Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Masarykův onkologický ústav

Žlutý kopec 543/7

65653 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  T
  Lékař: Marta Krásenská Jiný

  Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná, lidská. Zachránila mně a již 10 let jsem pod peclivou kontrolou.


  M
  Lékař: Jana Kalvodová Jiný

  paní doktorka Kalvodová je člověk na svém místě. ochotná, laskavá, z ničeho nedělá drama, je důkladná, na pacienta si udělá čas. nikdy mě nezaplavuje zbytečnými tunami léků, jako mnozí jiní, ale když je to potřeba, tak předepíše to, co okamžitě pomůže. jsem u ní uvolněná a v pohodě, vůbec si nepřipadám jako u doktora. víc takových.


  A
  Lékař: MUDr. Renata Červená Jiný

  Paní neochotná, vůbec si nás nevyslechla, pořád prosazovala jenom její názor, způsob léčby nechávala ať vybereme my, její oblíbená věta, "tak co, jak jste se rozhodli?", mluví za vše.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: Andrea Jurečková Jiný

  Empatická, příjemná a velice ochotná paní doktorka. Je to člověk, který naslouchá potřebám pacienta, snaží se pomoct, nevystupuje z pozice lékaře, ale partnera při řešení problému.


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ján Podhorec Jiný

  Pan doktor je nesmírně empatický. Maminka bohužel zemřela, nemoc byla příliš v rozsáhlém stádiu, ale ochota pana doktora byla neuvěřitelná. Moc doporučuji.


  J
  Lékař: MUDr. Irena Čoupková Jiný

  Paní doktorka byla vstřícná, příjemná a hlavně dokázala všechno vysvětlit -
  v dnešní době něco úžasného!


  A
  Lékař: MUDr. Ján Podhorec Jiný

  Velmi sympatický a vlídný pan doktor, takových moc není. Léčil naší maminku, bohužel nemoc nakonec zvítězila. Pomoc pana doktora Podhorce se nedá popsat slovy. Proto doopravdy velký dík!


  V
  Lékař: Dagmar Macková Jiný

  Pani doktorka je uzasna. Se vsim poradi,je ochotna, evidentne vyborna ve svem oboru,ma lidsky pristup.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Šiková nador na mozku

  Abosolutně nechápu tyto názory. Paní doktorka je nejschopnější doktor, které jsem kdy potkala. Začala jsem k ní chodit po tom, co mě špatně diagnostikovala jiná nemocnice. Paní doktorce jsme volali a hned mě ještě ten den přijmula a od té doby mě má v péči. Nikdy nebyla arogantní, vždy mě pomohla a nikdy nic nezanedbala. Zařizuje mě vyšetření i mimo MOU, konzultace s přednostama z jiných nemocnic atd. Je to profesionálka, která ví co dělat a k nikomu jinému bych vživotě nechodila.


  Ověřeny pacient
  Lékař: Miloš Holánek

  Jsem nesmírně vděčná že mohu k PANU DOKTOROVI chodit. Je to člověk na svém místě. Sympatický, pečlivý, moc hodný a soucitný člověk. Nebýt něj už tu nejsem. Je to můj anděl strážný a zachránce . Takže mohu jen vřele doporučit. ☺ A jemu patří obrovský dík.☺


  Došlo k chybě, zkuste to znovu