Gynekolog Vítkov

• „Na pana doktora, SPECIALISTU píši pouze toto. Je to člověk na správném místě. Zná svůj obor a je 1. Děkuji mu za milé, přívětivé chování a také za můj život. Zná svoji práci že všech úhlu. Chodím k němu cca. 30 let a nevymenila bych ho. Děkuji za vše. Dana H. Více

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Sestřička má vstřícný postoj, i kdybyste měli špatnou náladu, ona má pozitivní energii. Ordinace je vkusně a účelně vybavena, pan doktor má zájem o pacienta. Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• „Pan doktor je velice ochotný a milý a je to odborník na pravém místě.Chodím k němu už hodně let a po přestěhování k němu jezdím nadále až 50 km. Jeho zdravotní sestra je taky na pravém místě,hodná a ochotná. A oba Vám trpělivě odpoví na každý Váš dotaz. Více

Palackého 313, Fulnek Mapa

Ordinace pro gynekologii a porodnictví, léčba poruch plodnosti

• „Velmi příjemná paní doktorka. Ráda poradí, vše vysvětlí. Nemám co vytknout, více takových doktorů. Vřele doporučuji!

Nám. Jana Zajíce 6, Vítkov Mapa

Partyzánská 229, Budišov nad Budišovkou Mapa

• „Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top! Více

Litultovice 187, Litultovice Mapa

Ordinace ženského lékaře

Vančurova 5, Opava Mapa

• „Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem. Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT! Více

Slovenská 42/1334, Opava Mapa

FEMISALVA s.r.o., gynekologie

• „K panu doktorovi jsem chodila 5 let a nemohla jsem si stěžovat, bohužel jsem změnila bydliště a tím i doktora. Moje současná paní doktorka už není tak příjemná a to podání ruky jak při příchodu tak odchodu z ordinace je velmi sympatické gesto. Opravdu bych jiného gynekologa pro Opavu a okolí nemohla doporučit Více

Rybova 1592/5, Opava Mapa

Pracoviště gynekologie a porodnictví

• „Velice ochotný, hodný a příjemný pan doktor, netahá z lidí jen peníze, dlouholetá spokojenost, ahoj.

ZS č.d. 101, Jakartovice Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Mudr. Michalec je skutečný odborník ve svém oboru. Jeho profesionální přístup, konzultace, bezbolestné vyšetření a přístrojové vybavení je srovnatelné se západem. Prožila jsem totiž značnou část života v Německu. Žádné známky nervozity, žádný stres. Vše v klidu. Mohu jej pouze doporučit. Více

Sušilova 1751/1, Opava Mapa

Practic Medical s.r.o.

• „Pan doktor je úžasný, škoda že nemá svou gynekolog.ordinaci. Byla jsem opravdu spokojená s přístupem i vyšetřením, víc takových doktorů :) Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice Opava

• „Pan doktor je naprosto profesionální, skromný a hodný člověk. Párkrát jsem k němu šla na vyšetření v těhu když zastupoval doktorku Petrovou a nemůžu srovnat. Vše vysvětlí. Při vyšetřování o proti doktorky je velmi jemný. Vše komentuje co dělá a co vidí. Škoda, že jsem k němu nezačala chodit dřív... Více

Rooseveltova12, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju Více

Ostrožná 27, Opava Mapa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé

• „Skvělá doktorka, nemůžu si vynachválit :) Je profesionální, milá, ochotná :) Můžu jen doporučit!

Horní Město 137, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K MUDr. Petrové chodím pravidelně - již poměrně dlouho a v zásadě jsem s ní neměla nikdy problém a jsem spokojená. Je milá, ale faktem je, že není příliš hovorná, tedy pokud se ji přímo nezeptáte, sama od sebe nejspíš s konverzací nezačne. Pokud mě, ale něco opravdu zajímalo, vždy mi bylo vše dobře vysvětleno a dobře poradila. Zdravotní sestry nejsou špatné, ale pro úsměv jdou daleko a často jsou nepříjemné. Co mě ale fakt vytočí při každé návštěvě je čas, který v čekárně strávím, než na mě dojde řada, ačkoliv mám časovku - vůbec nechápu k čemu slouží, když se jimi vůbec neřídí (hodina sem, hodina tam). Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „S p. Doktorem Markem, jsem velice spokojená. Chodím k němu od 15 let, pri prvním otěhotněním, jsem musela miminko dát pryč protože jsem měla poškozené těhotenství, ale pak se nám podařilo hned po šestinedělí otěhotnět, kontrola proběhla vždy důkladně, a syn se narodil zdravý i když císařským řezem, ale díky p. Markovi vše dopadlo v pořádku. Po 7 letech čekáme druhého chlapečka, a kontroly opět důkladně provedené. Mohu jen doporučit, za mě velká spokojenost. Více

Žerotínova 4, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Chodím k panu doktorovi velice dlouho, jsem s ním po odborné stránce velice spokojena. Problémů jsem měla dost, časté záněty, opakovaně se vracely, cystu, špatný nález na čípku a vše řešil hned a hledal vhodná řešení. Byla jsem v jeho péči také v době těhotenství a taktéž si nemůžu na nic stěžovat.Nevzpomínám si ani na extra poplatky, nic šíleného. Sponzorský dar jsem za těch patnáct let dala jednou a to 200Kč. Nikdy ho ze mně nemámil, prostě se zeptá, zkusí to. Ví, že jsou lidé, kteří neumí říct ne. To stejné je i s léky či spíše doplňky stravy, vždy si nechám vysvětlit, o co se jedná a řeknu, že si to rozmyslím a popřípadě si pro ně příjdu jiný den, pokud se mi zdá, že k něčemu jsou. Je fakt, že tohle dealerství mi moc morální nepříjde, ani požadavky na sponzorské dary, ale tady se prostě každá z nás musí naučit říkat ne, děkuji nechci. V dnešní době se na nás takové žádosti valí ze všech stran. Pan doktor dokáže podle mě velice dobře dobře odhadnout, u koho může uspět a to je jediná věc, na které by měl pan doktor zapracovat. Více

Rybova 5/1592, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Dnes jsem byla na pravidelné prohlídce u pana doktora,věděla jsem,že by v současné době nedostal medaili"Nejhezčí gynekolog",jak by tomu bylo před léty.Musím říct,že jsem byla velmi potěšena!!!!!Pan doktor vypadal dobře.Je pravda,že zestárnul,ale vypadal upraveně a ve tváři jsem poznala,toho "starého"pane doktora. Zřejmě neměl dobré období,ale nyní je vše v pořádku. Přála bych panu doktorovi,pevné zdraví a "návrat",aby byl konečný. Více

Rybářská 12, Opava Mapa