Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření. Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme. Více

Žlutý kopec 6, Brno Mapa

Ortopedická ordinace

• „Byla jsem u pana doktora Bošky v květnu a červnu 2021 na odstranění dvou osmiček, zákrok jsem odkládala snad dva roky, teď už vím, že bezdůvodně. Pan doktor i sestřička si mě okamžitě získali svým klidným vystupováním a profesionalitou. Zákrok proběhl v obou případech rychle a naprosto bezbolestně (přitom jeden zub byl silně poškozený kazem, objevila se u něj zánětlivá ložiska a hrozilo, že se zlomí v kořeni). Vzhledem k tomu, že mi bylo srozumitelně vysvětleno jak se o rány starat, abych se vyvarovala zánětu a jiným komplikacím, proběhla následná rekonvalescence na výbornou. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• „Pan doktor Šamlot mě vzal s akutním zánětem v místě páteře ještě v ten den, kdy jsem se dotazoval a hned jsem podstoupil vyšetření, zákrok i vysvětlení co se dělo a jak bude vše probíhat. Na jiném pracovišti jsem byl informován, že zánět ještě není akutní a že mám dojít za pár dní. Podle pana Šamlota jsem došel 5 minut po dvanácté. A i když bylo vše narychlo, proběhlo vše s profesionálním přístupem. Pokud Vás cokoliv trápí, pana doktora doporučuji všema deseti. Více

Kounicova 26, Brno Mapa

Chirurgická ordinace MediClinic a.s.

• „Pan doktor se narodil pro své povolání. Děkuji mu moc za perfektně provedený zákrok - operaci karpálního tunelu. Navíc jemu i sestřičkám děkuji za milé přijetí a skvělou péči. Více

Gajdošova 54, Brno Mapa

Privátní chirurgická ambulance

• „Pan doktor mi odoperoval znamínko, které bylo blízko tetování a byl naprosto úžasný, nechápu dodnes jak se mu podařilo nepoškodit delfíní ploutvičku a jak mohlo z tak velkého znamínka zůstat minimální jizvička s perfektními stehy.........a jak byl milý a profesionální on i jeho personál. Pane doktore ještě jednou díky. Pokud bych někdy něco potřebovala z oblasti chirurgie tak se obracím hned na Vás. Veronika Minaříková Více

Svatoplukova 14, Brno Mapa

Privátní chirurgická ambulance

SurGal Clinic s.r.o.

• „S panem doktorem jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit.Kdykoli mám jakýkoli problém, tak pan doktor velice lidsky vše vyřeší a zákroky u něj nebolí. Více

Nádražní 4, Brno Mapa

Privátní chirurgická ordinace

• „Pán primár Horálek je skvelý doktor s ľudským a optimistickým prístupom. Kiež by aj ostatní doktori v NMB boli takí. Více

Nemocnice Milosrdných bratří

• „Konečně doktor co se mi věnoval a bylo vidět, že chce opravdu pomoci. Člověk aby takového doktora pohledal. Milý, empaticky. Doporučuji. Více

Brno Mapa

• „U pana MUDr. Němečka jsme se již léčila celá naše rodina. Vždy jsme se setkali s velmi vstřícným přístupem, ošetřen í a péče byly byly vynikající. Bezvadné jsou i jeho ordinační hodiny i to, že když je potřeba vezme vás bez objednání. Jsou s manželkou bezvadný tým, jen a jen doporučuji, lze se na ně vždy spolehnout. Více

Křehlíkova 70, Brno Mapa

Chirurgická ambulance

• „Pan doktor je odborník s lidským přístupem zachránil život mě i mému ještě nenarozenému synovi. Jeho jméno jen tak nezapomenu :). Více

Nemocnice Milosrdných bratří

• „Naprosta špička v oboru a vubec jeden z nejlepsich obvodnich doktoru, ktere znam. Leci vzdy nejpokrocilejsi znamou lecbou a leky, presna diagnostika. Leci na zaklade "tvrdych dat" a ne pocitu. Posle na vsechna potrebna vysetreni. Cela rodina jsme spokojeni. Více

Otakara Kubína 179, Boskovice Mapa

Nemocnice Boskovice s.r.o

• „Manželovi velmi pomohl. Je profesionál na svém místě.

náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Ordinace chirurgie

• Chirurg, Praktický lékař

„Skvělý doktor, milý a s lidským přístupem, chodím k němu již 10 let a nemenila bych! Ve všem se snaží pomoct a vychází vstříc, mohu jen doporučit! Více

Nerudova 7, Brno Mapa

Praktický lékař

• Chirurg, Praktický lékař

„Do nemocnice jsem se dostal s akutním zánětem slepého střeva. Operace byla komplikovanější a dost mne v nemocnici potrápili, ale přístup pana doktora byl velmi vstřícný a včetně sestřiček se mne vzorně starali, tak bych jim chtěl poděkovat. Více

Zábrdovická 3, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• „Určitě výborný lékař v oblasti chirurgie, ale také empatický člověk, který mne nenechal vlastnímu osudu. I když se u mne nejednalo o chirurgický problém, vyhodnotil můj stav a vykomunikoval moje přijetí v jiné nemocnici na příslušném oddělení, kde mi pomohli s mým vážným zdravotním problémem. Pane doktore, děkuji. Více

Nemocnice Milosrdných bratří

• „Šikovná paní doktorka , zákrok zcela bezbolestný, dobře vysvětlí, netrvá to. Hledal jsem chirurga na relativně akutní zákrok po diagnostice praktické lékaařky, vybral jsem z celého Brna dle recenzí právě tuto ordinaci Zahradníkova a hned na další ráno jsem byl objednán. Více

SurGal Clinic s.r.o.

• „Do nemocnice som sa dostavil vecer s bolestami brucha, nasledovala urgentná operácia slepého čreva 2019/03/11 21,00 hod, pánu doktorovi zo srdca ĎAKUJEM za záchranu života !!! Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „PÀN doktor Vokurka je frajer chirurg. Od roku 2008 som trpela na exoftalmus spojený s ochorením štítnej žlazy. Najprv mi po operácií štítnej žlazy v roku 2008 doktori povedali,že sa mi časom oči vrátia späť dnu a nadbytočný tuk sa vstrebe..Avšak tuk sa ani po 4 rokoch nevstrebal a ja ako 24 ročná mladá žena som trpela na bolesti tohto ochorenia. Nakoniec som sa dozvedela,že sa dá toto ochorenie vyriešiť chirurgicky a túto operáciu vykonáva jediný jeden doktor na celom území ČR a SR. tak som sa na ňho nakontaktovala a doporučil operáciu k vzhladom k veku, očným bolestiam a ťažkostiam prichádzajúce vekom ako dvojité videnie až strata zraku. Podstúpila som veškeré vyšetrenia a v máji-kvĕtnu roku 2012 ma pán doktor vzal pod nôž. Operoval ma cez robotickú ruku a mikroskop a odstránil veškerý nadbytočný tuk za očami. Operácia trvala 3 a pol hodiny.Tie pooperačne bolesti neprajem nikomu ale celkový výsledok .... za to čo dokázal mu patrí moja obrovská vďaka, keď už som ani nedúfala ,že budem mať rovnaké oči ako pred chorobou. Vyníkajúci doktor,pred ktorým má človek rešpekt a úctu. A arogantný nie je! s pozdravom Katarína M. Více

SurGal Clinic s.r.o.

• „super doktor, pomuže a vyhoví

náměstí Míru 24, Tišnov Mapa

Chirurgická a ortopedická ambulance