Liberecká dentální, s.r.o.

Liberecká dentální, s.r.o.

Soukenné náměstí 121/1

46001 , Liberec , liberecký

Lékař: MDDr. Jana Semenová

Paní doktorka je sice mladá a šikovná v rámci její zřejmě ne až tak velkých zkušeností. Bohužel to nemohu říct o jejích přístupu k pacientům. Byla jsem objednaná na 9:45, doktorka se sestrou přišly z lékařáku v 10:05 ještě s plnou pusou svačiny a ještě vzaly paní přede mnou (nevím,na kolik musela být chudák objednaná ona). Po celou dobu výkonu vedla se sestrou bujarý hovor o tom,kde se co dělo a kde kdo byl a s kým a otázky na mě kladla v průběhu své konverzace,přičemž jsem kolikrát ani nevěděla,zda je dotaz mířen na mě. Co se týče sestry, tam se není o čem bavit,tak protivnou a arogantní ženskou jsem ještě neviděla.
    Bohužel,dva zuby mi sice spravila,ale to co děje kolem mi každou návštěvu totálně znechutí.
    Nehledě na to,že ceny za plomby jsou pokaždé 1000,-, je jedno jestli vrtá hodně nebo jen chvilku,ono bez dokladu se to špatně dokazuje, navíc si člověk bohužel do pusy nevidí a posoudit nemůže.

Lékař: MDDr. Jana Semenová

Velmi šikovná a milá paní doktorka. Profesionální a vstřícný přístup, zájem o pacienta, příjemné prostředí. Vřele doporučuji

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

Když to tady tak čtu tak to musím také okomentovat.Vidím,že spoustu lidem vadí, že za to musí platit, ale asi by jste si měli uvědomit,že dnes se platí skoro u všech zubařů,nemám známí, který by za zubaře neplatili!A když jsem k paní doktorce přišla poprvé tak mě informovala,že jsou sokromá firma a že tudíž ceny jsou jiné a že je jen na mě jak se rozhonu.Takže pokud vám vadí ceny- nechodte tam a najděte si jiného zubaře a tím pádem přeji hodně štěstí, protože najít zubaře,který příjímá nové pacienty je docela síla.A ty pokuty nejsou nic nového ty měl i zubař,ke kterému jsem chodila před tim a to nebyl soukromník.A vidíte ten rozdíl mezi starou školou a mladýma zubařema??Velikej,že!V životě mi doktor neudělal rentgen-takže neviděl co je pod plombama a na místech kam nejde vidět,neukázal jak si správně čistit zuby,neškrábal mi zuby od zubního kamene...atd

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

Paní doktorka je svědomitá a příjemná. Opraví i ty vady, které jiní buď odmítli nebo opravili špatně.

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

Paní doktorka je velice hodná a příjemná zubařka. Perfektní vybavení a vřelý přístup všech. Mohu jen doporučit.

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

Paní doktorka je velice milá,laskavá,vstřícná.Netahá z lidí peníze,milá a usměvavá k dětem.Naprosto úžasná,chodím k ní s rodinou od roku 2002.

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

Paní doktorka je profesionál, s prvotřídním vybavením. Potud vše v pořádku, ALE pokud k ní chodíte pouze na kontroly, bez toho, aniž by vám prováděla nějaký zákrok, může se vám stát to co mně: na jedné kontrole objevení kazu a doporučení opravy. Naštěstí strach převládl a zub ponechán v původním stavu. Při další kontrole totiž ŽÁDNÝ KAZ NEZJIŠTĚN!!! Ať už byl důvod jakýkoliv: sbohem paní doktorko.

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

Paní doktorka Šrollová je jedna z nejlepších co znám. Její odbornost je vysoká a vždy se snaží přizpůsobit pacientovi. To, že někdo je lajdák a není schopen přijít na předem objednanou schůzku ani na třetí pokus se prostě musí nějak potrestat. Ať si ten pacient promítne to samé, ale obráceně; podnikatel, který čeká na zákazníka, ale marně. Utíkají mu peníze, ale i trpělivost.

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

P.Šrolová je výborná lékařka.Ujala se mě v době, kdy jsem odešla od lékařky, kde jsem sice NIC NEPLATILA....., ale podle toho můj chrup vypadal... :-(( Později mě převzal její syn Zdeněk a na toho nedám taktéž dopustit.Je to profesionál každým coulem a od té doby, co jsem v jejich péči(mimochodem celá má rodina)mám se zuby klid.Jsem ráda, že pan Dr. je mladý a neklidný.., máme tÍm pádem do důchodu postaráno :-))Iva Graciasová

Lékař: MUDr. Lenka Šrollová

Slabomyslnost anonymních červených hodnotitelů mne donutila připsat si své. MUDr. Šrolová je moje čtvrtá v pořadí zubařka a je s přehledem nejlepší. Svědomitá, ohleduplná a naprosto profesionální.
    Komu vadí vyšší cena, ať se rozhlédne po jejím vybavení a materiálu, který používá a ať si někde zkusí zjistit co to je a kolik to stojí.
    Rozhodně se mi nestýská po amalgámu, kleštích a pobíhání po externích rentenových fotkách.
    Nestýská se mi ani po zubařích, kterým je fuk, že jsem také zaneprázdněný člověk a že potřebuji velmi pečlivě pracovat s časem. Jestli někomu vadí, že musí zaplatit pokutu za to, že ani neumí včas přeložit svůj termín a vytváří lékaři chaos v objednávkách, asi nikdy neměl plný diář a má pocit, že se práce může udělat kdykoli mezi dvěma pivy.
    A do třetice, nestýská se mi po zubařích, kteří si užívají nedostatkovosti své profese a zametají s pacienty jak se jim zlíbí.
    V. Sojka