Dbejte o své zdraví

Žlutý kopec 543/7

65653 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Lékař: Marta Krásenská Jiný

Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná, lidská. Zachránila mně a již 10 let jsem pod peclivou kontrolou.

Lékař: Jana Kalvodová Jiný

paní doktorka Kalvodová je člověk na svém místě. ochotná, laskavá, z ničeho nedělá drama, je důkladná, na pacienta si udělá čas. nikdy mě nezaplavuje zbytečnými tunami léků, jako mnozí jiní, ale když je to potřeba, tak předepíše to, co okamžitě pomůže. jsem u ní uvolněná a v pohodě, vůbec si nepřipadám jako u doktora. víc takových.

Lékař: MUDr. Renata Červená Jiný

Paní neochotná, vůbec si nás nevyslechla, pořád prosazovala jenom její názor, způsob léčby nechávala ať vybereme my, její oblíbená věta, "tak co, jak jste se rozhodli?", mluví za vše.

Lékař: Andrea Jurečková Jiný

Empatická, příjemná a velice ochotná paní doktorka. Je to člověk, který naslouchá potřebám pacienta, snaží se pomoct, nevystupuje z pozice lékaře, ale partnera při řešení problému.

Lékař: MUDr. Ján Podhorec Jiný

Pan doktor je nesmírně empatický. Maminka bohužel zemřela, nemoc byla příliš v rozsáhlém stádiu, ale ochota pana doktora byla neuvěřitelná. Moc doporučuji.

Lékař: MUDr. Irena Čoupková Jiný

Paní doktorka byla vstřícná, příjemná a hlavně dokázala všechno vysvětlit -
    v dnešní době něco úžasného!

Lékař: MUDr. Ján Podhorec Jiný

Velmi sympatický a vlídný pan doktor, takových moc není. Léčil naší maminku, bohužel nemoc nakonec zvítězila. Pomoc pana doktora Podhorce se nedá popsat slovy. Proto doopravdy velký dík!

Lékař: Dagmar Macková Jiný

Pani doktorka je uzasna. Se vsim poradi,je ochotna, evidentne vyborna ve svem oboru,ma lidsky pristup.

Lékař: MUDr. Ivana Šiková nador na mozku

Abosolutně nechápu tyto názory. Paní doktorka je nejschopnější doktor, které jsem kdy potkala. Začala jsem k ní chodit po tom, co mě špatně diagnostikovala jiná nemocnice. Paní doktorce jsme volali a hned mě ještě ten den přijmula a od té doby mě má v péči. Nikdy nebyla arogantní, vždy mě pomohla a nikdy nic nezanedbala. Zařizuje mě vyšetření i mimo MOU, konzultace s přednostama z jiných nemocnic atd. Je to profesionálka, která ví co dělat a k nikomu jinému bych vživotě nechodila.

Lékař: Miloš Holánek

Jsem nesmírně vděčná že mohu k PANU DOKTOROVI chodit. Je to člověk na svém místě. Sympatický, pečlivý, moc hodný a soucitný člověk. Nebýt něj už tu nejsem. Je to můj anděl strážný a zachránce . Takže mohu jen vřele doporučit. ☺ A jemu patří obrovský dík.☺