životě jsem se setkala pouze s pár lékaři, kteří byli skuteční profesionálové a jsem ráda, že tento pán doktor patří mezi ně a já mohu být jeho pacientka. Je empatický, milý a vše vysvětlí. Nemusí se ho člověk bát na něco zeptat. Skrátka profesionál, který je na svém místě. Děkuji Vám za to pane doktore. Více

Teplice, Teplice Mapa

ordinace

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor je naprosto skvely. Pacientkam se plne venuje, ma lidsky pristup, smysl pro humor a hlavne - umi! Prosefional na svem miste, je videt, ze ho prace tesi. Vychazi vstrict, jak jen to jde. Navic vyborne vybavena ordinace, moderni pristroje. Ani v Praze na modernich klinikach jsem takoveho lekare nepotkala. Vrele doporucuju. Pet hvezd je pro nej malo. Více

Myslbekova 5, Děčín Mapa

Gynekologicko – porodnická ambulance

• „jsem spokojená ,vše vysvětletlí ,poradí ,mohu k ní být otevřená a na vše odpoví ,jsem ráda že ji mám ,chodím bez studu k ní a spokojená od ní Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „skvělý lékař, chodím k němu již 10 let, pečoval o mne během dvou těhotenství a během zdravotních problémů způsobených zanedbáním jeho předchůdce Více

Masarykova 331, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Je to skvělý lékař, profesionální přístup, milý, parádně vybavená ordinace, prostě bomba. Jeho přístup je profesionální a zároveň lidský, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař Více

Za Chlumem 814, Bílina Mapa

GYNEKA s.r.o.

• „Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji! Více

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Musím vřele doporučit všem slečnam které jdou na Gynekologii poprvé.. Paní doktorka vše vysvětlí a hlavně uklidní já sama měla strach s celé prohlídky ale je jak jsem viděla paní doktorku všechen strach zmizel.. Odbornice se srdcem na správném místě.. Na 100% doporučuji všem Více

U Nemocnice 1, Děčín Mapa

ZZS ÚK, p.o. - oblastní středisko Litoměřice

• „Pani doktorka Bezakova je skvělá zachránila mi 2krat život jedno z toho byla rakovina když bych nechala předešlého lékaře názor tak by moje děti byli bez maminky Paní doktorko děkuji jste skvělá Více

Vítězství 126, Děčín Mapa