Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Havířov

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „S prací i přístupem pana doktora jsem spokojená.Je odborníkem na správné místě. Pochvalu zaslouží i milé sestřičky. Mohu vřele doporučit. Více

Havířská 1821/51b, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K mudr. Konečnému chodím od 17 let. Mám za sebou dva porody. Před koncem druhého těhu jsem se zeptala pana doktora, že bych ho chtěla u porodu. Neváhal a řekl, že ano. Měla jsem u prvního těhu a porodu komplikace tak i proto chtěl být u mého porodu.Také jsem ho prosila, jestli by byl tak hodný a opravil mi mou jizvu na břiše, kterou mám z dětství po těžké operaci střev. Jizvu mi opravil, chodil za mnou a ptal se jak mi je atd. Ještě jednou bych mu tímto chtěla poděkovat za skvělý přístup. Doporučuji Vás. Lucie Více

Purkyňova 1394, Karviná Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Na pana Dr. nemohu nic špatného napsat. Řešili jsme s manželem problém , jelikož se nám nedařilo přirozenou cestou přijít k miminku. Pan Doktor velice příjemný vše vysvětlil , na otazky odpověděl. poslal nás na kdejaká vyšetření a po výsledcích zahájil léčbu která nám pomohla. opravdu nemám co vytknout setřičky příjemné , prostředí taky , na to jak často jsem tam byla jsem se tam cítíla opravdu dobře. Je pravda, že člověk si někdy počká déle než příjde na řadu ale je potřeba brát v uvahu kolik lidí je na podobný čas objednáno. Za mě opravdu TOP. Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „odborník optimista opatrně ošetřuje a vyšetřuje odolává pomluvám na internetu ohodnotím na 1*** a sestra skvělá a ještě bývalá spolužačka a ničeho se tam nebojím a když jsem ve 40 letech konečně otěhotněla, hlídal mě jak oko v hlavě Mičulková Jana Více

Chelčického 12, Ostrava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „je to moc dobra lekařka jednička

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Vždy se ke mě choval laskavě, měl lidský a milý přístup. Nikdy se mi nestalo, že by neměl náladu a potřeboval se na někom ventilovat. Obdivuji jej jako člověka, tak i lékaře. Chodila jsem k němu obě své těhotenství a nemohu si absolutně stěžovat na nic. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.