MELIDENT s.r.o.

(5 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

MELIDENT s.r.o.

Aloisina výšina 126/641

46015 , Liberec , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  F
  Lékař: MUDr. Miloš Mejstřík Jiný

  Řekl mi: přijďte až budete mít peníze. Přišel sem po cca 8mi měsících (bylo potřeba 90tisíc) s tim že mam 100tisic a jsem ready. Odmítl mně s tim že nemá čas a už tam nemam chodit. Takže chrup sice rozpracoval ale nedodělal. Nového zubaře je tězké sehnat takže se zuby zhoršili. A nyní už 100tisíc na opravu nestačí, a zuby jsou na tom huř a hůř a hůř a nový zubař nikde a nikde. Díky doktore. Jste jednička

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Martin Mejstřík Jiný

  S panem doktorem jsem maximálně spokojený. Je rychlý, svou práci umí velmi dobře, je efektivní, svou práci udělá rychle a dobře. Nikdy nebyl problém a je cenově rozumný. Určitě doporučuji


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Mejstřík

  Pan doktor je skvělý.Ma velikou trpělivost s mojí bojácnou a hysterickou dcerou.Neměnila bych a jsem moc ráda, že můžeme k němu chodit.Super přístup, ochotný trpělivý a usměvavý.Rozhodně doporučuji.


  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miloš Mejstřík

  Profesionální přístup ,dobře odvedená práce a osobitý humor .Upravoval a zachránil mi dva zuby , které by jinde nejspíš vytrhli a ano je dražší , ale za kvalitu ,profi přístup a moderní vybavení se holt platí ..je to k poměru výkon - cena optimální..


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miloš Mejstřík

  K panu doktorovi chodím pravidelně, minimálně jednou ročně. Je profesionální, používá moderní techniku a vždy mi vyšel časově vstříc. Při posledním zákroku, kdy mi musel vytrhnout zub moudrosti, byl opravdu skvělý. Zub byl venku raz dva a já po pár dnech konečně bez bolesti. Tohoto zubaře můžu jedině doporučit.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu