Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Liberec

• „Celý svůj dospělý život jsem měl smůlu na zubaře. Dospěl jsem až do stavu, že jsem měl z návštěv u zubaře strach. Měl jsem ale velké štěstí, když jsem se "dostal" k panu doktorovi Kudibalovi!!! Od podrobného vysvětlení při první návštěvě, až k vlastním zákrokům ze mne strach zmizel a jak již psali ostatní, přestal jsem mít ze zubaře obavy. Přístup pana doktora a sestry je tak lidský a fajn, že to snad ani není možné! (v tom nejlepším samosebou) Zubaři se na mne doslova vyřádili, ale když jdu ke specialistovi, tak očekávám, že své práci rozumí a důvěřují mu. Skoro mne tato idea přešla, než jsem zakotvil u PANA doktora. Teď to mohu s klidem považovat za pravdu. Přeji Vám pane doktore jen to nejlepší, jste profik s velkým "P", DĚKUJI Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• „Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

Řeznická 166/2, Liberec Mapa

• „Je mi 66 let a po celoživotních problémech se zuby se konečně nebojím chodit k zubaři. Pan doktor je milý, příjemný, každý úkon předem vysvětlí a hlavně nic nebolí.Mohu jen chválit a poděkovat . Více

Tatranská 860, Liberec Mapa

STOMACLINIC s.r.o.

Bělení zubů

od 1 000 kč

• „Vyjímečný doktor. Jak po stránce profesní, tak lidské. Po předchozích zkušenostech s jiným lékařem dokáži opět s důvěrou vyhledat jeho ošetření. Příjemná je i sestřička. A společně tvoří bezva sehraný tým. Více

Lipová 664/2, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice příjemné. Od dětství mam trauma ze zubařů a dnes jsem si uvědomila, že v zubarskem křesle dokážu i relaxovat. Jsem rada, ze jsem našla paní doktorku, která je velmi pečlivá, příjemná a hlavně necítím žádnou bolest . Příjemné prostředí a perfektní souhra lékařky i sestřičky. Více

Oblačná 450/1, Liberec Mapa

DS dent s.r.o.

• „Moc děkuji panu doktorovi,že mě přijal,když byl můj zubař nemocný a ošetřil mi rozlomený zub.V zoufalství,že budu muset čekat na svého zubaře 10dní jsem zaklepala na první dveře.Otevřela mi sestřička-sluníčko a za chvíli jsem seděla na křesle.Pan doktor byl milý,ochotný,vše mi vysvětlil a zákrok proběhl absolutně bezbolestně.Je úžasné,že se ještě najdou tak úžasní lékaři.Děkuji M.Šitinová Více

Herrmannova 593/4, Liberec Mapa

JO Dent s.r.o.

• „Jako skoro každý jsem se vždy návštěv zubaře obávala, ale od doby, co chodím k panu Dr. Pimakhinovi a jeho zdravotní "sestřičce", tak to pro mě není vůbec stresující záležitost. Ošetření je bezbolestné a velmi šetrné. Cekově jsem spokojená. Více

Husova 73, Liberec Mapa

Alexander Pimakhin

• „Usměvavá, pečlivá, důsledná, vše vysvětlí, na děti je zlatá. Nejlepší doktorka, co víc si přát. Děkuji

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

Váš úsměv s.r.o.

• „Pan doktor je to nejlepší co mě mezi zubaři mohlo potkat.Pečlivý,šikovný,lidský...Všechno vysvětlí a snaží se vyléčit. Více

Česká 617, Liberec Mapa

MUDr. Blanka Bušková

• „Pan doktor je naprosta spicka s uzasnym a lidskym pristupem. Netesim se, az pujde do duchodu. Pokud nekdo tvrdi, ze ho 10 let nezrengenoval, tak tomu neverim. Více

Masarykova 9/699, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Výborný přístup k pacientům, velmi příjemná, komunikativní, hodná. Skvělá, zkušená zubařka. Chodíme celá rodina a jsme velice spokojení. Více

Loučka Mapa

Loučka 239

• „Před týdnem mi paní doktorka aplikovala keramické fazety. Měla jsem hodně spravované a křivé přední zuby - prostě celoživotní komplex. Rozhodla jsem se pro fazety, ale ceny v Praze jsou strašně vysoké. Našla jsem paní dr. Tržickou v Liberci, kterou jsem vůbec neznala, prostě jsem si jí "vygooglovala" a riskla jsem to. Po první a zároveň jedniné návštěvě je ze mě zcela jiný člověk. Zákrok vůbec nebolel a dokonce ani když přišel k sobě. Paní doktorka je prostě strašně šikovná a moc jí děkuji za vrácené sebevědomí a perfektní práci. Renata Augustínová Více

Komenského 45, Český Dub, Český Dub Mapa

Lékařská regionální, s.r.o.

• „Super zubař! má cit a opravdu umí! Muzu jen doporučit. A opravdu doporučí takovou léčbu aby jste vždy byli spokojeni. Více

Dlouhá 99, Jablonné v Podještědí Mapa

Praktický zubní lékař

• „Když to tady tak čtu tak to musím také okomentovat.Vidím,že spoustu lidem vadí, že za to musí platit, ale asi by jste si měli uvědomit,že dnes se platí skoro u všech zubařů,nemám známí, který by za zubaře neplatili!A když jsem k paní doktorce přišla poprvé tak mě informovala,že jsou sokromá firma a že tudíž ceny jsou jiné a že je jen na mě jak se rozhonu.Takže pokud vám vadí ceny- nechodte tam a najděte si jiného zubaře a tím pádem přeji hodně štěstí, protože najít zubaře,který příjímá nové pacienty je docela síla.A ty pokuty nejsou nic nového ty měl i zubař,ke kterému jsem chodila před tim a to nebyl soukromník.A vidíte ten rozdíl mezi starou školou a mladýma zubařema??Velikej,že!V životě mi doktor neudělal rentgen-takže neviděl co je pod plombama a na místech kam nejde vidět,neukázal jak si správně čistit zuby,neškrábal mi zuby od zubního kamene...atd Více

Soukenné náměstí 121/1, Liberec Mapa

Liberecká dentální, s.r.o.

• „Výborný odborník a příjemný člověk. Vřele doporučuji

5. května 980, Turnov Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi pečlivá, má skutečně zájem Vám co nejlépe ošetřit chrup

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Elektro Ponikelský, s.r.o.

• „Pani doktorku znám od otevření ordinace. Je to špičkové zařízení jež snad nemá obdoby,neboť je tu vše. Pani doktorka je velice milá a dělá vše možné aby pacient byl spokojen.Rovněž musím vyslovit pochvalu jak Milošovi tak Martinovi jež mne ošetřovali dříve. H.R. Více

Aloisina výšina 126/641, Liberec Mapa

MELIDENT s.r.o.

• „Paní doktorka Miloslava Buchtová je vždy velmi milá a příjemná. Stejně tak i sestřička,jsem tam velmi spokojen.

Tyršova 394, Semily Mapa

Praktický zubní lékař

• „Špičkový stomatolog, velmi ochotný a vstřícný . A řekla bych, že lepšího zubního lékaře jsem ještě neměla. Děkuji pane doktore vám i vaší milé sestričce. Více

Poštovní 8, Tanvald Mapa

Praktický zubní lékař

• „Maximalne spokojena, bezbolestne osetreni, empaticky lekar, vzdy se snazi vyhovet, objednani rychle, vynikajici piece a osetreni Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

AS STOMA s.r.o.