Gynekolog Havířov

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Nejlepší doktor na světě. Úžasná kapacita. Výborná komunikace z lékařem. Podrobné vysvětlení bylo dokonalé. Zákrok proběhl rychle bez komplikací. Doporučuji jedině MUDr. Petr Kovář. Více

Místní 358/9, Havířov Mapa

Gynekologická ordinace Havířov

Baška 420, Frýdek-Místek Mapa

Gynekologická ordinace Baška

Mládí 724, Orlová - Lutyně, Mapa

Gynekologická ordinace Orlová-Lutyně

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

• Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „Chtěla bych panu doktorovi poděkovat za odborný a milý přístup a za splnění mého snu otěhotnět. Jsem teprve na začátku, ale pan doktor navrhnul přistup a léčbu, která se nakonec podařila a oplatila. Ráda se k němu vrátím, až budu zase potřebovat pomoct. Více

Závodní 2678/86, Ostrava Mapa

EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

• „Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Přátelský, profesionální,vždy semnou probere vše do podrobná a vysvětlí co není jasné. vždy k němu jdu i odcházím s úsměvem. Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné. Více

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast), Český Těšín Mapa

GynPro s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa