Zobrazit lékaře

• O

doporučuji

• Ladislav Velebný

Praktický Lékař, MUDr.

• vždy vstřícný hodně vysvětluje,přístupný diskusi

• V

MuDr.Velebný-náš rodinný lékař bezmála třicet let-lékař,který umí rozumí našemu tělu i duši a jsme rádi,že pana doktora máme :-))))).Tímto mu přeje celá naše rodina zdárné uzdravení po operaci.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Stanislav Šatoplet

Praktický Lékař, MUDr.

• K

Musím jen potvrdit předešlá hodnocení je opravdu velice důsledný a pečlivý opravdu můžu jen doporučit.

• Skvělý lékař, který je velice pečlivý a svědomitý...Pomůže a poradí s každým problémem a chová se lidsky a chápavě...Mohu jen doporučit..

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jitka Vondráková

Gynekolog, MUDr.

• L

Měla jsem pocit, že negativní komentáře jsou tu o ničem... Přestoupila jsem nyní k jiné doktorce u sebe ve městě a ta mi sdělila, že výsledky stěrů jsou velmi špatné, mám velmi dlouho zanedbaný zánět, kvůli kterému jsem tenkrát k pí Vondrákové šla a vše mělo být údajně v pořádku. Takže takové zanedbání by mělo být varováním pro všechny ;)

• E

Nedoporučuji vůbec paní doktorka je vždy arogantní, návštěva je vždy velmi stresující.
      Sestra neumí komunikovat.
      Eva

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jaroslav Roubík

Pediatr, MUDr.

• Pan doktor velice mile překvapil jak se postavil k očkování :). Chtěla jsem pro syna schéma 2+1 a nebyl vůbec žádný problém :) Vždy dobře naladěný, vyslechne, poradí, necpe zbytečně antibiotika. Sestřička usměvavá-takové sluníčko :), dcera která se extrémně stydí a s nikým cizím nemluví dokáže sestřičce alespoň přikývnout-to se opravdu jen tak nevidí:)... vřele doporučuji !

• E

Výborný dětský lékař! :) V mých 6 letech mi zachránil život a já i moji rodiče jsme s ním byli vždy naprosto spokojení. Bude mi 19 a přechod k jinému lékaři pro mě nebude zcela snadný :D.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jan Kopačka

Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika BřezniceSlužby: Tukový váček pod okem

Děkuji vřele pane doktore Kopačko za Váš perfektní přístup a provedení zákroku.Jste zkrátka Pan chirurg a děkuji za Váš lidský přístup.Též poděkování sestřičce při zákroku.Velká škoda že nemáme více takto příjemných lékařů více.Ještě jednou vřelý dík!!!
      Miloslav Břehovský

• J

Pan doktor Kopacka je nejen vynikající odborník na svém místě, ale také člověk který pomáhá nad rámec svých povinnosti. Děkuji moc za jeho péči a milé a příjemné jednání.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře