Doporučení dermatologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Brno

• „Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme! Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Velmi příjemná paní doktorka, zákrok udělala v době, kdy nemusela, pak ještě pochválila za statečnost. Díky

Masarykova 31, Brno Mapa

Absolonova 30, Brno Mapa

• Dermatolog, Ostatní

„U paní doktorky Vykutilové budete skutečně v dobrých rukou! Je to nejen skvělá profesionálka, ale i báječná ženská. A že si někdy musíte v čekárně chvilku počkat? No to už tak u těch dobrých lékařů zkratka bývá...ale běžte klidne jinam, kde budete mít čekárnu prázdnou! Já nedám na dr. Vykutilovou a její báječný sestričkovský tým dopustit - u mně jednička s hvězdičkou Více

Křižíkova 68a, Brno Mapa

DERMAESTET, s.r.o.

• „Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Paní doktorka je velmi zkušená odbornice,mající hezký přístup k pacientům.Navíc je velmi empatická. Mně osobně hodně pomohla. Jelikož ze stran pacientů je o její péči značný zájem, objednává je na čas,aby všichni přišli včas na řadu. Jen více takových lékařů. Více

Údolní 63, Brno Mapa

Privátní kožní ambulance

• „K paní doktorce chodím už asi 20 let, s 6 letou “pražskou” pauzou. Vždy přesně určila diagnózu, nasadila správnou léčbu. Jsem maximálně spokojen. A že je arogantní nebo co se tu píše? Nemyslím si, prostě nejste u psychologa… já se spíš vždy setkal s milým jednáním, i sem tam vtípkem…prostě v poho doktorka Více

Česka ul. 1, Brno Mapa

Dermatovenerolog

Běhounská 8, Brno Mapa

Zdravotní středisko Běhounská

• „Pani doktorka je velmi vstřícná. Problém věcně zhodnotila, predepsala pripravky a vysvetlila lecbu. Ordinacni hodiny i bez předchozího objednání. Na řadu jsem přišel rychle. Více

Kubíčkova 8, Brno Mapa

dermatologická ambulance

• „Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Problém, který mě trápil už tak dlouho. Věděla okamžitě i manželovi pomohla. Rozhodně k paní doktorce budu chodit dál a už hledat nebudu. Moc příjemná paní doktorka i sestřička a to běžně nebývá. Více

Zábrdovická 18, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• „Paní doktorka byla milá. Náš chlapeček byl za měsíc bez ekzemu. Nám moc pomohla, dodržuje přesně objednanou dobu. Děkuji paní doktorce. Více

Žerotínovo nám. 4/6, Brno Mapa

Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

• Dermatolog, Praktický lékař

„I pro mě je tohle jedna z prvních recenzi .... jsem velice ráda , že jsem se k paní doktorce dostala , protože paní doktorka je pro mě nejen opravdový LÉKAŘ , ale člověk , kterého si nesmírně vážím . Před třemi měsíci jsem byla na aplikaci výplně do nosoretních rýh u jiné paní doktorky a bohužel to nedopadlo dobře. I přes to, se mě paní doktorka Trojanova ujala a ze všech sil se snaží mě léčit a pomoci . Ještě nemám vyhráno , ale věřím, že s paní doktorkou to zvládnu. Obdivuji ji, ze převzala problém jiného lékaře a pustila se se mnou do boje, protože nikdo jiný to nechtěl udělat. Takových lékařů jako je paní doktorka Trojanova více . Také musím zmínit chování personálu ( sestřiček ) , jak jsou vstřícní , hodní a přátelští . Více

Nádražní 16, Brno Mapa

Lékařské centrum zdraví a estetické péče s.r.o.

• „Nechápu, jak někdo může říct o Paní Doktorce něco špatného. Hodně mi pomohla! Díky ní se můj život zlepšil o 100%. Když jsem k Paní Doktorce Rulcove přišel poprvé nevěřil jsem, že mi pomůže, protože to X doktorů před ní nedokázalo. A to jsem lítal po doktorech už od 13 let. Díky její pozornosti a léčbě jsem se vyléčil. A jsem ji za to vděčný! Člověk by si měl uvědomit že doktoři neumí zázraky, ikdyz paní Doktorka Rulcova jeden malý zázrak udělal se mnou. DĚKUJI MOC! Dík ní jsem mohl normálně žít, bez bolesti. Nejen obličej i psychiku mi pomohla uzdravit. Ještě jednou Děkuji Paní Doktorko!!! Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Byla jsem u paní doktorky Čaloudové v akutním případu pásového oparu u kojící matky. Paní doktorka i sestřička mě vecpaly do objednání a byly velmi vstřícné, i když nejsem jejich stálý pacient. Obě byly velmi milé a velmi empaticky se o mně postaraly. Paní doktorka je milá, opravdu se zajímá, lidská. D O P O R U Č U J I a D Ě K U J I. Více

Česká 1/3, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Mohu jen doporučit.Skvělý personál,moc milé a ochotné sestřičky i paní doktorka.Služeb využíváme již několik roků.

Jamborova 22, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Paní doktorka je skvělá, vždy ochotná poradit a pomoct. Hlavně perfektný odborník. Měla jsem dlouhodobé kožní potíže, se kterými si jiní lékaři nemohli dát rady a paní doktorka vše diagnostikovala při první prohlídce a následně začala léčbu, která perfektně zabrala. Vřele dopoučuji! Více

Bayerova 15, Brno Mapa

Privátní kožní ambulance

• „Jsem s ní velmi spokojen. Ať šlo o léčbu začínajícího akné, alergie na slunce či bradaviček na genitáliích odvedla naprosto špičkovou práci. Je příjemná, starostlivá a taktní. Mohu jen doporučit. ovšem má hodně pacientů a myslím že nové už nepříjmá. Více

Vránova 172, Brno Mapa

Kožní lékař

• „Paní doktorka je výborná..stejně tak i sestřička! Vše vysvětlí a poradí. Profesionální, lidský a milý přístup, cítila jsem se tam velmi dobře a odcházela spokojená. Paní doktorku můžu jen doporučit! Více

Chládkova 4, Brno Mapa

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená,chodila sem k ní už jako malá.. Je velmi ochotná,poradí, veselá,vtipná..ráda si popovídá :D Mám ji velmi ráda.nemužu si na ni stěžovat, chodila jsem k ní skrz bradavici...a ted není po bradavici ani stopa. Přijdu na tolikátou,na kterou jsem objednaná a vezme mě se spožděním třeba 10-15 min,ale to si člověk počká. Jinak opravdu spokojenost ! Více

Žerotínovo náměstí 4/6, Brno Mapa

Žerotínovo náměstí CDOZS, kožní oddělení

• „Na nové znaménko pod obočím doporučena mast, žádné řezání a do 2 dnů byl problém pryc. Můžeme jen poděkovat za prohlídku všech znamének na těle , dopadlo to díky paní doktorce skvěle. Více

Malinovského náměstí 551, Slavkov u Brna Mapa

Ordinace pro dermatovenerologii