Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Opava

• „Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora i sestřičky. Vše přesně popsáno, milý přístup. Doporučuji

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Jsem vždy mile přijata ,děkuji. Nemá to chybu - cítím se jako rovnocenný partner. Mohu doporučit ostatním .

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

• „Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top! Více

Vančurova 5, Opava Mapa

• „Mudr. Michalec je skutečný odborník ve svém oboru. Jeho profesionální přístup, konzultace, bezbolestné vyšetření a přístrojové vybavení je srovnatelné se západem. Prožila jsem totiž značnou část života v Německu. Žádné známky nervozity, žádný stres. Vše v klidu. Mohu jej pouze doporučit. Více

Sušilova 1751/1, Opava Mapa

Practic Medical s.r.o.

• „Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju Více

Ostrožná 27, Opava Mapa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé

• „Dnes jsem byla na pravidelné prohlídce u pana doktora,věděla jsem,že by v současné době nedostal medaili"Nejhezčí gynekolog",jak by tomu bylo před léty.Musím říct,že jsem byla velmi potěšena!!!!!Pan doktor vypadal dobře.Je pravda,že zestárnul,ale vypadal upraveně a ve tváři jsem poznala,toho "starého"pane doktora. Zřejmě neměl dobré období,ale nyní je vše v pořádku. Přála bych panu doktorovi,pevné zdraví a "návrat",aby byl konečný. Více

Rybářská 12, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velmi dobrá gynekoložka, jsem spokojená, a nemám co vytknout. Dobrý přístup k pacientkám a nikdy nebyl žadný problém :) Více

Masarykova 32/339, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velice dobrý přístup k pacientovi,jak sestřička tak pan doktor.Chci jim ještě jednou poděkovat a popřát ať mají jenom spokojené pacienty.DĚKUJI. Více

Rybova 5, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „MUDr. Renáta Kupková je vynikající lékařka, mám s ní jen samé výborné zkušenosti - stejně jako lidi z mé rodiny, ale i kamarádky. Je milá, vstřícná, empatická, vše vysvětlí, umí naslouchat, usmívá se, působí uklidňujícím dojmem. Nedávno jsem byla na gyn. operaci, přišla na sál, vzala mě za ruku, pohladila mě, usmála se na mě, povzbudila mě, pochválila mě ..., je prostě skvělá !!! Všem vřele doporučuji !!! Více

Sušilova 1751/1, Opava Mapa

• Sušilova 1751/1, Opava Mapa