Dbejte o své zdraví

Poliklinika Ravak

Čechovská 57

261 01 , Příbram , středočeský

Lékař: MUDr. Marie Šímová Urbanová Jiný

Lékařka se chovala k mému otci velmi hrubým způsobem. Vynadala mu , že se na vyšetření neobjednal sám , proč ho objednává dcera. Následně vynadala matce , která byla jako doprovod. Celé to vyšetření u paní doktorky otce v jeho vážném zdravotním stavu ještě více rozhodilo. Jako nejbližší rodina víme , jak na tom otec s pamětí a vyřizováním záležitostí je. Lékař má provést vyšetření a ne 70 letého člověka kárat a chovat se nadřazeně. Paní doktorka již zapomněla na etický kodex !!

Lékař: Jaromír Jiruš Jiný

K panu doktorovi chodím již přes 25 let, chodí tam i moje dcera, protože jsme nadmíru spokojené - je velmi empatický, ochotný, vstřícný, poradí, pomůže . Dcera původně chtěla ke gynekoložce - ženě, ale teď prý by neměnila. I sestřička je velmi příjemná.

Lékař: MUDr. Petr Šlemenda Jiný

Lékař by měl pomáhat lidem. Hrsti léků s vedlejšími účinky mi nepomáhaly i tak řekl že medikace vyhovuje přijďte za půl roku. Přestal jsem ty léky jíst a nemám chodit vůbec a musím napsat že teď je mi mnohem lépe i můj zdravotní stav se o dost zlepšil.

Lékař: MUDr. Kateřina Stárková Jiný

Po všech stránkách nej....!!!! Profesně, lidsky. Milá za každých okolností, empatická. Prostě jednička s obrovskou hvězdičkou!!!!!!!!

Lékař: MUDr. Lucie Tesařová Jiný

Mám reflux a potřebují k lékaři tak jednou za půl roku. Ordinace paní doktorky je nedobytná, když se náhodou dovolám, z rovná mě nemůžou vzít a objednání za týden. Mám za to že praktický lékař poskytuje akutní péči, asi se pletu. Když se náhodou dostanu do ordinace dostávám pravidelně vynadano za nejrůznější prohřešky, o kterých jsem měl přece vědět i když nejsem lékař. Proto tam jdu, abych se dověděl o svém zdravotním stavu a jak sjednat případnou nápravu. Nejsem děd vševěd. Neochota, nepříjemné chování, nepochopení, a td.

Lékař: MUDr. Ilona Zelnerová Jiný

Tohle je za mě špatná doktorka... Po nemoci jsem se necítila pořád dobře a paní doktorku vůbec nezajímalo jak se cítím a celkově tedy můj zdravotní stav... Přijde mi spíš, že paní Zelnerovou její práce obtěžuje, nesetkala jsem se nikdy s ničím horším.

Lékař: MUDr. Ilona Zelnerová Jiný

Paní doktorka je neochotná, přijde mi že jí její práce obtěžuje. Kdys nemusím, tak k ní raději nechodím.

Lékař: MUDr. Kateřina Stárková Jiný

Naše paní doktorka je úžasný a krásný člověk, máme štěstí, že ji v našem městě máme. :) Každému doporučuji, vždy se snaží pomoct a poradit. Velice empatická a milá a to samé její sestřička. Děkujeme, že děláte Vaši práci tak jak děláte a k tomu i přistupujete k člověku velmi příjemně a laskavě.

Lékař: MUDr. Jiří Doležal Jiný

Vyhněte se mu obloukem. Jeho prevence je tristní. Moje zuby jsou na tom hrozivě, desítky tisíc za opravy. Už by dávno neměl mít licenci. Jako malý jsem se o zuby moc nestaral, ale když už mi tento ,, doktor" najde kaz, mohl by ho vyvrtat celý. Místo toho ho zakryje plombou a zub hnije vesele dál. Ze zubů mi skoro nic nezbylo. Silně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Alena Roušarová Jiný

Jsem pacientkou jiného gynekologa, k paní doktorce mě poslal na ultrazvukový vyšetření a screening prvního trimestru. Jak s paní doktorkou, tak i se sestrou byla komunikace bezproblémová. Samotná vyšetření a přístup paní doktorky podle mě úplně v pořádku. Setkala jsem se s milým přístupem, empatií.