Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Zlín

• Zubař, Stomatochirurg

„Pan doktor i paní sestřička velice usměvaví, při zákroku s vámi komunikují, snaží se vás rozveselit, abyste nemysleli na zákrok. Velice oceňuji tento přístup. Ač se člověk zákroku bojí, tak při zákroku nervozita opadne, příjmené prostředí. Pokud chcete opravdu příjemnou návštěvu zubaře, doporučuji pana doktora. Více

L. Váchy 1567, Zlín Mapa

Rafael dentální klinika

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Pan doktor je kapacita. Měl s mými zuby práce jako na kostele, ale každá návštěva u něj byla pohodová, bezbolestná, pečlivá a bez většího čekání..Teď mám díky němu zoubky hezky pospravované, a hlavně jsem se zbavila strachu z do té doby obávaného zubaře. Díky moc pane doctore! :) Více

Michalská 1695, Staré Město (okres Uherské Hradiště) Mapa

Staré Město

• „Pan doktor zastupoval naší paní doktorku a byla jsem nadšená. To jak si dokázal získat 2,5 letou dceru, krásně s ní komunikoval, všechno ukázal, prostě skvělá zkušenost. Více

Potoky 5145, Zlín Mapa

Soukromý zubní lékař

• „K panu doktoru Macháčkovi chodím pravidelně již řadu let a jsem s ním nadmíru spokojen. Vždy pečlivý, profesionální a bezbolestný přístup. A i když za ním nyní dojíždím 70 km, tak rozhodně nelituji, právě naopak. Opravdu vřele doporučuji a zároveň panu doktoru děkuji. Více

Malý Val 1552, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Suproví přístup,postup komentuje,z me panicke hruzy behem chvilky nic nebylo,vse vysvetli.Ceny normalni.Za me Pan Zubar. Více

51. budova areálu Svitu, Zlín Mapa

Ordinace stomatologa

• „Příjemný, citlivý, nikdy mě nic u něho nebolelo. Je to skutečný profík, který ví, co dělá. Od té doby, co jsem u něho, se dokonce těším na další termín návštěvy. Jsem moc ráda, že můžu patřit mezi jeho pacienty. Více

Rezidence Hradebni, Obchodni 1507, Uherské Hradiště Mapa

Zubní ordinace,laboratoř a OPG rtg

• „I já jsem velmi spokojena! Chodím k ní min. 14 let (spíše tedy dojíždím cca 50 km a nelituji :o) a za tu dobu musím pochválit vše: odbornou stránku, minimální čekací dobu, maximálně citlivý přístup a pohodovou atmosféru. A jen - co do financí - trochu nechápu, jak se dělá, že za zákroky, účtované u jiných lékařů v řádech tisíců, jsem platila max. 300,- Kč. Nezbývá než poděkovat - paní doktorce i sestřičce a smeknout :o)! Více

Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Pan doktor Zicha je velice milí a sympatický muž , měla jsem strach s trhání zarostlého zubů v dásní ale jakmile mi byla podána injekci tak vše přešlo čekala sem chvíli v čekárně než zabere injekce . Pak si mě zavolali do ordinace a ani sem nepostřehla že mi páčil zub . Jen už je to hotovo. Velice můžu jen doporučit !!! Trhání zubů jedině v luhadentu ! Více

Nádražní 282, Luhačovice Mapa

Luhadent s.r.o.,

• „Vynikající zubní lékařka, milá, ochotná. Spolu se sestrou Karlou jsou skvělý "tým". Maximální spokojenost.

Riegrovo náměstí 149, Kroměříž Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Vynikající lékařka, kterou jsem měla tu čest poznat. Má velice milý a citlivý přístup, pacienta poslouchá a důvěřuje mu, profesionální a zároveň velmi laskavá. Sestřička je moc milá a hodná, když je problém v telefonu mě nikdy neodbyde a snaží se rychle pomoci!! Je to skvělý tým, který moc doporučuji!!! Více

Gen. Svobody, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „K paní zubařce chodím už od malička a neměnila bych. Vždy byla velmi milá, ochotná poradit a měla k ruce skvělé sestřičky. Je velmi lidská a empatická a aktivně se mnou při každé návštěvě komunikovala. Utvrdila mě v tom, že k dobrému zubaři se pacienti nebojí chodit. Její práci s mými zuby chválila i zubařka při mé výjimečné návštěvě zubní ambulance v Kroměřížské nemocnici. Jediné mínus je dlouhá čekací doba při objednání, což ale chápu. Sama bych každému člověku přidělila jednu paní Mlčákovou, kdybych měla tu moc. Více

náměstí Míru 2a/350, Kroměříž Mapa

Bono DENT s.r.o.

• „K paní doktorce chodím od začátku co převzala ordinaci a dávám plné hodnocení. Paní doktorka je milá a velmi pečlivá. Jediné mínus je, že tam většinou nechám hodně peněz...ale je to za kvalitní zubní péči. Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

DENTI - STA privátní zubní ordinace

• „Jsme maximálně spokojení.Děti se dokonce těší k zubaři.Chodíme k němu celá rodina. Kdyby byli všichni lékaři takoví,...... . Více

Komenského náměstí 370, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „Chodíme celá rodina počínaje dědou a konče nejmladším členem rodiny devítiletou dcerou, která se účastní prohlídek již od objevení prvních zoubků a jsme nad míru spokojeni. Velice výborný přístup jak pí. doktorky tak sestřičky. Více

Nábřeží 578, Zlín Mapa

Privátní zubní lékařka

• „Se vším níže uvedeným souhlasím. Paní MUDr. Vodičková je pečlivá, vstřícná a po všech stránkách profesionální. Podobně bych taky vyzdvihnul práci sestřičky. Takže jen samá děkuji! Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní stomatolog

• „Nejlepší zubní lékař, se kterým mám osobní zkušenost. Paní doktorka je velmi pečlivá a šetrná. Konečně se nebojím a do ordinace chodím ráda. Více

Novosady 1580, Holešov Mapa