Gynekolog Opava

• „Výborný lékař. Příjemné prostředí a odborník na své místě. Profesionální přístup sestry i lékaře...

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Příjemná sestřička i pan doktor,jsem velmi spokojená. Čistá pěkná čekárna i ordinace. V čekárně jsme byli jen dvě. Bezbariérový přístup Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• „Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top! Více

Vančurova 5, Opava Mapa

• „Pan Mudr. Herman je vynikající lékař. Chodím k němu již několik let. Po vystřídání dvou gynekoložek jsem konečně natrefila na doktora, který řeší příčinu problémů. Je opravdu velmi pečlivý a jsem mu opravdu vděčná za rychlý přístup k mému problému. Jeho profesionální přístup, příjemné prostředí ordinace a maximálně 5 minut strávených v čekárně je velké plus k jeho skvělým schopnostem. Pana doktora Hermana můžu jedině DOPORUČIT! Více

Slovenská 42/1334, Opava Mapa

FEMISALVA s.r.o., gynekologie

• „K panu doktorovi jsem chodila 5 let a nemohla jsem si stěžovat, bohužel jsem změnila bydliště a tím i doktora. Moje současná paní doktorka už není tak příjemná a to podání ruky jak při příchodu tak odchodu z ordinace je velmi sympatické gesto. Opravdu bych jiného gynekologa pro Opavu a okolí nemohla doporučit Více

Rybova 1592/5, Opava Mapa

Pracoviště gynekologie a porodnictví

• „Mudr. Michalec je skutečný odborník ve svém oboru. Jeho profesionální přístup, konzultace, bezbolestné vyšetření a přístrojové vybavení je srovnatelné se západem. Prožila jsem totiž značnou část života v Německu. Žádné známky nervozity, žádný stres. Vše v klidu. Mohu jej pouze doporučit. Více

Practic Medical s.r.o.

• „Pan doktor je úžasný, škoda že nemá svou gynekolog.ordinaci. Byla jsem opravdu spokojená s přístupem i vyšetřením, víc takových doktorů :) Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice Opava

• „Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju Více

Ostrožná 27, Opava Mapa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé

• „Pan doktor je skvělý,velmi milý a empatický člověk. Kéž by každý lékař byl,jako on. Určitě doporučuji!

Rooseveltova12, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „Skvělá doktorka, nemůžu si vynachválit :) Je profesionální, milá, ochotná :) Můžu jen doporučit!

Horní Město 137, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „K MUDr. Petrové chodím pravidelně - již poměrně dlouho a v zásadě jsem s ní neměla nikdy problém a jsem spokojená. Je milá, ale faktem je, že není příliš hovorná, tedy pokud se ji přímo nezeptáte, sama od sebe nejspíš s konverzací nezačne. Pokud mě, ale něco opravdu zajímalo, vždy mi bylo vše dobře vysvětleno a dobře poradila. Zdravotní sestry nejsou špatné, ale pro úsměv jdou daleko a často jsou nepříjemné. Co mě ale fakt vytočí při každé návštěvě je čas, který v čekárně strávím, než na mě dojde řada, ačkoliv mám časovku - vůbec nechápu k čemu slouží, když se jimi vůbec neřídí (hodina sem, hodina tam). Více

Sušilova 1/1751, Opava Mapa

Gyncentrum Opava s.r.o.

• „Chodím k panu doktorovi velice dlouho, jsem s ním po odborné stránce velice spokojena. Problémů jsem měla dost, časté záněty, opakovaně se vracely, cystu, špatný nález na čípku a vše řešil hned a hledal vhodná řešení. Byla jsem v jeho péči také v době těhotenství a taktéž si nemůžu na nic stěžovat.Nevzpomínám si ani na extra poplatky, nic šíleného. Sponzorský dar jsem za těch patnáct let dala jednou a to 200Kč. Nikdy ho ze mně nemámil, prostě se zeptá, zkusí to. Ví, že jsou lidé, kteří neumí říct ne. To stejné je i s léky či spíše doplňky stravy, vždy si nechám vysvětlit, o co se jedná a řeknu, že si to rozmyslím a popřípadě si pro ně příjdu jiný den, pokud se mi zdá, že k něčemu jsou. Je fakt, že tohle dealerství mi moc morální nepříjde, ani požadavky na sponzorské dary, ale tady se prostě každá z nás musí naučit říkat ne, děkuji nechci. V dnešní době se na nás takové žádosti valí ze všech stran. Pan doktor dokáže podle mě velice dobře dobře odhadnout, u koho může uspět a to je jediná věc, na které by měl pan doktor zapracovat. Více

Rybova 5/1592, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Dnes jsem byla na pravidelné prohlídce u pana doktora,věděla jsem,že by v současné době nedostal medaili"Nejhezčí gynekolog",jak by tomu bylo před léty.Musím říct,že jsem byla velmi potěšena!!!!!Pan doktor vypadal dobře.Je pravda,že zestárnul,ale vypadal upraveně a ve tváři jsem poznala,toho "starého"pane doktora. Zřejmě neměl dobré období,ale nyní je vše v pořádku. Přála bych panu doktorovi,pevné zdraví a "návrat",aby byl konečný. Více

Rybářská 12, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velmi dobrá gynekoložka, jsem spokojená, a nemám co vytknout. Dobrý přístup k pacientkám a nikdy nebyl žadný problém :) Více

Masarykova 32/339, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velmi ochotny lékař jak po lidské stránce tak i profesni.

Partyzánská 4, Opava Mapa

• Gynekolog, Praktický lékař

Practic Medical s.r.o.

• „Velice dobrý přístup k pacientovi,jak sestřička tak pan doktor.Chci jim ještě jednou poděkovat a popřát ať mají jenom spokojené pacienty.DĚKUJI. Více

Rybova 5, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „MUDr. Renáta Kupková je vynikající lékařka, mám s ní jen samé výborné zkušenosti - stejně jako lidi z mé rodiny, ale i kamarádky. Je milá, vstřícná, empatická, vše vysvětlí, umí naslouchat, usmívá se, působí uklidňujícím dojmem. Nedávno jsem byla na gyn. operaci, přišla na sál, vzala mě za ruku, pohladila mě, usmála se na mě, povzbudila mě, pochválila mě ..., je prostě skvělá !!! Všem vřele doporučuji !!! Více

• Slovenská 42/1334, Opava Mapa

FEMISALVA s.r.o., gynekologie