Poliklinika Ravak

261 01 , Příbram , středočeský

• Milan Bartášek

Chirurg, MUDr.

• K

K panu Bartáškovi chodím pravidelně každý rok na kontrolu. Je to profesionál !
      S odstraněním křečových žil metodu VNUS Closure, jsem byla velmi spokojená a překvapená výsledkem. Neměla jsem žádné problémy vykonávat svou práci. Hned druhý den jsem fungovala jako vždy. Rychle se vše hojilo. S klasickou operací se to nedá vůbec srovnat !
      Pan doktor je pro mě kouzelník. Jako jediný lékař, mi opravdu dokázal pomoct a stále pomáhá. Léčba je účinná. Pokud je potřeba, absolvuji na podzim nebo na jaře sklerotizaci - odstranění malých žilek. Jsem nyní velmi spokojená a pana doktora mohu jen doporučit.

• P

U pana Bartáška jsem byla na odstranění křečových žil radiofrekvenční metodou a jsem opravdu spokojená. Je pravda, že jsem si za zákrok musela zaplatit, ale v porovnání s běžným odstraněním se to nedá srovnat. Už druhý den jsem mohla do práce. Kamarádka, která tuto operaci podstoupila běžným způsobem na pojišťovnu se z toho vzpamatovávala velmi dlouho. Panu doktorovi touto cestou velmi děkuji

• Jaroslav Smutný

Praktický Lékař, MUDr.

• Já jsem velice spokojená

• Nic nezanedbá. Příjemné prostředí a profesionální péče. Jen to několikahodinové čekání je těžce snesitelné, zvlášť když jdete s akutním problémem.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Hana Kočová

Dermatolog, MUDr.

• K doktorce Kočové chodím přes 20let, přesto že jsem se odstěhovala z příbramského kraje do Prahy, nadále dojíždím za paní doktorkou do Příbrami. Vždy pomohla a lidský přístup k pacientovi má na jedničku! Kéž by bylo takových doktorů víc. Díky paní doktorko. Karpíšková Libuše

• jo je dobra

• Ondřej Jeřábek

Kardiolog, MUDr.

• Vynikající lékař.

• Velmi dobrý kardiolog, hluboké znalosti, ochota.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

Pátek 8,00,15,00

• dobrý chirug

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Anděla Tvrdíková

Plicní Lékař, Internista, MUDr.

• Paní doktorka je vždy ochotná pacienta vyslechnout a neponechává nic náhodě. Má ve svém oboru výborné znalosti a smysl pro diagnostiku. Vřele doporučuji!!

• Pani doktorka sama o sobe je vazne vyborna a vzdy pomuze. Neskutecny problem je ale zpusob objednavani a cekaci doba v cekarne. Jak uz zde bylo uvedeno, existuji duchodci, kteri stoji venku od 5 - 5:30 rano, aby za kazdou cenu byli prvni a jakmile mate vyssi cislo jak 5, muzete si byt jisti, ze v cekarne stravite cele dopoledne

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Karel Beneš

Chirurg,

• D

Jsem dlouholetá pacietntka tohoto lékaře a získal moji stoprocentní důvěru, kterou nikdy nezklama. Děkuji.

• Renata Kramářová

Imunolog, Pediatr,

• P

JEDEN Z NEJHORŠÍCH DOKTORŮ.....NEPŘÍJEMNÁ....NAMYŠLENÁ A AROGANTNÍ .... K NÍ DO ORDINACE UŽ NIKDY NEPŘIJDU ......ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI

• Richard Bokr

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Zdeněk Karkan

Ortoped, MUDr.

• J

Byl sem u něj na zákroku s kolenem, a nejen že mě to pak půl roku bolelo ještě více než předtím a tvořili se mi tam záněty, které mi pak v chirurgické ambulanci museli bolestivě čistit, ale musela následovat operace v celkové anestezii, kde mi to již jiný ortoped a tentokrát skutečný odborník udělal, tak jak má být a já se konečně zbavil problémů. Takže dobře radím všem, vyhněte se tomuto "odborníkovi" velikým obloukem nebo na tom budete ještě hůř než před vstupem do jeho ordinace!!!

• O

Tento lékař, skoro nic nevyřeší, hledejte spíše někoho schopnějšího.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře