Zobrazit lékaře

Masarykův onkologický ústav

Žlutý kopec 543/7, Brno-střed

65653, Brno, jihomoravský

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Radim Němeček

Alergolog,

• Mám s panem Němečkem velmi dobrou zkušenost. Obešla jsem více podobných lékařů a myslím, že zrovna on patří k těm nejlepším u nás.

Martina

• ahoj

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Rostislav Vyzula

Onkolog, MUDr.

• A

Je to člověk na svém místě, jsem jeho pacientkou od roku 1996 a za ty roky vděčím hlavně jemu,
      nemůžu si na nic ztěžovat.

• Martin Ondrák

Chirurg, MUDr.

• M

Pan Doktor Ondrak je vyborny chirurg, predevsim doktor se srdcem a lidskym pristupem a empatii. S duverou bych se na nej kdykoli obratila i v budoucnu. U pana doktora clovek nemusi mit strach, vzdy predem rekne, co se bude dit..

• Katarína Petráková

Internista, Onkolog,

• S

Ta nejlepší, nejusměvavější, nejprofesionálnější paní doktorka, která mi velmi pomohla.Děkuji ji za moc a jsem ráda, že jsem na onkologii narazila právě na ni!!!Díky moc paní doktorko Sylva L.

• Marta Krásenská

Internista, Onkolog,

• H

Paní doktorka Krásenská je velmi pečlivá , mán vynikající přístup a je odborník na svém místě. Jsem nesmírně vděčná, že můžu chodit právě k ní. Radka Š.

• Lucie Mouková

Gynekolog, MUDr.

• M

Paní doktorka je na svém místě. Kdyby nebylo jí a její péče, kterou mi věnuje dodnes, nevím jak bych vzhledem ke svému zdravotnímu stavu dopadla. Při našem prvním setkání se mi představila a podala mi ruku. Vyšetření u ní probíhá vždy velmi šetrně a na nepříjemné chvíle vás upozorní dopředu. Je velmi důsledná, při kontrolách mi odebírá krev a většinou používá i ultrazvuk. Vše mi vždy důkladně vysvětlí a odpoví na jakýkoli dotaz tak, že pokaždé vše pochopím. Její péče stojí za nějakou tu chvilku čekání v čekárně. Pacientek má opravdu hodně a můžeme být rády, že jsme v její péči. Sestra je také velmi příjemná.Děkujeme paní doktorko!

• Karel Starý

Endokrinolog, Internista, MUDr.

• M

Nezbývá, než souhlasit s veškerou chválou na pana doktora Starého, je to vynikající lékař s lidským přístupem. Mě osobně zachránil život a udělal i víc, než musel. Pane doktore, DĚKUJI a přeji Vám jen to nejlepší, zasloužíte si to za to, jak se staráte o všechny své pacienty.

• L

Přístup pana doktorka je úžasný. Po příchodu vám podá ruku a představí se, což skoro nikdo v tomto oboru nedělá. Veškeré potíže s vámi probere, vysvětlí. Je opravdu skvělý.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Lukáš Sirotek

Chirurg,

• S

Perfektní a rychlý odborník.Příkladná pooperační péče.Vřelee doporučuji

• Ivo Čapák

Urolog,

• Z

Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem.
      Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý.

• P

Opravdu můžu pana doktora doporučit, je velmi vstřícný, pečlivý, nic nepodcení a vyšetření provádí dle mého názoru opravdu důkladně. Zapůsobil na mě velmi dobrým a profesionálním dojmem.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jan Doležel

Urolog,

• L

Docentu Doleželovi děkuji za péči, kterou mně věnoval a věnuje při léčbě mého onemocnění. Moc mu za vše děkuji.
      Lippert