Gynekolog Litoměřice

• „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Masarykova 3532/77B, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ambulance v UnL

Revoluční 116, Krupka Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Obchodní 539, Štětí Mapa

Gynekologická ordinace Štětí

• Gynekolog, Anesteziolog, Der… matolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

Stříbrnická 3034/10, Ústí nad Labem Mapa

MEDICOM Clinic

• „Nejlepší pan doktor na světě. Empatický, lidský, vše vysvětlí, naslouchá pacientovo přání, ochotný, nic nezanedbá... Jsem ráda, že jsem měla možnost se k panu doktorovi vrátit. Má mou plnou důvěru, moc mi pomohl. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Šrámkova 3, Ústí nad Labem Mapa

Ord.praktického lékaře - gynekologa

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „jsem spokojená ,vše vysvětletlí ,poradí ,mohu k ní být otevřená a na vše odpoví ,jsem ráda že ji mám ,chodím bez studu k ní a spokojená od ní Více

GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „skvělý lékař, chodím k němu již 10 let, pečoval o mne během dvou těhotenství a během zdravotních problémů způsobených zanedbáním jeho předchůdce Více

Masarykova 331, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Je to skvělý lékař, profesionální přístup, milý, parádně vybavená ordinace, prostě bomba. Jeho přístup je profesionální a zároveň lidský, věděla jsem, že jsem v dobrých rukách. Více

Rembrandtova 382/6, Ústí nad Labem Mapa

Klinika TORNERO s.r.o

• „Velmi doporučuji! Pan doktor jevil opravdový zájem o zdravotní stav, byl velmi milý, šetrný a nevadilo mu kladení otázek, jako to bohužel u jiných lékařů bývá. Nikam nepospíchal, byl vstřícný. Po předchozích zkušenostech a strachu u jiných lékařů opravdu doporučuji! Více

Mírová 2700/8, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Chodím k paní doktorce již zhruba 10 let a nikdy jsem nezažila žádnou negativní zkušenost. Sestřička je vždy příjemná, milá a na svém místě. Děkuji oběma. Zelinková Více

Litoměřice Mapa

Lékařský dům, Pokratice - Litoměřice

• „U paní doktorky jsem uz pres 10 let. Naprostá spokojenost. Vše podrobně vysvětlí, pečlivě vysvětlí a díky její péči mám i dvě zdravé děti. Cokoliv se jí nezdálo, okamžitě řešila dál. A sestřička naprosto zlatá. Jediné mínus pro někoho je čekací doba v čekárně. Já si beru knížku a aspoň chvíli relaxuji. Více

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Dobrý den...jsem po gyn.operaci a operoval mě primář I.Blšťák.Jsem moc ráda,že to byl právě on.Bylo to složitější,než se předpokládalo a on to bravurně zvládnul.Já mu za to moc děkuji. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Sem naprosto spokojená..Milá sestřička aj doktorka .. Takhle by to mělo být všude ..Jsem ráda že sem takovou doktorku našla... Více

Koněvova 21, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Moc příjemný pan doktor . Mám obecně strach z lékařů, ale tady se nebojím. Vše vysvětlí a je ochotný

Palackého 113/14, Litoměřice Mapa

• „Příjemná návštěva a bez čekání. Jeden z mála doktorů, který si dokáže vytvořit takový systém, aby pacienti nemuseli čekat celé hodiny, ale jít na řadu v přesně domluvený čas. Doporučuji. Více

Masarykova 3532/77B, Ústí nad Labem Mapa

• „Pan doktor je milý, opravdu pomůže, nic nezanedbá. Při podezření na nějaký problém doporučí specialisty i mimo obor. Sestřičky jsou vždy skvělé, nemám co vytknout :) Více

SPOLCHEMIE, a.s. - Revoluční 86, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova 331, Ústí nad Labem Mapa