Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Litoměřice

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Obchodní 539, Štětí Mapa

Gynekologická ordinace Štětí

• „K panu doktorovi chodila už moje mamka a i moje tchýně . Samozřejmě k němu chodím i já a dokonce k němu chodí i moje dcera .Pomohl s mojí první vnučkou a momentálně v téhle opravdu těžké době (coronavirem) se stará i o další vnouče, které je na cestě . Mám o všechny velký strach ,ale pana doktora už znám velkou řádku let a pevně věřím, že udělá to co vždy . Opravdu dobře si zjistí co je potřeba udělat a potom udělá to nejlepší možné a vhodné pro pacienty . Více

Masarykova 827/64, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,

• „dobrý den, osobně pana docenta znám několik let jsem k němu docházela, mohu jen souhlasit, že se jedná o velmi dobrého lékaře a zároveň o kvalitního odborníka přes gynekologii, i po té lidské stránce skvělý a chápavý lékař. Bohužel již s praxí skončil :( Více

Stříbrnická 10, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan Doktor Koubek je prostě nejlepší je to takové hodné a milé sluníčko. Dokáže naslouchat a hlavně je velmi pečlivý a důkladný Nikdy nic nezanedba a hlavně ho zajímá i názor pacientů. Stejně tak sestřička je velmi milá a chová se k pacientkam skvěle. Děkuji vám Pane Doktore Více

Pokratická 75, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „od 15ti let jsem navštěvovala tuto ordinaci :) bezvadný lékař...bezvadný přístup :)

Samo Tomáška 6, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan dr.Kučera je velmi svědomitý a velký odborník. Patří ještě k těm starším,kteří měli úroveň. Nikdy nikoho neodmítl,má moc hezký vztah k pacientkám. Chodila jsem k němu před 35lety ještě na šachtě. Více

Moskevská 1577/32, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologie, cytologie