Poliklinika Ravak

Čechovská 57

261 01 , Příbram , středočeský

Lékař: MUDr. Kateřina Stárková Jiný

I já se přidávám ke skvělému hodnocení paní doktorky Stárkové. Je vynikající odbornicí a zároveň skvělým člověkem. Díky jejímu lidskému přístupu a profesionální léčbě jsem moc ráda, že jsem její pacientkou. Děkuji
    Vlasta Synková

Lékař: MUDr. Jaroslav Vácha Jiný

Nerada si dělám názor na lékaře po jedné návštěvě, ale zde to nešlo jinak, ještě nikdy jsem neměla potřebu psát negativní recenzi na nějakého lékaře, ale bohužel to udělám, třeba pomůžu někomu dalšímu. Vyšetřen byl můj 4letý syn, komunikace žádná, dítě absolutně neví, co se bude dít, i přesto udělal vše, co bylo potřeba a do dvou minut jsme odcházeli s předepsanými kapičkami, které jsme měli kapat týden a pak přijít na další vyšetření, na dotaz o jakou vadu se asi bude jednat, protože jinak dr mlčí, mi bylo řečeno, že bude mít brýle na více věcí a to se dozvím příště. Nejsme citlivky, ale zde jsem se nejistě cítila i já natož syn. Vyšetření jsem si zařídila jinde, a to na klinice, kde byl přístup úplně úžasný a nesrovnatelný a oddechla jsem si, že jsem tak udělala, protože jak jsme se dozvěděla, po těch kapičkách by syn pořádně neviděl ani na vánoční dárečky :-( měsíc by měl rozostřené vidění. Zde proběhlo vyšetření několika metodami i na dvou přístrojích a syn má oči naprosto zdravé. Uff.. Hodně štěstí.

Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Chodím k panu dr.Dvořákovi již několik let- chronický problém. Ve srovnání s ostatními lékaři v okolí se pan dr.Dvořák věnuje především pacientovi,nikoliv monitoru počítače. Nikdy jsem ho neslyšela stěžovat si na moc práce a frmol ( ačkoliv on jako asi jediný by si na zástupy pacientů mohl stěžovat). Několikrát jsem zažila,že ordinoval i do pozdních hodin,i když už měl mít dávno zavřeno,aby ošetřil i toho posledního pacienta. Nedávno jsem musela o víkendu na pohotovost ORL až do Plzně ( to je tak když máme v Pb " baječnou" nemocnici a ještě k tomu bez ORL) a když zjistili moje bydliště, pronesli:"Vy tam u vás máte pana doktora Dvořáka,že? Toho si tam teda važte,toho vám my ,lidsky i odborně můžem jen závidět ". Pravda. A vzdycky v čekárně, kdy mám pocit ,že se tam šíleně dlouho čeká,nebo se snad málo usmál si na to vzpomenu,actaky na to jak ,pro srovnání, sedím v prázdne čekárně u obvodní doktorky,která i v předcovidové době objednávala snad i na pozdrav a přesto jsem tam strávila půlden,neodtrhla oči od monitoru ,stěžovala si zavalenost prací ( rozuměno vvrušení pacienty od prohlížení novin a netu) ,krátkou polední pauzu a blbý počasí. Pak Panu doktorovi Dvořákovi ,už před návštěvou ,odpustím cokoliv a budu doufat,že mu zdraví vydrží, abychom nám takového pana doktora mohli ještě dlouho závidět. Protože pan doktor Dvořák je na Příbramsku už pojem či legenda,ale narozdíl od místní nemocnice a mnoha dalších okolních ordinací, v tom nejlepším smyslu slova . Takže si i vzhledem k " péči" v Příbrami přejme jediné,ať nám pan Dvořák ještě dlouho ordinuje. Hodně zdraví a klobouk dolů!

Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

S dětmi opravdu nedoporučuju tam vůbec chodit. Můj úplně nejhorší zážitek od doktora za život. Pan doktor i sestra neskutečně nepříjemný, opravdu jsem nikdy nic takového nezažila. Bohužel jsem musela s oběma dětma a pan doktor mi podával kartičku, že až si zařídím hlídání, tak ať přijdu znovu. Ani dcera v životě takhle šíleně nereagovala u doktora. Pro nás obě fakt zážitek Pro dospělé asi v pohodě, my si jeho chování nějak přebereme, ale děti to opravdu nechápou ‍

Lékař: MUDr. Štěpán Šedivý Jiný

Byla jsem naprosto spokojená.
    Operace karpálního tunelu, postupně,obou rukou,dopadla výborně.sestra se o mě pěkně starala.ruce mi znovu slouží.úleva okamžitě po operaci.Děkuji panu doktorovi.

Lékař: MUDr. Věra Mandíková Jiný

Nejmilejší a nejprofesionálnější paní doktorka, s jakou jsem se za život setkala. Míra její empatie je nepopsatelná. Udělá vše, aby ulevila od strachu a při samotném zákroku se postará o to, aby její pacient/ka pociťovala co nejméně bolesti. Vše vysvětlí, se vším seznámí. Je velmi příjemná, milá a snaživá. Kdyby byli všichni lidé tak laskaví, na světě by bylo lépe :).
    A nemohu opomenout její zdravotní sestřičku, která je vskutku skvělá, milá, přívětivá a ochotná (a vtipná! :)).
    Zkrátka, dokonalá lékařská dvojice, člověk se nediví přeplněné čekárně ve dny, kdy je v ordinaci přítomna.

• M
    Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

Tak tenhle pan doktor? To je doktor s velkým D. Naprosto příjemný, empatický, skvěle se s ním dá mluvit, poskytuje vždy pečlivou péči a vyšetření. A hlavně vás neodbyde a dělá vše pečlivě. Byla jsem u něj s uchem a naposledy s nosem, protože mi pořád tekla z nosu krev a praskaly mi žilky. Pan doktor mi to krásně a bezbolestně zadělal a za pár dní byly moje problémy s nosem pryč. Prostě nemohu nic vytknout a každému vřele doporučuji!!!

• E
    Lékař: MUDr. Alena Roušarová Jiný

Dobrý den, po přečtení recenzí jsem se zděsila, ke komu jsem se to vlastně objednala. Při objednání po telefonu byla sestra velice milá. To už jsem si říkala, že recenze asi budou zavádějící a byla jsem připravená reagovat na jakékoli negativní chování. Ale nebylo vůbec třeba. Po příchodu do ordinace byla sestra opět příjemná a její chování bylo naprosto v pořádku. Paní doktorka byla při dotazech na můj stav i při vyšetření věcná a milá. Z osobní zkušenosti tedy rozhodně mohu s klidem vyvrátit nepříjemný přístup a neochotu. Jasně, že v čekárně si půl hodinky navíc posedíte, ale kde ne? A velice mne překvapuje, že spousta žen, co tu píší negativní recenze, vydržely u doktorky dlouhá léta. Já každému dávám max. 3 šance a pak odcházím jinam i kdybych měla dojíždět do Prahy.

• P
    Lékař: MUDr. Lucie Tesařová Špatný zdravotní stav

V minulosti jsem byla ve zdravotní péči paní doktorky Tesařové. Její postupem času více arogantní chování mě donutilo změnit praktického lékaře. Zesměšnování subjektivních pocitů pacienta nepovažuji za profesionální, proto paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Dobrých praktických doktorů je v Příbrami nedostatek, bohužel ani ona není jedním z nich.

Lékař: MUDr. Alena Roušarová

K paní doktorce jsem chodila od svých 15 let (asi od roku 2013) na kontroly, dokud jsem neměla zdravotní problém a chodila jen na kontroly, tak se to dalo (kromě občasných špatných nálad paní doktorky). Poté, co jsem u ní nedávno byla 2x za sebou s neustálými křečemi v podbřišku, mi řekla, že mi nic není, že jsem v pořádku a ať přijdu až na preventivní prohlídku za půl roku. Přešla jsem k jinému doktorovi a ten ihned zjistil , že již několik měsíců (!!) mám zánět vaječníků. Moc doufám v to, že díky paní doktorce nebudu mít žádné vážné následky a že se vyléčím. Pokud můžete, jděte raději jinam....

• Došlo k chybě, zkuste to znovu