Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Opava

• Chirurg, Onkolog, Gastroente… rolog Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• Chirurg, Neurolog

„Konečně Pan doktor s velkým "P",který chce pomoci,věnuje se člověku,,ukáže na snímcích laikovi kde je problém a vysvětlí.Zatím jsem podstoupil dvě návštěvy ale jsem přesvědčen,že pomůže s problémy.Mohu jen doporučit Více

I.P.Pavlova 9, Krnov Mapa

Neurochirurgická ambulance MUDr Síla Jan

• „Moc dekuji p.dr.Malacovi za odbornou peci pri urazu me postizene dcery.Moc nam pomohl. Take bych chtela podekovat jeho prijemne sestricce. Více

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum,a.s.

• „Vstřícný a milý člověk-lékař, je taktéž obklopen i příjemným kolektivem,děkuji za jejich příkladnou pěči. MirMasařík Více

Olomoucká 86, Opava Mapa

Slezská nemocnice v Opavě, p.o. - Chirurgické oddělení

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :) Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Velmi skvělý lékař. Stará dobrá klasa???? Sestřička rovněž skvělá, v čekárně bylo 5 lidí...tak rychle odbaven se v této době jen tak nevidí. Velmi příjemné prostředí, jednání. Jsem velmi spokojen. Více

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Je pro mne velkou ctí, že se mohu připojit k úžasnému hodnocení pana doktora Foltyse a osobně přidávám mnoho dalších hvězdiček. Mimo lékařskou odbornost oceňuji i lidsko-psychologický přístup k pacientovi.PANE DOKTORE SMEKÁM PŘED VÁMI !!! Yvetta Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo. Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s.

• „Ležím po nehodě ve Fakultní nemocnici, kde mi operoval frakturu stehenní kosti a horní část kloubu pan doktor Demel. Dnes mě osobně navštívil na oddělení JIP, nestačil jsem zírat. Je to člověk kamarádský, plný optimismu a lidskosti. O jeho špičkové profesionalitě, také nepochybuji i přesto že jsem v začátcích léčby. Kupka. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Jelinek je skvely a 100% profesional :-) jsem stastna, ze jsem podstoupila operaci prave u nej. Od prvniho setkani jsem mu duverovala a udelala jsem dobre. Moc Vam pane doktore DEKUJI ❤️ Více

listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Mudr. Martin Mašek - skvělý a můj názor je , že jeden z nejlepších chirurgů v SM kraji ,odborník s velkým smyslem pro humor. Získal s moji důvěru! J. Kukuricášová Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Zlomenina synova lokte se zahojila perfektne,diky moc.

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Paní zubařka byla při mé návštěvě ambulance jednoduše skvělá! Má zubařka mě na stomatochirurgii poslala na extrakci zubu se zánětem, měla jsem neskutečný strach (byla to má 1. extrakce), po příchodu do ordinace mě strach již z části opustil, když jsem viděla milou, mladou a sympatickou paní doktorku. Dostala jsem dvě injekce, 2. po zjištění paní doktorky, že mě to ještě trošku bolí a pak bylo za cca 5 minut úplně po všem. Upozorňovala mě na možnou bolest při čištění pod zubem, ale nepocítila jsem ani píchnutí. Kéž by takový zubaři byli všchni, to by se tam chodila jedna báseň! :) P. S. ze zubařů mám panickou hrůzu již od dětství Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Také jsem byla celkově velmi příjemně překvapena. Vstřícnost a krátké čekací doby. Můžu jen doporučit.

Sadová 4, Opava Mapa

Odborný lékař chirurgie pro nem. prsu

• „Dobrý den, pan doktor je sice podivín (zvláštní než mu příjde člověk na chuť :-),ale velmi sympatický k naší malé která si rozbila hlavičku a řvala jak turek byl velmi opatrný,klidný ,hodný a zvádla bez problému šití nespěchal a to už měl po pracovní době.při kontrole a vytahování stehu opět super.sestřičky jsou skvělé.za nás doporučuji. Více

Čs. armády 6a, Hlučín Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pan doktor je fakt jeden z nejlepších s kterýma jsem se setkala, je hodně dobrý ve svém oboru a umí s pacientem hovořit. Více

č.d. 3/202, Hrabyně Mapa

Odborný lékař chirurgie a nemoci prsu