Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Opava

• „Na pana doktora, SPECIALISTU píši pouze toto. Je to člověk na správném místě. Zná svůj obor a je 1. Děkuji mu za milé, přívětivé chování a také za můj život. Zná svoji práci že všech úhlu. Chodím k němu cca. 30 let a nevymenila bych ho. Děkuji za vše. Dana H. Více

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Sestřička má vstřícný postoj, i kdybyste měli špatnou náladu, ona má pozitivní energii. Ordinace je vkusně a účelně vybavena, pan doktor má zájem o pacienta. Více

Rybářská 81/12, Opava Mapa

MUDr. Michael Kozák

Slezská 515, Hradec nad Moravicí, Opava Mapa

Gynekologie pro region Opava a okolí

• „Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top! Více

Vančurova 5, Opava Mapa

• „K panu doktorovi jsem chodila 5 let a nemohla jsem si stěžovat, bohužel jsem změnila bydliště a tím i doktora. Moje současná paní doktorka už není tak příjemná a to podání ruky jak při příchodu tak odchodu z ordinace je velmi sympatické gesto. Opravdu bych jiného gynekologa pro Opavu a okolí nemohla doporučit Více

Rybova 1592/5, Opava Mapa

Pracoviště gynekologie a porodnictví

• „Mudr. Michalec je skutečný odborník ve svém oboru. Jeho profesionální přístup, konzultace, bezbolestné vyšetření a přístrojové vybavení je srovnatelné se západem. Prožila jsem totiž značnou část života v Německu. Žádné známky nervozity, žádný stres. Vše v klidu. Mohu jej pouze doporučit. Více

Sušilova 1751/1, Opava Mapa

Practic Medical s.r.o.

• „Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju Více

Ostrožná 27, Opava Mapa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé

• „Skvělá doktorka, nemůžu si vynachválit :) Je profesionální, milá, ochotná :) Můžu jen doporučit!

Horní Město 137, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Dnes jsem byla na pravidelné prohlídce u pana doktora,věděla jsem,že by v současné době nedostal medaili"Nejhezčí gynekolog",jak by tomu bylo před léty.Musím říct,že jsem byla velmi potěšena!!!!!Pan doktor vypadal dobře.Je pravda,že zestárnul,ale vypadal upraveně a ve tváři jsem poznala,toho "starého"pane doktora. Zřejmě neměl dobré období,ale nyní je vše v pořádku. Přála bych panu doktorovi,pevné zdraví a "návrat",aby byl konečný. Více

Rybářská 12, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velmi dobrá gynekoložka, jsem spokojená, a nemám co vytknout. Dobrý přístup k pacientkám a nikdy nebyl žadný problém :) Více

Masarykova 32/339, Opava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Velice dobrý přístup k pacientovi,jak sestřička tak pan doktor.Chci jim ještě jednou poděkovat a popřát ať mají jenom spokojené pacienty.DĚKUJI. Více

Praktický lékař gynekolog

• „MUDr. Renáta Kupková je vynikající lékařka, mám s ní jen samé výborné zkušenosti - stejně jako lidi z mé rodiny, ale i kamarádky. Je milá, vstřícná, empatická, vše vysvětlí, umí naslouchat, usmívá se, působí uklidňujícím dojmem. Nedávno jsem byla na gyn. operaci, přišla na sál, vzala mě za ruku, pohladila mě, usmála se na mě, povzbudila mě, pochválila mě ..., je prostě skvělá !!! Všem vřele doporučuji !!! Více

Sušilova 1751/1, Opava Mapa

Practic Medical s.r.o.

• „Také jsem šla k panu doktorovi s rozpaky. Až doposud jsem chodila jen k paní doktorce, se kterou jsem byla spokojená. Jeho přístup a chování mě velice mile překvapily. Mám pocit, že i po odborné stránce využívá nejnovějších poznatků. Byla to pro mne nová zkušenost, ale určitě pozitivní. Více

Praktický lékař gynekolog

• „Chodím k paní doktorce již 6 let a nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém. Je moc milá, ochotná, vše mi vysvětlí. Když nastal nějaký problém ihned zahájila vhodnou léčbu. V ordinaci by akorát mohly být odhlučněné stěny, ale na druhou stranu mě doopravdy nezajímají problémy ostatních, takže i když občas něco zaslechnu, okamžitě tuto informaci vypouštím. Jsem na 100% spokojena s paní doktorkou i se sestřičkou. Více

Smetanova 661, Hradec nad Moravicí Mapa

• Gynekolog