Poliklinika Ravak

Čechovská 57

261 01 , Příbram , středočeský

• S
    Lékař: MUDr. Štěpán Šedivý Jiný

Naprosto otřesný přístup. Pan doktor se ani nesnaží pomoct. Medicína se posunula, bohužel pan doktor ustrnul na místě. Ne každé zranění se odehrává přesně dle ucebnice a je nutné ho vždy pořádně zkontrolovat, to mu ale bohužel nedochází. Neustále opakování - přijďte za 14 dní, když přijdu za 14 dní, opět řekne jen, přijďte zase za 14 dní. K léčbě ne poskytnuta žádná pořádná ráda, co dělat pro zlepšení, atd. Absolutní nespokojenost - léčení zranění od stolu. Pan doktor se ani nepostaví, aby se na vás pořádně podíval. Jako ortopeda ho určitě nedoporučuji, raději si počkat a objednat se někam jinam. Nabídku rehabilitací zde také neocekavejte, vše mu přijde zbytečné. Sestra byla jediné pozitivum.

Lékař: MUDr. Michal Němec Jiný

Pan doktor je lékař na svém místě. Je pečlivý, milý, slušný a velmi ochotný. Vždy vše hezky vysvětlí. Kéž by bylo více takových lékařů jako je on. Děkuji mu za vše.
    Sestřička v ordinaci je vždy milá a s dobrou náladou.
    Jsou skvělá dvojka.

• M
    Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Vřele doporučuji. Sestřička taky příjemná, což se v dnešní době už nevidí.

Lékař: MUDr. Alena Roušarová Jiný

Dobrý den, po přečtení těchto recenzí jsem se rozhodla napsat vlastní. S paní doktorkou jsem naprosto spokojená, snaží se mi pomoci sama od sebe a paní sekretářka je také milá. Docházím paní doktorce již pět let a nikdy jsem neměla problém.

• F
    Lékař: MUDr. Marie Mikolášová Jiný

Návštěva u paní doktorky byla výborná. Paní doktorka je vstřícná a velice nám pomohla. Mohu jedině doporučit!

Lékař: MUDr. Kateřina Stárková Jiný

I já se přidávám ke skvělému hodnocení paní doktorky Stárkové. Je vynikající odbornicí a zároveň skvělým člověkem. Díky jejímu lidskému přístupu a profesionální léčbě jsem moc ráda, že jsem její pacientkou. Děkuji
    Vlasta Synková

Lékař: MUDr. Jaroslav Vácha Jiný

Nerada si dělám názor na lékaře po jedné návštěvě, ale zde to nešlo jinak, ještě nikdy jsem neměla potřebu psát negativní recenzi na nějakého lékaře, ale bohužel to udělám, třeba pomůžu někomu dalšímu. Vyšetřen byl můj 4letý syn, komunikace žádná, dítě absolutně neví, co se bude dít, i přesto udělal vše, co bylo potřeba a do dvou minut jsme odcházeli s předepsanými kapičkami, které jsme měli kapat týden a pak přijít na další vyšetření, na dotaz o jakou vadu se asi bude jednat, protože jinak dr mlčí, mi bylo řečeno, že bude mít brýle na více věcí a to se dozvím příště. Nejsme citlivky, ale zde jsem se nejistě cítila i já natož syn. Vyšetření jsem si zařídila jinde, a to na klinice, kde byl přístup úplně úžasný a nesrovnatelný a oddechla jsem si, že jsem tak udělala, protože jak jsme se dozvěděla, po těch kapičkách by syn pořádně neviděl ani na vánoční dárečky :-( měsíc by měl rozostřené vidění. Zde proběhlo vyšetření několika metodami i na dvou přístrojích a syn má oči naprosto zdravé. Uff.. Hodně štěstí.

• L
    Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Chodím k panu dr.Dvořákovi již několik let- chronický problém. Ve srovnání s ostatními lékaři v okolí se pan dr.Dvořák věnuje především pacientovi,nikoliv monitoru počítače. Nikdy jsem ho neslyšela stěžovat si na moc práce a frmol ( ačkoliv on jako asi jediný by si na zástupy pacientů mohl stěžovat). Několikrát jsem zažila,že ordinoval i do pozdních hodin,i když už měl mít dávno zavřeno,aby ošetřil i toho posledního pacienta. Nedávno jsem musela o víkendu na pohotovost ORL až do Plzně ( to je tak když máme v Pb " baječnou" nemocnici a ještě k tomu bez ORL) a když zjistili moje bydliště, pronesli:"Vy tam u vás máte pana doktora Dvořáka,že? Toho si tam teda važte,toho vám my ,lidsky i odborně můžem jen závidět ". Pravda. A vzdycky v čekárně, kdy mám pocit ,že se tam šíleně dlouho čeká,nebo se snad málo usmál si na to vzpomenu,actaky na to jak ,pro srovnání, sedím v prázdne čekárně u obvodní doktorky,která i v předcovidové době objednávala snad i na pozdrav a přesto jsem tam strávila půlden,neodtrhla oči od monitoru ,stěžovala si zavalenost prací ( rozuměno vvrušení pacienty od prohlížení novin a netu) ,krátkou polední pauzu a blbý počasí. Pak Panu doktorovi Dvořákovi ,už před návštěvou ,odpustím cokoliv a budu doufat,že mu zdraví vydrží, abychom nám takového pana doktora mohli ještě dlouho závidět. Protože pan doktor Dvořák je na Příbramsku už pojem či legenda,ale narozdíl od místní nemocnice a mnoha dalších okolních ordinací, v tom nejlepším smyslu slova . Takže si i vzhledem k " péči" v Příbrami přejme jediné,ať nám pan Dvořák ještě dlouho ordinuje. Hodně zdraví a klobouk dolů!

Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

S dětmi opravdu nedoporučuju tam vůbec chodit. Můj úplně nejhorší zážitek od doktora za život. Pan doktor i sestra neskutečně nepříjemný, opravdu jsem nikdy nic takového nezažila. Bohužel jsem musela s oběma dětma a pan doktor mi podával kartičku, že až si zařídím hlídání, tak ať přijdu znovu. Ani dcera v životě takhle šíleně nereagovala u doktora. Pro nás obě fakt zážitek Pro dospělé asi v pohodě, my si jeho chování nějak přebereme, ale děti to opravdu nechápou ‍

• L
    Lékař: MUDr. Štěpán Šedivý Jiný

Byla jsem naprosto spokojená.
    Operace karpálního tunelu, postupně,obou rukou,dopadla výborně.sestra se o mě pěkně starala.ruce mi znovu slouží.úleva okamžitě po operaci.Děkuji panu doktorovi.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu