Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Příbram

• „Tento zubař patří k těm nejlepším, které dnes můžete potkat.. velmi profesionální práce,preciznost,individuální přístup a komunikace.. příznivé ceny za zákroky nehrazené pojišťovnou..práce skvěle odvedená.. Více

TarasDental s.r.o

• „Rád bych zde pochválil profesionální a lidský přístup pana doktora Holmana. Ošetření je naprosto bezbolestné a mohu jen potvrdit, že pan doktor dělá svou práci pečlivě . Velmi se mi líbí, když pan doktor dopředu informuje o zákroku, který bude provádět, tedy pacient očekává přesně to, co bude následovat. Zákrok bezbolestný , přátelské prostředí, milá sestřička. Velmi lidský přístup. Pan doktor je pro mě velká osobnost, které naprosto duveruji a vždy odchazim z ordinace s velmi dobrým pocitem. O.Sudík, Hořovice Více

Komenského 49, Hořovice Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Chodím k panu doktorovi určitě už 20 let. Při poslední návštěvě jsem se zmínila, že moje nechodící 90ti letá maminka o kterou pečuji, má špatnou zubní náhradu. Rekce pana doktora mě překvapila - řekl, že za maminkou přijede a zuby jí udělá. Opravdu za maminkou několikrát zajel (bydlíme v Bělčicích cca 30 km od Příbrami), zuby jí během měsíce udělal nové, mamka je nasadila a jsou jako když jí narostly, bez upravování. Chtěla bych touto cestou ještě jednou panu doktorovi Hauserovi poděkovat, nikdy jsem od nikoho neslyšela že by se jiný zubař takto zachoval. Velice si cením jeho empatie a přístupu k pacientovi. Více

Poliklinika RAVAK, Čechovská 57, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Pan doktor je člověk-lékař na svém místě. M mám to štěstí, že mohu být jeho pacient.

Podbrdská 269, Příbram Mapa

• „V.Čermák Vřele doporučuji, jsem velmi spokojený a neměnil bych. Oceňuji velmi profesionální přístup.

Na Příkopech 103, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Jsem velmi vděčná,že mám takového zubaře,jako je pan doktor Beldík.Služby u něj jsou nadstandartní.Je velmi pečlivý,trpělivý,precizní.Hodně pomáhá při zákroku jeho klidný přístup a jak vše vysvětluje.Chodíme k němu celá rodina a bojíme se okamžiku,až pan doktor zkončí.Musím také velmi pochválit sestřičku.Oběma patří můj veliký dík:-)Kusková Více

ul.Partyzána Svobody 141, Dobříš Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Nejlepší zubařka na světě! :) Jen díky ní chodím k zubaři beze strachu a bez obav! Ona i sestřička jsou výjimečné a vždycky si říkám, jaké máme štěstí (já i celá má rodina), že je obě máme! Skvělé po stránce lidské, odborné i řemeslné. I když bydlím v Praze, do Příbrami jezdím za jediným lékařem, a to je ona. A klidně bych za ní jezdila i 200 km, protože to za to opravdu stojí! Moc děkuji!!! Více

Palackého 152, Příbram Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Můj názor na paní doktorku, ke které chodím posledních cca 20let a ke které jsem přivedl i mé dvě děti, je pouze pozitivní. Jak pokud jde o přístup (i přístup k dětem), tak ochotu, citlivou práci při případném "zákroku", rychlost, vstřícnost při řešení atypičtějších problémů... Mohu jen doporučit, jen se netěším na okamžik, kdyby paní doktorka ukončila praxi, pak jen těžko budu hledat adekvátní náhradu. Více

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsem šťastná, že vzala i mého ročního syna, protože díky paní doktorce dostane tu nejlepší péči jakou může mít. Více

Drkolnovská 286, Příbram Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Nedám na tohoto pana doktora dopustit - vždy se mi snažil pomoci i přes nepříznivou diagnozu, zažila jsem i operativní výkon. Syn k němu chodí již od dvou let a i přes nepříjemné zákroky se ho nikdy nebál a chodí dobrovolně i na prevence. Díky panu doktorovi mám ještě vlastní zuby a vždy byl ke mně i synovi příjemný. Více

Poliklinika Ravak

• „Moc hodná paní zubařka!

Komenského 49, Hořovice Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Paní zubařka je profesionál,je strašně hodná vždy jsem se bál zubaře ale od té doby co mám paní zubařku se nebojím.Nejlepší zubařka co může existovat jen to nejlepší co mohu říci.Vždy jsem spokojen.Michal Škroud Více

Buzulucká, Komárov Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Dobrý den,k panu doktorovi chodím 15 let a jsem velmi spokojená,vždy vše vysvětlí,dbá na prevenci,ceny jsou přiměřené.Jezdím za ním 80 kilometrů a stojí to za to.A že hodně mluví?No u zubaře to oceňuji-alespoň se soustředím na jiné věci než je výkon,každý jsme nějaký.....Také pochvala jeho sestřičce,vždy ochotně najde termín,přesně dle mých potřeb a to jsem pracovně velmi vytížená,takže to není vždy jednoduché. Více

Žižkova 476, Příbram Mapa

• „Doporučuji, excelentní práce

Tochovická 515, Březnice Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Nej nej nej nejlepší zubař,nedám na něj dopustit!!!

č.d. 124, Hvožďany Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Kvalitní doktorka, má stále plno, to vypovídá o dobré péči.

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Velmi dobrá lékařka,jsem s ní spokojená já i moje děti. Práce bezchybná, nikdy mi žádná plomba nevypadla. Také sestřička je velmi příjemná. Vřele doporučuji. Více

Buzulucká 480, Komárov Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „S paní doktorkou jsem velice spokojena a její pacientkou 25 let.

Masarykovo náměstí 75, Mirovice Mapa

Ordinace stomatologa

• „Za tohoto zubaře jsme vděční, jezdíme za ním celá rodina z Prahy. Věcnost, rychlost, pečlivost, snaha o bezbolestnost, příjemná komunikace...... Více

Bratří Čapků 260, Příbram Mapa

Stomatologie, dětská stomatologie

• „Pani doktorka a razna, ale srandovni sestricka. Plomby od ni mi drzi uz nejakych 8 let a zatim neni naznak, ze by vypadly. Je hodna, ochotna, bavi se. Je mi 31 a opravdu mi nevadi, ze mi tykaji a ja jim vykam. Je to osobnejsi a clovek se pak lepe odreaguje a nemusi tak myslet na bolest, pokud dojde k vrtani nebo zasahu. Ted k ni chodi cela nase rodina a vsichni si ji dost pochvaluji. Tchan vystridal nekolik zubaru na Horovicku a na kazdeho nadaval, jak bud nedodrzi stanoveny termin, nebo mu neco udelaji tak, ze to za chvili vypadne, ale tady je ticho po pesine pres tri roky a to uz prekrocil padesatku a problemu je trochu vic. Ano, nezapomenou rict, ze byste meli chodit na prevenci, ale to kazdy vi a stejne to nedelame. Ja ted byl po dvou letech i s partnerkou a vsechno Ok. Nic nas neboli, problem nemame. Pani doktorka svou praci umi dobre. Více

Buzulucká 480, Komárov Mapa