Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (40)

Obecné skóre

  P
  Lékař: Jaromír Jiruš Jiný

  Pan doktor mi po dobu několika let, co jsem k němu chodila, nebyl schopen zjistit endometriózu. Až po návštěvě jiného gynekologa, který při prvním vyšetření zjistil, že mám srůsty a cysty. Po letech problémů, jsem je konečně vyřešila...u jiného gynekologa.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  U
  Lékař: Stanislava Kvasničková Jiný

  Výborná paní doktorka. Kdyby byli všichni lékaři pár exeláns jako ona, naše zdravotnictví ušetří nemalé peníze za drahé vyšetřovací metody. Pokud vás lékař vidí jen na chodbě, téměř vás nepustí ke slovu, stačíte jen říct, že máte velké bolesti a ona vám odvětí, že kdybyste měl bolesti, budete vypadat úplně jinak, tak to už je k zamyšlení. V jednom filmu zaznělo "to jsem vám mohl poslat jen kalhoty a vy byste to poznal podle puků"...tak nějak proběhlo mé první a doufám poslední setkání s paní doktorkou. Proč mi vlastně ze mzdy strhávají zdravotní pojištění? Víc takových lékařů a jsme všichni zdraví jako rybičky i když vykoupíme lékárny a do zaměstnání se budeme belhat o holích. Nějak mi to všechno připomnělo socialistické zdravotnictví.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Lékař: MUDr. Věra Mandíková Jiný

  Bez žádanky, kterou vám nikdo nedá, protože chybí lékaři, se s vámi vůbec nebudou bavit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Jan Dvořák Jiný

  Vůbec nedoporučuji návštěvu s malými dětmi kvůli absolutně neempatickemu přístupu, minimu komunikace jak s dítětem, tak s rodičem. Dceři píchali obě uši, což jsem si během strašného zákroku musela sama domyslet. Pan doktor se sestřičkou jenom neustále nadávali, že dceru (2,5) špatně držím, nenechali mě na ní ani promluvit, nic vysvětlit, ani ji utěšit a pochovat. Když jsem se z tohoto hrubého přístupu sama rozbrečela, ještě mi to vyčetli, že jsem pro dceru špatná opora. Příště pojedeme snad radši o 100 km dál než tohle opakovat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Lékař: MUDr. Marie Šímová Urbanová Jiný

  Lékařka se chovala k mému otci velmi hrubým způsobem. Vynadala mu , že se na vyšetření neobjednal sám , proč ho objednává dcera. Následně vynadala matce , která byla jako doprovod. Celé to vyšetření u paní doktorky otce v jeho vážném zdravotním stavu ještě více rozhodilo. Jako nejbližší rodina víme , jak na tom otec s pamětí a vyřizováním záležitostí je. Lékař má provést vyšetření a ne 70 letého člověka kárat a chovat se nadřazeně. Paní doktorka již zapomněla na etický kodex !!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  V
  Lékař: Jaromír Jiruš Jiný

  K panu doktorovi chodím již přes 25 let, chodí tam i moje dcera, protože jsme nadmíru spokojené - je velmi empatický, ochotný, vstřícný, poradí, pomůže . Dcera původně chtěla ke gynekoložce - ženě, ale teď prý by neměnila. I sestřička je velmi příjemná.

  M
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Šlemenda Jiný

  Lékař by měl pomáhat lidem. Hrsti léků s vedlejšími účinky mi nepomáhaly i tak řekl že medikace vyhovuje přijďte za půl roku. Přestal jsem ty léky jíst a nemám chodit vůbec a musím napsat že teď je mi mnohem lépe i můj zdravotní stav se o dost zlepšil.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Lékař: MUDr. Kateřina Stárková Jiný

  Po všech stránkách nej....!!!! Profesně, lidsky. Milá za každých okolností, empatická. Prostě jednička s obrovskou hvězdičkou!!!!!!!!

  P
  Lékař: MUDr. Lucie Tesařová Jiný

  Mám reflux a potřebují k lékaři tak jednou za půl roku. Ordinace paní doktorky je nedobytná, když se náhodou dovolám, z rovná mě nemůžou vzít a objednání za týden. Mám za to že praktický lékař poskytuje akutní péči, asi se pletu. Když se náhodou dostanu do ordinace dostávám pravidelně vynadano za nejrůznější prohřešky, o kterých jsem měl přece vědět i když nejsem lékař. Proto tam jdu, abych se dověděl o svém zdravotním stavu a jak sjednat případnou nápravu. Nejsem děd vševěd. Neochota, nepříjemné chování, nepochopení, a td.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  D
  Lékař: MUDr. Ilona Zelnerová Jiný

  Tohle je za mě špatná doktorka... Po nemoci jsem se necítila pořád dobře a paní doktorku vůbec nezajímalo jak se cítím a celkově tedy můj zdravotní stav... Přijde mi spíš, že paní Zelnerovou její práce obtěžuje, nesetkala jsem se nikdy s ničím horším.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Čechovská 57, Příbram 261 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda