Dbejte o své zdraví

Poliklinika Ravak

Čechovská 57

261 01 , Příbram , středočeský

Lékař: MUDr. Lucie Tesařová Jiný

Mám reflux a potřebují k lékaři tak jednou za půl roku. Ordinace paní doktorky je nedobytná, když se náhodou dovolám, z rovná mě nemůžou vzít a objednání za týden. Mám za to že praktický lékař poskytuje akutní péči, asi se pletu. Když se náhodou dostanu do ordinace dostávám pravidelně vynadano za nejrůznější prohřešky, o kterých jsem měl přece vědět i když nejsem lékař. Proto tam jdu, abych se dověděl o svém zdravotním stavu a jak sjednat případnou nápravu. Nejsem děd vševěd. Neochota, nepříjemné chování, nepochopení, a td.

Lékař: MUDr. Ilona Zelnerová Jiný

Tohle je za mě špatná doktorka... Po nemoci jsem se necítila pořád dobře a paní doktorku vůbec nezajímalo jak se cítím a celkově tedy můj zdravotní stav... Přijde mi spíš, že paní Zelnerovou její práce obtěžuje, nesetkala jsem se nikdy s ničím horším.

Lékař: MUDr. Ilona Zelnerová Jiný

Paní doktorka je neochotná, přijde mi že jí její práce obtěžuje. Kdys nemusím, tak k ní raději nechodím.

Lékař: MUDr. Kateřina Stárková Jiný

Naše paní doktorka je úžasný a krásný člověk, máme štěstí, že ji v našem městě máme. :) Každému doporučuji, vždy se snaží pomoct a poradit. Velice empatická a milá a to samé její sestřička. Děkujeme, že děláte Vaši práci tak jak děláte a k tomu i přistupujete k člověku velmi příjemně a laskavě.

Lékař: MUDr. Jiří Doležal Jiný

Vyhněte se mu obloukem. Jeho prevence je tristní. Moje zuby jsou na tom hrozivě, desítky tisíc za opravy. Už by dávno neměl mít licenci. Jako malý jsem se o zuby moc nestaral, ale když už mi tento ,, doktor" najde kaz, mohl by ho vyvrtat celý. Místo toho ho zakryje plombou a zub hnije vesele dál. Ze zubů mi skoro nic nezbylo. Silně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Alena Roušarová Jiný

Jsem pacientkou jiného gynekologa, k paní doktorce mě poslal na ultrazvukový vyšetření a screening prvního trimestru. Jak s paní doktorkou, tak i se sestrou byla komunikace bezproblémová. Samotná vyšetření a přístup paní doktorky podle mě úplně v pořádku. Setkala jsem se s milým přístupem, empatií.

Lékař: MUDr. Alena Roušarová Jiný

Chodila sem k paní doktorce 10 let a poslední dobou sem přesvědčená, že je lepší jít jinam. Přibližně 9 let sem brala HA Belaru a po těch letech mi řekla, že jak je možné, že jí mám tak dlouho, že se po 7 letech má měnit, přitom mi jí nasadila ona a nikdy mi nedělal ani krevní rozbor, zda je vše v pořádku. Antikoncepci mi změnila a když sem po roce se rozhodla prášky nebrat tak úplně nepříjemmným tonem se optala na důvod. Když sem se ptala, za jak dlouho mám přijít pokud po vysazení nedostanu HA, řekla mi: No to vám nikdo neřekne a že pokud budu chtít otěhotnět, že to je tak rok.
    Přitom bych třeba i čekala, že po x letech na antikoncepci by mě mohla poslat na krev a zjisti jak sou na tom hormony a třeba i játra. Nic, tak sem si řekla, že nechci mít někoho, kde se budu bát optat.

Lékař: MUDr. Štěpán Šedivý Jiný

Naprosto otřesný přístup. Pan doktor se ani nesnaží pomoct. Medicína se posunula, bohužel pan doktor ustrnul na místě. Ne každé zranění se odehrává přesně dle ucebnice a je nutné ho vždy pořádně zkontrolovat, to mu ale bohužel nedochází. Neustále opakování - přijďte za 14 dní, když přijdu za 14 dní, opět řekne jen, přijďte zase za 14 dní. K léčbě ne poskytnuta žádná pořádná ráda, co dělat pro zlepšení, atd. Absolutní nespokojenost - léčení zranění od stolu. Pan doktor se ani nepostaví, aby se na vás pořádně podíval. Jako ortopeda ho určitě nedoporučuji, raději si počkat a objednat se někam jinam. Nabídku rehabilitací zde také neocekavejte, vše mu přijde zbytečné. Sestra byla jediné pozitivum.

Lékař: MUDr. Michal Němec Jiný

Pan doktor je lékař na svém místě. Je pečlivý, milý, slušný a velmi ochotný. Vždy vše hezky vysvětlí. Kéž by bylo více takových lékařů jako je on. Děkuji mu za vše.
    Sestřička v ordinaci je vždy milá a s dobrou náladou.
    Jsou skvělá dvojka.

Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Vřele doporučuji. Sestřička taky příjemná, což se v dnešní době už nevidí.