Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Velké Heraltice, Andělská Hora
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
ZS č.d. 101, Jakartovice 74753
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
22 názorů
-
Váš účet byl odstraněn
Velice ochotný, hodný a příjemný pan doktor, netahá z lidí jen peníze, dlouholetá spokojenost, ahoj.
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Vynikající lékař, díky kterému mám dnes krásné dvojčátka, taktéž pomohl několika mým kamarádkám ve stejné věci. Prostě, kdo umí, tak umí... ;-)!!!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Dnes jsem po dosti dlouhé době navštívila pana doktora Szwarce.Čekala jsem cokoli , jen ne úsměv a vlídné slovo . Pan doktor byl velice příjemný. S takovým lidským přístupem lékař versus pacient se dnes ani moc nesetkáme . Tak, že velká chvála !!!!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
výborný lékař a velice přátelský jsem štastná že ho mám nedám na něj dopustit... nejlepší doktor kterého znám
• • •
-
R
renata.budikova
já si na něj nemohu stěžovat!Chodím k němu přes 20 let a jiného lékaře nechci.dřív jsem chodila do Bruntálu.Měla jsem silný zánět a bolesti ale lékařka mi řekla,že mi nic není.K Markovi jsem se dostala přes švagrovou.je to velice dobrý a citlivý lékař.vždy mi pomohl a poradil.Renata
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Já jsem na něho také slyšela samou chválu, každý mi říkal jak je obětavý a vyjde vstříc....Dvakrát jsem po něm něco chtěla a bylo to opravdu důležité...A čeho jsem se dočkala ničeho.....Strašně mě zklamal, je to velký sympaták,ale to je vše ted už vím, že se na něho nemůžu spolehnout....Bohůžel ! !!!!!!!!!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Tento doktor je naprostá jednička ve svém oboru. Velice příjemný, milý a hlavně má opravdu lidský přístup ke všem... Mohla bych tady na nej psát spoustu chvály. Je opravdu vynikající. A to, že bere poplatky... To je dnes normální, on si je nevymyslel.. A myslím, že pokud mám skvělou péči, tak je třeba i za ní v rámci mezi zaplatit.!!!!
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Nejlepší gynekolog jakého jsem kdy měla..Dííky němu mám tři zdravéé syny..A vím že kdybych se odstěhovala kam koliv vždy budu jezdit k němu.
• • •
-
Pacient
Marie doporučují všem není to jenom lékař je to i dobrý kamarád,vždy vše vysvětlí a poradí
• • •
-
Váš účet byl odstraněn
Ochotný, obětavý, mnohdy k dispozici i mimo pracovní dobu, v ordinaci běžně i 3 hodiny po pracovní době, přestože by mohl i pac. odmítnout jít domů. Lidský chlap, kterému záleží na zdravotním stavu svých pac, což značí i fakt, že po odběrech sám iniciativně volá, zda to dopadlo dobře či nikoliv, aby se dotyčná nestresovala. Je to už můj 3. dr a je nejlepší! A to, že se v jeho ordinaci cítím dobře a nemám pocit, že se mě chce jen rychle zbavit, je jen třešnička na dortu.
Ve 20 jsem se léčila s neplodností a dnes mám díky němu zdravého a krásného chlapečka. To mluví za vše.
Děkuji, Marku!!!!!!!!!!!• • •