Doporučení dermatologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Příbram

• „Paní doktorka je příjemná, milá. A navíc drží lékařské tajemství, nestará se o věci do kterých jí nic není a navíc nemá odměřený přístup k člověku jako pacientovi. Nemám s paní doktorkou sebemenší problém, až na maličkost, každoroční povinné kontroly si musím hlídat sama, protože na její pozvánku se spoléhat nemůžu. Ale tak to není problém, hlídám si to teď radši sama, i když mi to paní doktorka slíbila.. Ale jinak vše OK. Hlavně není zlá a nechová se jako někteří doktoři v Příbrami, kteří drbou. Myslím, že pro Příbram je dobrým přínosem. Více

Riegerova 164, Příbram Mapa

Ord. specialisty - dermatovenerologie

• „Paní doktorka problém vysvětlí,věnuje se na 100%,spokojenost

Lidická 1462, Hořovice Mapa

Dermatovenerologická ordinace

• „K doktorce Kočové chodím přes 20let, přesto že jsem se odstěhovala z příbramského kraje do Prahy, nadále dojíždím za paní doktorkou do Příbrami. Vždy pomohla a lidský přístup k pacientovi má na jedničku! Kéž by bylo takových doktorů víc. Díky paní doktorko. Karpíšková Libuše Více

Čechovská 57, Příbram Mapa

Poliklinika Ravak

• „S léčbou jsem u paní doktorky velmi spokojený, oproti doktorům v Praze. Vyzkoušel jsem celkem 4 doktory na svou lupénku, u jedný pražský doktorky se mi to začalo zhoršovat až jsem skončil v nemocnici. U dalšího doktora mi nasadili takovou léčbu že jsem skoro nemohl chodit do práce a chodil jen k němu, musel jsem 3x týdně chodit na nějaký injekce a výsledek veškerej žádnej. U třetí doktorky na mě byli arogantní, že si to snad vymejšlim a co že je vlastně otravuju, ani se na mě nepodívala a od stolu psala diagnózu, sebrala mi léky který mi celkem pomáhali a nasadila mi předražený který byli k ničemu. Až jsem skončil na doporučení na Dobříši, kde mi paní doktorka Malešová konečně pomohla. Zase můžu chodit normálně mezi lidi a žít na 100%. ps: p.Bohůnek nenapsal všechno, důvod proč se paní doktorka občas zpozdí. Co já vím, tak se jí to občas stane v zimě, díky neprohrnutým silnicím a spoždění autobusu. Jednoduchej návod: když celou noc sněží tak neběžím v 7:00 k doktorce ale až dvě hodiny před koncem pracovní doby :D Více

Pražská 38, Dobříš Mapa

Poliklinika Dobříš