Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Pardubice

• „Mám panické a úzkostné stavy i jenom při pomyšlení na jakýkoliv zubařský zákrok. Pan doktor mě dokáže vždycky uklidnit. Dnes mě přijal s akutním problémem i přesto, že jsem tři roky nebyla na prevenci, a vytáhl mi bezbolestně osmičku i když jsem stropila hroznou scénu a řvala jsem jak malé děcko. Je velmi empatický a trpělivý. A nové prostory kliniky jsou parádní! Více

Palackého 1233, Pardubice Mapa

Denticio Clinic Pardubice

Dentální hygiena

od 800 kč

• „Pan doktor Ptáček je můj zubní lékař již mnoho let. Naprosto skvělý přístup jak po lidské stránce, tak po profesní odbornosti. Léta jsem se zubaře z důvodu bolestivých zákroků obávala, od té doby co jsem u pana doktora Ptáčka, chodím k zubaři velmi ráda. Ošetření u něj mě nikdy nebolí. Nechala jsem si udělat i korunku, a musím říct, práci odvedl rychle a skvěle. Jsem velmi ráda, že je to můj zubař. K jinému už nechci. A sestra? Báječná ! Chodím k ní na zubní hygienu, a od té doby co mi poradila jak si čistit dobře zuby, jsem bez obtíží se zuby. Jsou oba super. Pavla Křivková Více

Poliklinika Rokycanova

• „K panu doktorovi chodím již 4 roky. Kvalita, ochota a empatie je zde samozřejmostí. Pan doktor ošetřuje skvěle a bezbolestně, zachránil mi zuby. Používá moderní metody a vždy nachází nejlepší řešení pro pacienta. Více

Opletalova 15, Chrudim I, Chrudim Mapa

Ordinace zubního lékaře.

• „Nejlepší zubař. Je hodný, velice šikovný, lidský, injekci od něj vůbec necítíte. S jeho prací jsem vždy spokojená. Od té doby co k němu chodím, jsem se přestala bát vrtání. Více

Milady Horákové, Hradec Králové Mapa

Denti Dent s.r.o.

• „Vynikající lékařka,perfektní objednávání,profesionalita a přístup k pacientovi,nejlepší ošetření co jsem kdy zažila,jsem moc ráda,že nás s rodinou vzala do péče a dala nám zuby do pořádku ,vše vysvětlila .Díky ní se ani mé děti zubaře už nebojí .Děkujeme paní doktorko . Více

Poliklinika Rokycanova

• „Vždy profesionální přístup a pečlivá péče. Já chodím k paní doktorce celou dobu od střední školy a to už se mi blíží čtyřicítka! To mluví za vše :). Přeji hodně spokojených pacientů. Více

Hradecká 1383, Přelouč Mapa

• Zubař, Ortodontista

„Vůbec bych se nebál pro paní doktorku zavést i hodnocení výborný, jako ve školních škamnách. Spravila mi onehdá s přirozeným šarmem takřka ztracený zub tak, že drží jako přibitý. Mám ji proto rád a vřele ji každému doporučím. Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Stomatologická klinika LF UK a FN

• „Nejlepší stomatolog, u jakého jsem kdy byl.Skutečný profesionál.Vždy vysvětlí, co jak dělá, proč to dělá, jsou-li možné nějaké alternativy či vylepšení, navrhne a nechá na vás jak se rozmyslíte. Více

nám. J. Haška 244, Chroustovice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorkaa je velice dobrá jak svou odborností , tak lidským přístupem.Doporučuji.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• „Super lékař.Přešla jsem k němu od jiného lékaře před 4 roky a nemůžu si vůbec stěžovat.Vždy mi pomohl s jakýmkoliv problémem.Noo a teď už se těšíme na našeho mimíska v bříšku :-) Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Gynekologická cytologie

• „Dobrý den, jednak paní doktorka už má vyplněné ordinační hodiny. Jinak s ošetřením jsem byla velmi spokojena. Hela

č.d. 38, Choltice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Moc šikovná paní - pracuje velmi pečlivě - rovnátko od ní padne jako ulité.

K lesu 239, Pardubice Mapa

Stomatologická laboratoř

• „Výborně dělá zubní náhrady.

č.d. 75, Morašice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Skvělý přístup k dětem i jejich rodičům,neměnil bych ani za nic!

• Fibichova 27, Chrudim Mapa

HDent s.r.o.

• „U paní doktorky Ehlerové jsem zhruba 15 let a nikdy jsem neměl problém ani s ní, ani s výsledkem její práce. Nemohu než doporučit Více

• Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí Mapa

Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

• Zubař, Ortodontista

U Husova sboru 2012, Pardubice Mapa

Stomatologická poliklinika Pardubice, spol. s r.o.