Zobrazit lékaře

65653 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• P
    Lékař: Andrea Jurečková Jiný

Empatická, příjemná a velice ochotná paní doktorka. Je to člověk, který naslouchá potřebám pacienta, snaží se pomoct, nevystupuje z pozice lékaře, ale partnera při řešení problému.

• N
    Lékař: MUDr. Ján Podhorec Jiný

Pan doktor je nesmírně empatický. Maminka bohužel zemřela, nemoc byla příliš v rozsáhlém stádiu, ale ochota pana doktora byla neuvěřitelná. Moc doporučuji.

• J
    Lékař: MUDr. Irena Čoupková Jiný

Paní doktorka byla vstřícná, příjemná a hlavně dokázala všechno vysvětlit -
    v dnešní době něco úžasného!

• A
    Lékař: MUDr. Ján Podhorec Jiný

Velmi sympatický a vlídný pan doktor, takových moc není. Léčil naší maminku, bohužel nemoc nakonec zvítězila. Pomoc pana doktora Podhorce se nedá popsat slovy. Proto doopravdy velký dík!

• V
    Lékař: Dagmar Macková Jiný

Pani doktorka je uzasna. Se vsim poradi,je ochotna, evidentne vyborna ve svem oboru,ma lidsky pristup.

• P
    Lékař: MUDr. Ivana Šiková nador na mozku

Abosolutně nechápu tyto názory. Paní doktorka je nejschopnější doktor, které jsem kdy potkala. Začala jsem k ní chodit po tom, co mě špatně diagnostikovala jiná nemocnice. Paní doktorce jsme volali a hned mě ještě ten den přijmula a od té doby mě má v péči. Nikdy nebyla arogantní, vždy mě pomohla a nikdy nic nezanedbala. Zařizuje mě vyšetření i mimo MOU, konzultace s přednostama z jiných nemocnic atd. Je to profesionálka, která ví co dělat a k nikomu jinému bych vživotě nechodila.

• Ověřeny pacient
    Lékař: Miloš Holánek

Jsem nesmírně vděčná že mohu k PANU DOKTOROVI chodit. Je to člověk na svém místě. Sympatický, pečlivý, moc hodný a soucitný člověk. Nebýt něj už tu nejsem. Je to můj anděl strážný a zachránce . Takže mohu jen vřele doporučit. ☺ A jemu patří obrovský dík.☺

• L
    Lékař: MUDr. Renata Kalábová

Musela jsem kvůli ní ze Žluťáku odejít, nebyla schopná mi při chemoterapii zajistit odpovídající medikaci, i když věděla jak velké problémy při cht mám. Když jsem jí prosila, že mám ty a ty problémy a bolesti, které jsou na hraně vydržitelnosti, tak se mi vysmála a řekla mi, že mám být vůbec ráda, že mě léčí. Možná kdybych byla nějaká stará kuřačka, alkoholička,...která si rakovinu zavinila svým způsobem života sama, tak neřeknu, ale já nemoc zdědila a propukla u mě v mladém věku, kdy jsem se musela doma ještě starat o 3 malé děti, což ona věděla. Odešla jsem jinam, kde nade mou spráskli ruce, když mě viděli v jakém jsem stavu a hned mi byla nasazena lepší premedikace a medikace a cht jsem od té doby zvládala mnohem lépe. Nový pan ředitel by se měl zamyslet nad setrváním této mudr. v moú, ústavu opravdu kazí pověst. Všechny pacientky se kterýma jsem o ní mluvila, tak si stěžovaly.

• N
    Lékař: MUDr. Renata Kalábová

Lékařka nepříjemná, neochotná, neschopná odkázat jinam. Ačkoliv jsem již při objednání vysvětlila, proč se objednávám, po hodinovém zkoumání mých vyšetření, kdy nás nechala čekat v čekárně a mezitím brala jiné pacienty, mi bylo řečeno, že nechápe co po ní chci, nenechala si nic vysvětlit a pořád si mlela své, co vůbec s mým problémem nesouviselo. Opravdu nechápu, proc mě tedy objednali, nechali 2 hodiny jet do Brna a přes hodinu čekat i přes objednání. Daleko lepší by bylo rovnou do telefonu říct, že se jim tímto zabývat nachce. Ale za bodíky sou korunky a že pro člověka není ochotná nic udělat už nikdo bohužel neřeší.

• J
    Lékař: MUDr. Ivana Šiková akutní bolesti

Dobrý den,
    dle mého názoru je paní doktorka odborník a zachránila mě před operací páteře. Po letech se objevily potíže s bodavými bolestmi vystřelujícími do nohou, momentálně se starám o osmiměsíčního syna a jsem týden a dva dny po operaci slepého a tenkého střeva.Byla jsem ráda, že jsem dostala termín a nechtěla jsem ho rušit, proto jsem se rozhodla na vyšetření jet. Dnes jsem se bohužel cestou autem několikrát zdržela, nejspíše jsem špatně odhadla možné prostoje na cestě a do čekárny došla o 20 min později. Není to můj standard. Mrzelo mě to. Bez pardonu a možnosti se omluvit jsem byla vyloučena z evidence pacientů se zdůvodněním, že jsem se k ošetření nedostavila. Osobně se domnívám, že vzniklá situace se dá řešit lidštěji a je pro mě zklamáním nad tímto přístupem. Svůj podíl na výsledku dnešního rána uznávám. Všem pacientům doporučuji chodit raději 20 min předem.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu