Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

(13 názorů)
Zobrazit lékaře

Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

Mírové náměstí 88

51721 , Týniště nad Orlicí , královéhradecký

Typ zařízení

• klinika

• Jan Vaník

Praktický Lékař, MUDr.

• T

Doktor, který lečí od stolu. Nikomu nedoporučuji

• nnenasloucha pacientum oovrchni

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martin Řezáč

Praktický Lékař,

• Š

Měl velmi krátkou arogantní fázi vůči pacientům , ale dostal se z ní (každý má právo na krizi i lékař) a je z něj člověk, kterého bych již nevyměnil ;), než aby nesmyslně rozhodnul sám tak konzultuje nebo při podezření odesílá na odborná pracoviště a za to má mou úctu.

• J

s panem doktorem Řezáčem jsem nadmíru spokojen,vždy profesionální přístup,pokaždé důkladně zdiagnostikoval celkový zdrav. stav-i dle záznamů z karty,,poslal mě na podrobnější vyšetření a pak nastolil léčbu na míru.
      Na svůj věk zkušený profík,perfektně sehraný se sestrami,u mě palec nahoru

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Renata Veselská

Zubař, MUDr.

• Umístění: Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

Super paní zubařka,chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni.Má velmi příjemný přístup k dětem.Všem mohu doporučit!

• W

Hodná, milá, vstřícná, pečlivá profesionálka - co víc si od zubařky přát :) Objednací doby sedí, nikdy jsem dlouho nečekal, ceny nedokážu porovnat, ale myslím že obvyklé na menší město.
      Se sestřičkou sehraný pár.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Libuše Vereščáková

Pediatr,

• A
      Umístění: Poliklinika Týniště nad Orlicí, s.r.o.

Skvělá paní doktorka, lidský přístup, ochotná, milé jednání i sestřičky. Vždy poradí. Nepatří mezi ty typy doktorů, kteří hned píší antibiotika. Maximální spokojenost.