Doporučení urologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „Paní MUDr. Kamila Karmašová je velmi pečlivá a má lidský přístup k pacientovi.Operovala mi v Úrazové nemocnici v Brně hydrokélu.Vysvětlila jasně a stručně postup celé operace i možná rizika.Byla velmi příjemná a pohodová.Při pooperační kontrole u ní v ambulanci byla opět velmi vstřícná a rozesmála mě slovy:" tak ukažte mi to svoje bebino ať se podívám jak se hojí".Opravdu má lidský přístup.Moc ji děkuji za všechno co pro mě udělala a doporučuji paní doktorku ostatním. Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem. Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý. Více

Masarykův onkologický ústav

• „MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Rychlé ,věcné vyšetření s přesnými informacemi, profesionální přístup. Více

Božetěchova 79, Brno Mapa

Urohelp

• „Pan doktor byl ochotný a profesionální. Vše vysvětlil a nic nepodcenil. Jeho chování je velice slušné.

Fakultní nemocnice Brno

• „PAN DOKTOR JE ODBORNÍK-NEPOZNALA JSEM TAKOVÉHO-OBA S MANŽELAM JSME SPOKOJENI S JEHO PŘÍSTUPEM K NÁM A VYŠETŘENÍ,I KDYŽ BYLA DOSTI NEPŘÍJEMNÁ SE OD TAKOVÉHO VÝBORNÉHO LÉKAŘE DAJÍ VYDRŽET JEN VÍCE TAKOVÝCH LÉKAŘŮ,KTEŘÍ STARŠÍMU ČLOVĚKU VŠE VYSVĚTLÍ... Více

Masarykova 1019, Modřice Mapa

Poliklinika Nové Modřice, s.r.o.

• „vynikající pan doktor, na klinice u Sv.Anny zastával práci za několik osob, mně osobně velmi pomohl, možná mi i zachránil život. Mgr. Filip Vrbík Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Nádražní 16, Brno Mapa

Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.

• „profesni i lidsky přistup na ,,jedničku,, byl jsem velmi spokojeny,Mohu jen doporučit a věřím,že muj nazor není ojediněly. M.Kvitek Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Urologická ambulance

• „Docentu Doleželovi děkuji za péči, kterou mně věnoval a věnuje při léčbě mého onemocnění. Moc mu za vše děkuji. Lippert Více

Masarykův onkologický ústav

• „S panem doktorem jsem mela tu cest jiz pred lety, kdy me na operaci ledvin, a naslednou rekonvalescenci. Vse vysvetloval moc hezky, podrobne a hlavne seozumitelne. Velmi rada na pana doktora vzpominam. Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Skvělý, erudovaný a lidský lékař se zájmem o individuální potřeby pacienta. Má kvalitní tým sester (Míša a Majka). Ambulance i hospitalizace probíhají hladce. Velmi mi pomohl (a pomáhá) a má mou plnou důvěru. Více

Ponávka 6, Brno Mapa

Úrazová nemocnice v Brně

• „Moje máma (86 let) a já (68 let) už léta chodíme za panem doktorem Petrem Judou se svými chronickými urologickými problémy. Je to skvělý lékař, odborník a milý člověk, k němuž obě chováme velkou důvěru. Také sestřička, paní Marie Bedřichovská, je vstřícná a trpělivá ke starším lidem, zručná a jemná při odběrech. Jsme rády, že jsme potkaly takový skvělý tandem odborníků, na který se můžeme vždy s důvěrou obrátit. Iljuše Syrová a Božena Arkovová. Více

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova